• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 prizemlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • svenekretnine 110 m2 prizemlje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 prizemlje

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 prizemlje" pronađeno 110 nekretnina - prosečna cena 1.317 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 79000 eura
    • do 99000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 991 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • opremljen
    • luksuzan
    • interfon
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 208.322 €, 116,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 197.200 €, 116,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1072712 - Cena je 197 200e + agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan u kući sa tri stana u Petrovardinu. Objekat se nalazi na vrlo lepom mestu sa pogledom na grad. Dolazi u obzir i zamena za dva manja stana, ili za jedan stan uz doplatu. Prizemlje, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 310.000 €, 116,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118262, uknjizen, za renoviranje, tavan, deljiv. Na izuzetnoj lokaciji, u pesackoj zoni ulice Strahinjica Bana, tik uz Skadarliju, prodaje se troetazni stan ukupne neto povrsine 116 m² (uknjizeno 87 m²). Stan u prizemlju raspolaze sa 37.58m² Stan na I spratu raspolaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 236.900 €, 116,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara. Višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I. Ovaj lokal je kompletno renoviran i čine ga dve etaže - prizemlje veličine 58m2 i suteren veličine 58m2. Prizemlje predstavlja radni prostor i toalet, visoki plafon 3m i izlog. Suteren čini....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 2.000 €, 117,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, Madlenijanum, Bežanijska, 117m2, prizemlje, izlog ka ulici, EG Lokal na izuzetnoj lokaciji u Bežanijskoj ulici u Zemunu, bliže Glavnoj. Funkcionalan, pogodan za razne delatnosti: pekaru, prodavnicu, kladionicu. Izlog do ulice. Uknjižen. Provizija 50%. Milomir Đenadić 065/21-21....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 84.000 €, 117,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

HITNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA! Subotica, Dudova Šuma Na prodaju porodična kuća sa potkrovljem površine 117m², na placu od 142m². Kuća je odmah useljiva, savršena za porodicu. Za ozbiljnog kupca, moguća korekcija cene! Raspored: Prizemlje: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 345.000 €, 117,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Živka Davidovića lokal, 117m2, SUT+PR/3, norveški radijatori, parking, izlog U ponudi funkcionalan i svetao poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade, na odličnoj lokaciji sa parkingom ispred objekta, u neposrednoj blizini Bulevar kralja Aleksandra. Lokacija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 235.000 €, 103,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjizen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodicni stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajucom bastom i podrumom od 7,6m2. Stan ima centralno grejanje i nalazi se u prizemlju zgrade sa samo 5 stanova. Izuzetnog je rasporeda prostorija,....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i višenamenska prostorija (podrum) koja pruža mogućnost opremanja po želji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.400 €, 117,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Živka Davidovića lokal, 117m2, SUT+PR/3, norveški radijatori, parking, izlog Izdaje se funkcionalan i svetao poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade, na odličnoj lokaciji sa parkingom ispred objekta, u neposrednoj blizini Bulevar kralja Aleksandra. Lokacija je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Zorka, 51.500 €, 103,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje je na čvrsto gorivo,prodaje se polunamestena i relativno brzo je useljiva.Na placu se nalaze pomoćni objekti kao i mali vinograd,što ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 102,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno nameštena lamela na Strelištu sa garažom , lokacija je odlična! !! U prizemlju je jedna komforna spavaća soba , wc , dnevni boravak sa kuhinjom i terasom . Sve je povezano hodnikom iz kog je izlaz na sprat i prolaz u podrum koji je spojen sa garažom . Na spratu su dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 118,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Cerska PP, 118m2, VPR+1, CG Izdaje se poslovni prostor na dva nivoa (visoko prizemlje i prvi sprat). Visoko prizemlje: jedna prostorija, kuhinja, kupatilo. Prvi sprat: kuhinja, kupatilo, jedna manja i jedna veća prostorija. Agencijska provizija po opštim uslovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 257.500 €, 102,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

AGENCIJSKA OZNAKA STANA JE 1042055. Adamovicevo naselje. Odlicna salonska nekretnina u jednom od najlepsih delova grada. Trosoban stan, 102m2. izvorno stanje nekretnine. Nalazi se u prizemlju objekta.Poseduje deo dvorišta . Vila je sa dva stana .Ozidana je pre drugog svedskog rata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 1.450 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kosutnjak, Blagoja Parovica, 3.0, 102 m2 sa terasom i lodjom, II od III sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, internet, ktv, useljiv od 01. maja, polunamesten, uknjizen na 102 m2, garaza u ceni zakupa. DIVAN TROSOBAN STAN SA GARAZOM! U ekskluzivnom delu Banovog Brda, nadomak Kosutnjaka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 118,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine 118 m2 u osnovi i pomoćni objekat. Na placu površine 403 m2, nalazi se sređena i useljiva kuća, čvrste novije gradnje, sa urađenom izolacijom. Kuća ima suturen, u kome se nalaze hodnik, kupatilo, kuhinja i dve sobe. U prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 255.000 €, 118,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – prizemlje površine 118m2 u novijoj poslovno-stambenoj zgradi, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade sa oba stana (ukupno 235m2 – 118m2 + 117m2), što predstavlja odličnu investicionu priliku. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini svih....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 186.000 €, 118,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je uređen plac površine 2,62ara na kojem se nalaze dve potpuno funkcionalne kuće od 97m2 i 57m2 + 35m2 legalizovanog podruma, što ovu ponudu čini odličnim izborom za dve porodice, kombinovano stanovanje ili investiciju. Struktura kuće od 118m2: -prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 425.000 €, 102,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Karađorđev park - Bulevar oslobođenja lokal, 102m2, prizemlje, telefon, interfon Lokal na izuzetno prometnoj lokaciji sa velikim izlogom ka ulici (9,5 metara). Ispod lokala postoji prostor od 43m2 u suterenu, koji je renoviran, i može se koristiri kao dodatan poslovni prostor,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 274.380 €, 102,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića poslovni prostor, 102m2 (terasa), 1/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi savremeni stambeno-poslovni objekat! Zgrada se gradi sa savremenim i modernim materijalima, obezbeđujući vrhunski kvalitet stanova. Lokacija je pogodna....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće Kuća, Paraćin | Prodaja · 119m² · 40.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.550 €, 101,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Fantastična urbana vila vrhunskog kvaliteta i dizajna, gde svaki stan ima u ceni 2 parking mesta i sopstvenu ostavu na svom spratu. Jedan stan, jedan sprat.CENA SA 2 parking mesta 257550 +agencijska provizija 3%Agencijska oznaka stana 1101372, Novi Sad, Telep, 101 m2, četvorosoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 75.000 €, 101,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju deo kuće sa pripadajućim placem od 2.5 ara. Kuća se nalazi u naselju Komren, odlična lokakcija, u blizini su Elektronski i Mašinski fakultet, Aerodrom, Mega Maxi, autobuska stajališta ( 10-ak minuta do centra grada). Stan je po strukturi troiposoban, površine 101 m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 53.000 €, 119,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti 153m2, plac 15.91a Nudimo na prodaju porodičnu kuću u Deliblatu, smeštenu na odličnoj lokaciji, u blizini centra naselja i poznatog izletišta....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 119,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Krajnja vertikala lepljena sa jedne strane sa prelepim dvorištem. Pogodna za kupovinu preko kredita za mlade. U sutrenskom delu je garaža i podrumska prostorija. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe i toaleta. Na spratu su dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Branko Bjegović, 172.648 €, 101,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, koja obezbeđuje mir, čist vazduh, odličnu povezanost sa centrom grada i blizinu škole i vrtića. Vrhunski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 1.800 €, 100,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Senjak - Bulevar vojvode Mišića poslovni prostor, 100m2, CG, lift, PR/5 Izdaje se moderno opremljen poslovni prostor površine 100m2 u prizemlju poslovne zgrade na Senjaku. U cenu zakupa su uključeni svi troškovi održavanja, osim interneta. Obezbeđenje 24/7. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 285.000 €, 100,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa dupleks stanovima, prodaje se ovaj izuzetno lep, komforan i veoma funkcionalan stan. Stan je dvoetažni ( prizemlje + prvi sprat) ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 100,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena zgrada, prizemlje i potkrovlje, površine oko 100 m2. Od prostorija u prizemlju ima hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126234, PR/, uknjizen, renoviran, parking, dvoriste/basta. Prodaje se poslovni prostor povrsine 120 m2, na odlicnoj lokaciji u sirem centru Kragujevca - centar preko Lepenice u veoma prometnoj ulici. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim ulazom sa ulice i veci....

 
 
 
  Kuća, Kopaonik, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Brzeću na 100 metara od gondole, odlična investicija za one koji žele da nađu mir u prirodnom okruženju a blizu skijališta. Kuća je površine oko 100 m2, u funkciji dva apartmana, u sastavu kuće je i garaža od 20m2. U prizemlju kuće nalazi se jedna velika soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MALO SREDIŠTE, 245.000 €, 120,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 120m2, (dve terase), plac 4a, npr+pr+ptk, EG (podno), video nadzor, bazen, podrum, parking, ktv. Malo Središte se nalazi na obroncima Vršačkog brega u neposrednoj blizini Vršca i istoimenog manastira kao i šumskog dela brega. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu, luksuznu rustičnu....

 
 
 
  Kuća, PROSEK, 82.500 €, 100,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća/vikendica u Proseku, sa predivnim pogledom na klisuru. Sastoji se od dnevne sobe, sa izlazom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje i kupatila u visokom prizemlju. Na spratu se nalaze galerija i dve spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju terasu. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren potpuno ravan, u dvorištu se nalazi još jedan objekat u sivoj fazi gradnje od 40m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na koji vode unutrašnje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 200 €, 100,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor u Donjem Međurovu, na pet kilometra od Niša . Nalazi se u prizemlju porodićne kuće sa posebnim ulazom. Površina prostora je 100 m2. Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta. Nalazi se do same ulice. Grejanje na struju. Ima parking ispred lokala i....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 100,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2, a objekat ima u osnovi oko 100m2. Sastoji se od podruma (15m2), prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo kuće je sledeće strukture: hodnik, dnevna....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Resnik, na 3 km od centra Soko Banje. U blizini su škola i igralište. Asfaltiran put do kuće. Kuća se nalazi na placu od 30 ara, površine 120 m2 + stara kuća površine 50 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U sastavu prizemlja je hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U samom centru Zvečke prodaje se kvalitetna kuća novije gradnje površine 100 m², smeštena na prelepo uređenom placu od 5 ari. Kuća je funkcionalno organizovana i pruža komforan prostor za porodični život. Prizemlje odiše toplinom doma i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 185.000 €, 120,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123653, 4a, prizemna, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, dvoriste/basta, vila. LUX A-Frame smart kuca, na Zlatiboru-Kobilja glava. To je jedna od najlepsih lokacija na Zlatiboru, udaljena 3km od centra. Kuca ima prelep pogled na okolinu, nalazi....

 
 
 
  Kuća, UMČARI, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi prodaja kuća Beograd, u naselju Umčari – funkcionalna porodična kuća površine 100 m² na ravnom placu od 10 ari, idealna za miran porodični život ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Kvadratura: 100 m² Plac: 10 ari Struktura: 3 sobe Kupatilo: 1 Spratnost: PR + 1 Uknjiženo....