• GoHome Professional
svenekretnine 140 m2 zadnjih 14 dana do 89000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 140 m2 zadnjih 14 dana do 89000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 140 m2 zadnjih 14 dana do 89000 eura

  • Za upit "svenekretnine 140 m2 zadnjih 14 dana do 89000 eura" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 79 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 84000 eura (malo jeftiniji)
    • 93000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, Centar, 79.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita. Kuća ima dva sprata, a na svakom spratu se nalaze po dve prostorije i kuhinjsko-trpezarijski prostor. Ukupna površina objekta je 150 m², sa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 72.000 € na 66.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 66.000 €, 151,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 66.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine. Smeštena na uređenom placu od 5,3 ara, ova nekretnina nudi privatnost i spokoj koji su danas neprocenjivi. Zakažite razgledanje u terminu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 3.500 €, 146,00 m2 cca 24 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, centar - Džordža Vašingtona lokal, 146m2, prizemlje U prilici smo da vam ponudimo odličan lokal na jednoj od najprometnijih lokacija u centru grada, na raskrsnici Džordža Vašingtona i Bulevara despota stefana. Veliki broj pešaka, što njegova frekventnost čini ovaj lokal....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 140 m2 zadnjih 14 dana do 89000 eura'
1.800 €
1.600 €
1.600 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 130,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Beogradu, u delu Vračara kod Hrama Svetog Save. Nalazi se na prvom spratu salonske zgrade i renoviran je, što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Prostor ima ukupno 130 m² i sastoji se od 5 prostorija, uz jednu centralnu prolaznu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano