• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs do 390000 eura luksuzan par - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura luksuzan par - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs do 390000 eura luksuzan parking

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs do 390000 eura luksuzan parking" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 428.000 € na 389.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 389.000 €, 106,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 428.000 €
01.05.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam sa zadovoljstvom predstavljaju luksuzno namešten, troiposoban stan u novogradnji, smešten u atraktivnom delu Zemuna – naselje Zelena avenija. Stan se prostire na 106m², uknjižen je i nalazi se na 6. spratu od ukupno 8, u zgradi sa liftom, uz obezbeđeno parking....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 382.560 € na 385.200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 385.200 €, 112,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 262.560 €
16.07.2025 - 362.560 €
08.04.2026 - 382.560 €
10.05.2026 - 385.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim ulicama i izvrsnoj povezanosti sa svim delovima grada. Okružen bulevarima, ali izolovan od gradske vreve, ovaj objekat pruža idealan balans....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 385.000 €, 220,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost. Na uzvišenju u u hladovini, sa 220 m² luksuza na prizemlju i spratu, ova kuća je prava filmska scena – elegantna, topla i savršeno funkcionalna.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 28 - Bulevar Arsenija Čarnojevića lokal, 188m2, PR/11, CG, lift, telefon, interfon, parking Prodaje se izuzetan lokal u prizemlju stambeno - poslovne zgrade ‚‚Televizorka'', na atraktivnoj lokaciji u Bloku 28 na Novom Beogradu. Odlikuje ga luksuzno i očuvano stanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 390.000 €, 83,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan četvorosoban stan idealne strukture i orijentacije, komforan i osunčan sa velikim staklenim površinama u novoizgrađenom kompleksu Lastavice na Novom Beogradu, preko puta TC Delta City. Po nacrtu arhitekte izrađena je prostrana kuhinja sa šankom, plakari u dečijim sobama,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuca na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuca ima povrsinu od 130 m² i pruza sve pogodnosti za udoban porodicni zivot.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetisan stan , pun svetla, sa otvorenim panoramskim pogledom. U ponudi imamo lusuzan uknjižen, stan u novogradnji, smešten u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, BEOČIN, 390.000 €, 341,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18668 Prodaje se stambeno poslovni objekat 341m2 uknjiženo na placu od 1568m2. Spratnica prizemlje sastoji se iz prodajnog prostora, kancelarije, 2 toaleta i vešeraj. Magacinski prostor je 256m2. Sprat se sastoji iz stambenog prostora 113m2: 3 spavaće sobe, 2 kupatila,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 390000 eura luksuzan parking (3181)
  • www.divisnekretnine.rs luksuzan parking (2)
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura parking (1)
  • www.divisnekretnine.rs do 390000 eura luksuzan (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni