• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 110 m2 prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2 prizemlje pala cena

  • Za upit "svenekretnine 110 m2 prizemlje pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.287 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 84000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 420.000 € na 400.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 108,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 420.000 €
20.03.2026 - 400.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3.0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi stan 74m2 sa poslovnim prostorom 34m2. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju, a stan na visokom prizemlju i povezani su sa 4 stepenika. Stan se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 190.000 € na 178.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 4.5, 108m2 (lođa 5m2), PR+PTK, EG/struja, telefon, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2.90a U ponudi funkcionalna četvoroiposobna kuća iz 2013. godine kod Cvetkove pijace, Doma zdravlja, TC Aviv Park i SC Olimp. Veoma je svetla i....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 133.000 € na 113.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, SOMBOR, Centar, 113.500 €, 107,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 133.000 €
24.04.2026 - 113.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

LOKAL! Centar,blizina trg,blizina gimnazije,pošte,venca,na prometnoj lokaciji,okružen javnim parkingom,u prizemlju,par stepenika,ulične orijentacije.Uredjen,107m2,BEZ ULAGANJA,staklena ulazna vrata,sa sig.bravom,veliki portal,kompletno po podu keramika,spušteni plafoni,posebno radjena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 110 m2 prizemlje pala cena'
2.000 €
 
-30%

Promena cene sa 1.000 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor za izdavanje Dorćol U niskom prizemlju novije stambeno - poslovne zgrade za izdavanje poslovni prostor. Prostor ima sopstveni ulaz sa ulične strane. Sastoji se od stepenišnog bloka, 2 kancelarije, 2 mokra čvora, čajne kuhinje i dve ostave. Postoji mogućnost izdavanja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>