• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što veći 120 m2

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što veći 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja. Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru, Blizu Hrama Tip: Četvorosoban stan, 131 m² Sprat: Drugi sprat u ekstra luksuznoj zgradi, odmah useljiv Izvanredna Lokacija i Moderni Dizajn: Lokacija: Najbolja lokacija na....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 630.000 €, 130,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3. 0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan dizajnerski stan u samom centru Beograda. Retko u ponudi! Potpuno renoviran, luksuzno uređen stan sa 100 m² + oko 30 m² galerija, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 560.000 €, 130,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan penthaus na Vračaru, u Južnom bulevaru, smešten u novogradnji visokog kvaliteta koja ispunjava najviše standarde savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 130 m² predstavlja idealan spoj elegancije, funkcionalnosti i komfora. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 538.000 €, 127,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u premium novogradnji na Vračaru, u Južnom bulevaru, projektovan po najvišim standardima savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 127 m² predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, komfora i modernog dizajna. Stan je organizovan kao 4.0 struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 518.888 €, 125,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan stan u prizemlju uz Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: Prizemlje 📐 Površina:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan luksuzan što veći 120 m2 (70)
  • www.divisnekretnine.rs luksuzan što veći 120 m2 (6)
  • www.divisnekretnine.rs ekskluzivan luksuzan što veći (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>