• GoHome Professional
www.divisnekretnine.rs luksuzan parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.divisnekretnine.rs luksuzan parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.divisnekretnine.rs luksuzan parking

  • Za upit "www.divisnekretnine.rs luksuzan parking" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 4.170 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosečna cena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan, kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica Beograda – Krunskoj, u samom srcu Vračara. Stan je prostran i svetao, površine 100 kvadratnih metara, i poseduje pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade, koje je obezbeđeno rampom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 148,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dva luksuzno opremljena trostrano orjentisana stana, na prizemlju i prvom spratu, koje je moguće povezati, u mirnoj ulici kod TC Stadion u privatno ograđenoj zgradi sa natkrivenim parking mestima u dvorištu i kapijom na daljinsko otvaranje. Zgrada je na dva sprata sa malim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>