• GoHome Professional
svenekretnine 140 m2 do 89000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 140 m2 do 89000 eura Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 140 m2 do 89000 eura Najnovije

  • Za upit "svenekretnine 140 m2 do 89000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 84000 eura (malo jeftiniji)
    • 93000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MLADENOVAC, 89.000 €, 151,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

IZUZETNO KVALITETNO GRAĐENA KUĆA SA GARAŽOM I PLACEM OD 10 ARI. ODMAH USELJIVA, JER SEM SPOLJNE PVC STOLARIJE, DOBRIH PODOVA I KUPATILA, KUĆA POSEDUJE ČAK I VIDEO NADZOR, GARAŽU I PREDIVAN POGLED, A LOKACIJSKI JE PORED SELTERS BANJE, TE JE NESUMNJIVO IZUZETNO ZDRAVA POZICIJA A ISTOVREMENO....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 88.000 €, 153,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U jednoj mirnoj ulici, gde deca još uvek bezbrižno voze bicikle, stoji kuća koja čeka svoju novu priču. Nedavno renovirana, ova kuća od 153m² odiše toplinom i novinom – kao da kaže “spremna sam za tvoje uspomene”. U njoj se nalaze tri svetle, udobne sobe, idealne za porodicu, radnu....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja. Odlicna, spratna, funkcionalna kuca od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaze, u....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 87.000 €, 144,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na placu od 8,5 ara. Kuća se nalazi u najlepšem delu sela, u blizini reke, okružena zelenilom. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pogodan za one koji žele da i dalje rentiraju lokal. Lokak se sastoji od dva spojena lokala površine 86m2 i 34m2 i 30m2 suterenskog dela. Lokal se nalazi na prometnoj lokaciji pogodan za sve delatnosti Moguća zamena za manju nekretninu i doplata. Za ozbiljne kupce svaki dogovor moguć.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 136,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju spratna kuća čvrste gradnje, sređena, sa izolacijom i PVC stolarijom. Kuća je smeštena na prostranom placu od 12 ari, u mirnoj ulici blizu bolnice. Pored postojećeg objekta, postoji mogućnost dodatne gradnje na placu, što pruža dodatne opcije za proširenje ili izgradnju....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 84.000 €, 140,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična kuća u blizini SUP-a. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, Površina kuće u osnovi je 70 m2, površine u gabaritu 140 m2; Površina placa 3.6 ara. Sastoji se od prizemlja i sprata. Na prizemlju se nalaze 2 prostorije: dnevna soba, trpezarija sa....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 131,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 130m², smeštena na ravnom i prostranom placu od 10,20 ari, u mirnom delu Vinorače – idealna kombinacija privatnosti i odlične povezanosti sa gradom. Raspored prostorija: -Mali hodnik iz kog se ulazi u prostrani dnevni boravak -Dnevni boravak na dva....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 140,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa plastenicima u selu Kutleš, kuća se nalazi na placu od 2701 m2. Kuća se sastoji od lođe, hodnika, dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila, površine oko 140 m2. Pored kuće na placu se nalaze tri plastenika, jedan dužine 90m, širine 9m i visine 6m. Drugi....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Slankamen, Slankamenački vinogradi, centar, prodajemo vikend kuću površine 130m2. Kuća je priključena na trofaznu struju. Urađena cisterna za vodu 3000 litara sa ugrađenim hidroforom, preko koga se snadbevaju objekti vodom. Parking ulični uređen. U dvorištu je poseban objekat....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 140 m2 do 89000 eura (192)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>