• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što skuplji 100 m2" pronađeno 330 nekretnina - prosečna cena 396 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • opremljen
    • renovirano
    • 1.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan na prvom spratu i visokom potkrovlju. Unutrašnjost u sivoj fazi. Urađena spoljna izolacija. Postavljena PVC stolarija. Ispod se nalazi stan (vodi se kao porodična stambena zgrada). Prvi nivo namenjen za dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom i izlazom na veliku natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na dobroj lokaciji, idealno za kladionicu. Aluminijumska spoljna stolarija, ventilacija u lokalu, jedan mokri cvor, kotao na gas. Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 100m² · 110.000€.

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 96,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-Prodajemo kuću sa celokupnim nameštajem i tehnikom , prelepo sredjenim dvorištem na lokaciji koja će vam pružiti potpuni mir -Kuća poseduje centralno grejanje na pelet, hidro i toplotnu izolaciju(10cm) dva mokra čvora, dve spavaće sobe,veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 105,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2, jugozapadno orijentisan, svetao i sunčan. Pored pripadajuće terase postoji i izlaz na krovnu terasu površine 50m2. Stan je 5.0 po strukturi sa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 109.780 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA – TROOSOBAN STAN KOD AKVA PARKA (WING APARTMANI) Prodaje se moderan, kompletno opremljen trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija. Novogradnja vrhunskog kvaliteta ✔ Odličan raspored – svetao i funkcionalan ✔ Komplet pod video nadzorom – siguran i miran život ✔....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren potpuno ravan, u dvorištu se nalazi još jedan objekat u sivoj fazi gradnje od 40m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na koji vode unutrašnje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana, sa izolacionom fasadom i PVC stolarijom, sa pločama i betonskim stubovima, pruža mogućnost izgradnje još jednog sprata. Sastoji se od manjeg ali uređenog....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.000 €, 105,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zamislite da živite u prostranom, svetlom i funkcionalnom stanu, smeštenom u samom centru Jagodine, a ipak dovoljno povučenom da vam svakodnevni život bude miran i komforan. Ovaj duplex od 105m² idealan je za porodicu koja traži kvalitet, prostor i savršenu lokaciju. Moguća kupovina....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 104.500 €, 94,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno građena, očuvana i održavana kuća, bez ulaganja, na dobroj lokaciji na Mramorskom brdu, blizu glavnog puta. Dve etaže čine visoko prizemlje i sprat. Na prvom nivou je ulazni hodnik, dnevna soba, izdvojena trpezarija i kuhinja i kupatilo a unutrašnjim stepenicama....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 100.900 € na 103.100 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 100.900 €
20.03.2026 - 103.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, Centar, 103.000 €, 101,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Peodaje se poslovni prostor površine 101m2 u centru grada,nekadašnja diskote Zebra.Nalazi se na frekventnoj lokaciji,idealan za različite delatnosti ,maloprodaja,kancelarije ili ipak odlična prilika za investitore. Prostor se nalazi u urbanom delu grada,okružen svim neophodnim sadržajem,bankama,kaficima,institucijama,i....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlicna, odmah useljiva prizeman kuca u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 103.000 €, 93,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju. Kuća se sastoji od tri prostrane i svetle sobe, funkcionalne kuhinje, ostave, kupatila i hodnika, dok se u prizemlju nalaze podrum sa dve pomoćne....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 103.000 €, 108,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se salaš na najplodnijoj zemlji u okolini Novog Sada. Asfaltni prilazni put. Salaš se prostire na parceli od 3.331 m2. Sve uknjiženo, bez tereta. Kuća, Novi Sad | Prodaja · 108m² · 103.000€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 103.000 €, 91,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN Prodaje se trosoban stan od 91m2 u pešačkoj zoni na prvom spratu. Stan je izuzetno lepo renoviran i čine ga predsoblje, velik i osunčan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, spavaća soba sa garderoberom, kupatilo, a iznad tog dela stana u visokom potkrovlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu u opstini Mladenovac,Vlaska,na oko 2 km od Valtera u Vlaskom polju. Na 14 ari placa je nova kuca, nova iz temelja ,zapoceta 2023, zavrsena prosle....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Urađena izolacija samo fasada nije. Ima letnjikovac sa kaminom u dvorištu i može i kolima da se uđe. Kuća, Jagodina | Prodaja · 98m² · 100.000€.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 99,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici, a u blizini magistrale, prodaje se vertikala dvojne kuće. U prizemlju je garaža, kuhinja i vešernica. Na spratu je dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i veranda. Na drugom spratu su dve spavaće sobe (jedna pod kosinom) i kupatilo. Ima....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.000 €, 98,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Bresnici sa pripadajućim dvorištem. Stan u kući koji ima 98m2. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom, predsoblja, velike terase, dve spavaće sobe i kupatila. Stan je u prizemlju, a kuća je etažirana. Deo dvorišta pripada samo ovom stanu. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 96,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 81523, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, garaza, dvoriste/basta. Stan u kuci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 95.000 €, 94,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111978, 20a. 41m2 + 41m2 na dve etaze. Kuca je ozakonjena, zemljiste se vodi kao njiva 5. klase. Gradjena giter blokom, demit fasada.Struktura prostora: predsoblje, stepeniste za polusuteren u kojem su: kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dnevni boravak; unutrasnje stepeniste....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 92.000 €, 100,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113949, 5a, prizemna, uknjizen. Na placu se nalaze dva objekta. Kuca, koja se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka, kupatila i sobe. Garaza za dva automobila. Kuca ima oko 45m2 i garaza oko 55m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 91.500 €, 100,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117785, II/II, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, deljiv, dvorisna zgrada. Prodaje se stan u kuci 2 sprat.Stan je u sivoj fazi,uradjena je struja komplet kupatilo,i u kuhinji plocice.Jako lepo rasporedjene prostorije.Komforan....

 
 
 
  Kuća, UMČARI, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi prodaja kuća Beograd, u naselju Umčari – funkcionalna porodična kuća površine 100 m² na ravnom placu od 10 ari, idealna za miran porodični život ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Kvadratura: 100 m² Plac: 10 ari Struktura: 3 sobe Kupatilo: 1 Spratnost: PR + 1 Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 102,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno nameštena lamela na Strelištu sa garažom , lokacija je odlična! !! U prizemlju je jedna komforna spavaća soba , wc , dnevni boravak sa kuhinjom i terasom . Sve je povezano hodnikom iz kog je izlaz na sprat i prolaz u podrum koji je spojen sa garažom . Na spratu su dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 90.000 €, 105,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada.U osnovi je površine 105m2. Kuća poseduje ulazni deo, trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe i kupatilo, veliki....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 90.000 €, 106,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Legalizovana starija kuća u centru Ćuprije na fenomenalnom placu. Površina kuće je 106m2 i smeštena je na placu površine 5.69a. Ukoliko želite da pogledate kuću i plac sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi sa ovom ili nekom drugom nekretninom iz naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta u atraktivnom delu grada – na samo nekoliko minuta hoda od centra! Idealan je kako za porodično stanovanje, tako i za poslovne delatnosti. Neposredna blizina zelene pijace. Kuća, Paraćin | Prodaja · 94m² · 90.000€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Mlake, 89.000 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se salonski stan od 104m2 na lepoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa manjim brojem stanova. Stan čine predsoblje, centralna soba iz koje se otvaraju tri sobe, kupatilo, poseban toalet, kuhinja, ostava. Iz jedene od soba se otvara mala tersa sa izlazom na ograđeno....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 88.000 €, 91,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od suterena,prvog i drugog sprata,kao i potkrovlja(u potkrovlju je betonska ploča nije završeno). U suterenu se nalazi kuhinja sa trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća udaljena svega 3 km od centra — sa odličnim pristupom glavnim putem. U blizini se nalaze osnovna škola, prodavnica, kao i autobusko stajalište — idealno za porodice i one koji nemaju sopstveni prevoz. Karakteristike kuće i placa Kuća poseduje zatvorenu terasu predviđenu....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Stambena površina kuće iznosi 100 m², dok je ukupna kvadratura objekta 200 m², a površina placa 4,5....

 
 
 
  Kuća, PROSEK, 82.500 €, 100,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća/vikendica u Proseku, sa predivnim pogledom na klisuru. Sastoji se od dnevne sobe, sa izlazom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje i kupatila u visokom prizemlju. Na spratu se nalaze galerija i dve spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju terasu. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 82.500 €, 98,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite dom u mirnom, a opet praktičnom delu grada? Imamo pravu priliku za vas! Na prodaju je kuća površine 62m², smeštena na prostranom placu od 12,16 ari – prava retkost na tržištu. * Lokacija: mirno naselje u blizini Doma zdravlja, idealno za porodicu ili za investiciju * Plac:....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i višenamenska prostorija (podrum) koja pruža mogućnost opremanja po želji....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 82.400 €, 98,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika garaža i letnja kuhinja ukupno 51m2. Prizemni deo kuće poseduje predsoblje, veliki dnevni boravak, kupatilo, kuhinju, ostavu i veliku zatvorenu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 82.160 €, 99,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 82.159 €, 99,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim cenama i idealnim kvadraturama! Na samo nekoliko minuta od centra grada i neposredno uz auto-put, nalazi se ekskluzivni, moderno uređen....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U prizemlju je lokal završen,može da se koristi i podrumski prostor,ali mora da se završi kao i potkrovlje. Odličan prostor za restoran ili neku delatnost za koju je potreban veći prostor na dobroj lokaciji. Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 100m² · 80.000€.

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 80.000 €, 105,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tri kuće u dvorištu, prva kuća je površine 105m2, druga 98m2, treća površine 55m2 + pomoćni objekat površine 29m2 na placu površine 9,34 ari. Odlična lokacija, plac izlazi na dve ulice. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja možete....

 
 
 
  Kuća, VELIKI DRENOVAC, 80.000 €, 94,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća u vikend naselju u Veliki Drenovac. Kuća se nalazi na parceli koja je 892m2. Dvorište je organizovano u više kaskada pošto je na takvom terenu. Plac se nalazi pored asfaltnog puta. Na samom početku placa su dve garaže 55m2 koje mogu biti korišćene i kao poslovni prostor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 330)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>