• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2" pronađeno 330 nekretnina - prosečna cena 396 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LAZAREVAC, 80.000 €, 107,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana Prizemlje: 3.0 stan uknjižene površine 53m2 - za renoviranje Sprat: 3.0 stan uknjižene površine 54m2 - kompletno renoviran Prodaje se isključivo....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 80.000 €, 91,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Vučkovici kod Knića, površine 92 m2, prizemna sa natkrivenom terasom, koja od prostorija ima dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i špajz. Na placu je i pomoćna zgrada, površine 50m2, kao i garaža za auto. Plac koji se prodaje je površine....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 109,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Prodaje se spratna kuća 109m2 na placu od 4,5 ara pogodna za dve porodice ili za formiranje dva odvojena stana.Gornji deo renoviran sastoji se iz dve spavace sobe,dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinje,špajza i kupatila.Nova pvc vrata i prozori,podovi su parket i pločice.Donji....

 
 
 
  Kuća, Kopaonik, 79.500 €, 107,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa vikendica, na odličnom mestu. Prodaje se polovina (vertikala) dvojne vikendice, uknjižena kao celina za sebe, sa odvojenim ulazima. Struktura....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo prostran i svetao stan površine 93 m² u Ćupriji. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i uređajima, spreman za useljenje. Izuzetno funkcionalan raspored prostorija i kvalitetna gradnja čine ovaj stan idealnim domom za porodice ili pojedince koji traže....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 75.000 €, 101,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski fakultet, Aerodrom, Mega Maxi, autobuska stajališta ( 10-ak minuta do centra grada). Stan je po strukturi troiposoban, površine 101 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Četvorosoban, 97m2, Selenča, kod staračkog doma, nalazi se na V-tom spratu u zgradi koja ima LIFT. Sastoji se iz 3 sobe, dnevnog boravka i trpezarije sa kuhinjom otvorenog koncepta, ostave i kupatila. UKNJIŽEN I ODMAH USELJIV! Grejanje je na klimu, CG je iskljuceno skroz, ali....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 96,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA Prodaje se funkcionalna porodična kuća površine 96m2,koja se sastoji od tri sobe,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,i kupatila.Kuća je izolovana,uradjena je fasada,a jedan deo krova je nov.Grejanje je etažno na čvrsto gorivo,uz dodatnu kaljavu peć.U dvorištu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, prodaje se kuća površine 92 m² na placu od 2,47 ari. Kuća je funkcionalno raspoređena i poseduje: *dve spavaće sobe *dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom *kupatilo *garažu sa direktnim ulazom iz kuće Objekat ima urađenu toplotnu izolaciju,....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 75.000 €, 109,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u odličnom stanju na lepoj i mirnoj lokaciji, na uzvišenju iznad Ibarske magistrale, 9 km. od Lazarevca. Pedantno građena od najboljih materijala. Useljiva je odmah, bez većih ulaganja. Pogodna za život ili kao vikend kuća. GREJANJE - Ostalo, sprat PR/1, TERASA, VIŠESPRATNA KUĆA....

 
 
 
  Kuća, BALJEVAC, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Obrenovac - Baljevac kuća, 3.0, 100m2, terasa 10m2, PR+Ptk, grejanje na struju, parking, struja, voda, asfalt, plac 26.88a U ponudi lepa porodična trosobna kuća. novije gradnje, u selu Baljevac kod Obrenovca. Kuća je kvalitetne gradnje (cigla, beton). U kući je uvedena struja, voda....

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 70.000 €, 106,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična stambena zgrada površine 82m2 koja se sastoji od ulaznog hotnika, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ,kupatilo,terasa. Na placu postoji i pomoćni objekat površine 24m2. Izuzetna lokacija - ruža vetrova. Moguća zamena za jevtinioju kuću. Hvala što ste....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 69.500 €, 104,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju uredna, kvalitetno građena kuća, sertifikovano bez uticaja klizišta, na ravnom i lepom ograđenom placu, sa upotrebnom dozvolom, u mirnom delu Mramorskog brda. Sastoji se od prizemlja, gde je predsoblje, hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo, i sprata,....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen kao duplex stan na 53m2). Prizemni deo se sastoji od dve prostorije i prostorije namenjene za kupatilo a u podrumu je isti raspored sa upotrebljivim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 63.000 €, 92,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije. Poslovni prostor / Lokal, Ćuprija | Prodaja · 92m² · 63.000€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Venac, 61.800 €, 100,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekstra lokacija: Na prodaju dvorišni stan u centru Sombora! Venac, Centar Sombora. Nudimo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik dvorišnog stana površine 100 m², smeštenog na odličnoj lokaciji u centru Sombora. Ovaj stan je idealan za poslovne svrhe ili za udoban život. Nova....

 
 
 
  Kuća, DOBRI DO, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju je potrebno renoviranje - poseduje dva nivoa i podzemnu garažu. Na prvom nivou se nalaze dnevna soba, kuhinja i kupatilo, dok su na drugom....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu su dva objekta od kojih je hala oko 100m2 i ima još jedan objekat koji je u nivou 40m2.Ima trofaznu struju,i dve pumpe. Gas i kanalizacija do placa. Trenutno je hala, ali može da se adaptira u stambeni prostor. Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 100m² · 60.000€.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen na dve etaže, sa 53 m² u prizemlju i 47 m² na spratu, pružajući ukupno 100 m² korisnog prostora. Karakteristike lokala: Prostrano i svetlo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120697, 28a, prizemna, struja, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STEPOJEVAC, 60.000 €, 99,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske magistrale. Stanje objekta: neophodno renoviranje, neuseljivo. Dodatni objekti:Garaža uknjizen ST/0 VOJVODE MISICA Kuća, Beograd - Stepojevac....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 60.000 €, 98,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća starije gradnje na svega 5 minuta hoda od samog centra grada Kuća, Paraćin | Prodaja · 98m² · 60.000€.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 60.000 €, 95,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nedaleko od centra grada se prodaje kuća čvrste gradnje od 95m2 sa garažom od 23m2, na parceli od 236m2. Kuća poseduje predsoblje kao zatvorenu terasu, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe i kupatilo. Ispod kuće je podrum oko 12m2. Grejanje je na kaljevu....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 60.000 €, 93,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Dugoj Poljani. Kuća se nalazi u prelepom prirodnom okruzenju, idealna za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu. Kuća je uknjižena na 93m2, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U sastavu kuće su i podrumska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, ostave, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa čajnom kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća je useljiva, ali je starije....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 65.000 € na 54.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PIROMAN, 54.000 €, 94,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
27.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 52.000 €, 107,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima u Vlasotincu. Odlična investicija za porodičan život. Nalazi se na placu od 251 m2. Prvi objekat je površine 77 m2, sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Drugi objekat je površine 30 m2, sastoji se od jedne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 52.000 €, 109,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo stariju kuću idealnu za porodičan život ,ili kao investiciju uz neophodnu adaptaciju.Kuća je gradjena kvalitetno i čvrsto sa klasičnim rasporedom prostorija.Plac od 2.13a je pravilnog oblika sa pomoćnom zgradom . Kuća, Paraćin | Prodaja · 109m² · 52.000€.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Zorka, 51.500 €, 103,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje je na čvrsto gorivo,prodaje se polunamestena i relativno brzo je useljiva.Na placu se nalaze pomoćni objekti kao i mali vinograd,što ovu nekretninu....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost, u njoj su očuvane sve vitalne funkcije objekta,očuvano autentično Srpsko ognjište , restauracija krova je uradjena u skorije vreme,temelj kuće....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 49.000 €, 104,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlično pozicionirana kuća u Donjem Vlasu, 104m2, na 294m2 placa. Kuća je pored asfaltnog puta, čvrste, kvalitetne gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja osnove 52m2. Dvorište je održavano, sa garniturom za sedenje. Na granici sa susednim placem se nalazi bunar,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 46.000 €, 98,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST PRODAJE SA PREOSTALOM OPREMOM ZA TERETANU Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 98m² · 46.000€.

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 45.000 €, 97,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 32m2, VPR + 47m2 štala sa senikom (u osnovi 100m2) + 18m2 pomočni objekat, i još dva neuknjižena objekta, na parceli – građevinsko zemljište od 59a 36m2. Istočno od planine Rtanj i od Boljevca 8 km starim putem Boljevac – Zaječar do Markovog Kamena i makadamskim....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored prostorija. Stan poseduje ulazni hodnik, tri spavaće sobe, dnevnu, kuhinju, kupatilo, dve zastakljene terase, ostavu. Ukoliko želite da pogledate....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 45.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju starija kuća na lepoj lokaciji blizu osnovne skole i ribljeg restorana Zahteva renoviranje Kuća, Paraćin | Prodaja · 106m² · 45.000€.

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 45.000 €, 92,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju seosko domaćinstvo u Golom Ridu u blizini Lebana. Domaćinstvo se prostire na placu od 1606m2, na kom se nalazi porodična kuća od 92m2 i još jedna starija kuća od 42m2 i pomoćni objekti u funkciji štala, ambara i ostava. Kuća od 92m2 se sastoji od prizemlja i sprata, u odličnom....

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 44.000 €, 104,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata Lepo uređena. Predat zahtev za ozakonjenje. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 104m² · 44.000€.

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 42.000 €, 96,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Sićevu, u blizini etno sela „VIA MILITARIS“, pored regionalnog puta Niš-Pirot, površine u osnovi 96m2, spratnosti P+I+II+Pk (ukupno oko 300m2). Nalazi se na placu od 637m2. Kuća je sa spoljnim stepeništem. Prizemlje kuće sastoji se od prostrane garaže i ostave. Sprat....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 42.000 €, 96,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 38.000 € na 41.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 41.500 €, 95,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 38.000 €
01.05.2026 - 41.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2. Na samom izlasku iz grada, na ograđenom placu, površine 1674 m2, nalazi se kuća, na tri nivoa, koja u prizemlju, pored garaže i radionice, ima i veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, GRADIŠTE, 41.240 €, 100,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Gradište, u blizini Merošine. Nalazi se na placu sa površinom od 9 ari, na kojem se nalaze dve kuće sa posebnim ulazom i dva pomoćna objekta. Prva kuća je u osnovi 60m2 i sastoji se iz dnevnog boravka, hodnika, dve spavaće sobe i podruma. U izvornom....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.200 €, 99,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju oko 1.400m od reke Južne Morave, kao i više bara prepunih ribom za uživanje u sportskom ribolovu. Od Bovanskog....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?