• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • svenekretnine 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2

  • Za upit "svenekretnine 110 m2" pronađeno 748 nekretnina - prosečna cena 1.570 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 500 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, nov četvorosoban stan na Paliluli u blizini restorana Amerikanac. Nalazi se na drugom spratu u novoj stambenoj zgradi, bez lifta. Stan se izdaje nenamešten, biće opremljen samo kuhinjom sa belom tehnikom i do sada neuseljavan. Površina stana je 116 m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta hoda od pešačke zone i svih bitnih sadržaja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 104,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNO – SALONSKI STAN U FUTOŠKOJ 32 Mir. Prostor. Prestiž. Na jednoj od najcenjenijih lokacija u Novom Sadu, u Futoškoj ulici, nalazi se jedinstven salonski stan koji retko dolazi na tržište. Stan odiše tišinom, elegancijom i zelenilom, iako je na svega nekoliko minuta hoda....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije površine 104m2. Poslovni prostor / Lokal, Ćuprija | Prodaja · 104m² · 150.000€.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 299.999 € na 295.999 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 295.999 €, 104,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 364.000 €
27.03.2026 - 299.999 €
10.04.2026 - 295.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Strahinjića Bana — lokacija koju turisti traže, a Beograđani ne napuštaju. Četvorosoban stan za kompletno renoviranje, što znači da ne plaćaš tuđa rešenja nego praviš prostor po sopstvenoj meri. Plafoni visine 3.5m omogućavaju galeriju i značajno povećanje kvadrature. Idealan i za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Gradska bolnica, Cingrijina, 4.0, 104 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, odmah useljiv, renoviran, uknjizen 104 m2 gradjevinske, odnosno na 91 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja iz 1972.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjizen, podrum, Стамбена зграда. Lep duplex na odlicnoj lokaciji. Blizina TC Stadion sa svim njegovim sadrzajima. I nivo: hodnik-dnevni boravak-trpezarija-kuhinja-ostava-kupatilo~spavaca soba-terasa. II nivo: 2 spavace sobe-kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo, odlican salonac na Starom Gradu, u odrzavanoj zgradi, sa renoviranom fasadom, stepenistem i novim ugradjenim liftom. Ovaj odlican stan dvostrano je orijentisan, na idealnom drugom spratu, vrlo svetao i skladne strukture. Sa tri izuzetno prostrane....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 69.500 €, 104,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju uredna, kvalitetno građena kuća, sertifikovano bez uticaja klizišta, na ravnom i lepom ograđenom placu, sa upotrebnom dozvolom, u mirnom delu Mramorskog brda. Sastoji se od prizemlja, gde je predsoblje, hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo, i sprata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 276.150 €, 104,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Podbara, četvorosoban, vrhunska novogradnja, 104m2..Agencijska oznaka stana 1102431, Novi Sad, Podbara.CENA 276150e +PDV+ Agencijska provizija 3%. Četvorosoban stan od 104m2 u izuzetnoj novogradnji sa prelepim pogledom. Odličan raspored i veličina prostorija, izlaz na prelepu terasu.Kvalitetni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Vrlo kvalitetan stan, kompletno opremljen i sređen, grejne površine 75m2, sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta i terase/bašte od 40m2 na koji sve sobe imaju izlaz, bašta je oivičena tujama i natkrivena pokretljivom tendom. U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 422.568 €, 116,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129734, PENH/, u izgradnji. Na prodaju odlican Penthaus od 116,41m2 u izgradnji. Useljiv pocetkom 2027 godine. U neposrednoj blizini su Centar grada, osnovna skola, obdaniste, marketi,dom zdravlja kao i druge institucije koje omogucavaju udoban porodicni zivot. Vise....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 1.100 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje troiposobnog stana u Novom Sadu, u naselju Sajmiste, na odlicnoj lokaciji u modernoj zgradi novije gradnje. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2020. godine i predstavlja izuzetnu priliku za sve koji traze komforno izdavanje stanova Novi Sad, kako....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 204.000 €, 104,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima. Objekat Po+P+5 nudi vrhunske materijale i prijatan ambijent za stanovanje. Sa odličnom organizacijom prostora. Standardi izgradnje: Tarket....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101381, I/I, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Cetvorosoban stan, Beograd - Batajnica | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 44.000 €, 104,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata Lepo uređena. Predat zahtev za ozakonjenje. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća, Paraćin | Prodaja · 104m² · 44.000€.

 
 
 
  Kuća, AMERIĆ, 250.000 €, 104,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Gazdinstvo Mladenovac, Amerić, 104m2, 184m2+85m2, plac 4 ha, struja, voda, gasovod, pomoćni objekti, garaža, podrum, šuma U idiličnom ambijentu podno Kosmaja prodajemo porodično domaćinstvo izvanrednih potencijala na ukupno 39.166m2 sa uknjiženom porodičnom kućom sa okućnicom, uknjiženim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 323.640 €, 116,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića 4.0, 116m2 (terasa), 7/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Ponuda stanova različitih struktura u zgradi u izgradnji, savremenog stambeno-poslovnog objekta. Zgrada se gradi sa savremenim i modernim materijalima, obezbeđujući vrhunski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 438.000 €, 116,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 5.0, 116m2, 1/12, CG, lift, telefon, interfon Prodaje se petosoban stan u najužem centru Beograda, u blizini Ateljea 212. Stan je potpuno renoviran, trostrano orijentisan i zvučno i toplotno izolovan. Poslednjih godinu dana u zakupu je jedna IT....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 226.000 €, 116,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 8089765 - CENA 226.000 E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan lokal od 116m2, na atraktivnoj lokaciji Novog naselja. Prostor za različite namene koji ima veliki potencijal za razne vrste biznisa. Više prostorija, wc-a, kupatila, kuhinja, podno grejanje,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 140.000 €, 116,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Glavna kuća je površine 116m2 građena 2000 godine, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, a na spratu je kupatilo i 2 spavaće sobe iz kojih se izlazi na terasu i velika terasa ispred kuće. U prizemlju je PVC stolarija sa roletnama i komarnicima, na spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115116, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se salonac u centru Beograda, u ulici Svetogorskoj tacno prekoputa cuvenog pozorista i poznate kafane. Stan je na drugom spratu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 104,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

LOKAL SA IZLOGOM. ULAZ SA ULICE.PODOVI U CELOM LOKALU SU OBLOZENI PLOCICAMA, DVA MOKRA CVORA. CETIRI PARKING MESTA, SA PRAVOM KORISCENJA. uknjizen VP/0 JOVANKE RADAKOVIC Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Mirijevo | Prodaja · 104m² · 130.000€.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Mlake, 89.000 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se salonski stan od 104m2 na lepoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa manjim brojem stanova. Stan čine predsoblje, centralna soba iz koje se otvaraju tri sobe, kupatilo, poseban toalet, kuhinja, ostava. Iz jedene od soba se otvara mala tersa sa izlazom na ograđeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 319.385 €, 116,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara Dušana – jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Stan se odlikuje vrhunskom funkcionalnošću, sa tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera i Liona. Nastavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera i Liona. Nastavlja se na ulicu Dimitrija Tucovića, spajajući je sa ulicom Milana Rakića. Ovaj miran kraj ima odlično razvijenu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 208.322 €, 116,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 1.000 €, 104,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajam, ulica Mičurinova. Izdvajamo iz ponude komforan, nov, po strukturi troiposoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se u stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji za poslovanje, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Bulevara kralja Petra. Ovaj prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 331.296 €, 116,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se četvorosoban stan u Novom Sadu, naselje Grbavica, površine 116 m². Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom. Stan je kompletno namešten i funkcionalnog rasporeda. Poseduje kupatilo, toalet, ostavu i dve terase, što ga čini idealnim za porodičan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.000 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetan, deluxe sređen, izuzetno komforan stan u veoma kvalitetnoj novoj zgradi, nov, neuseljavan. Stan je opremljen vrlo kvalitetnim nameštajem i tehnikom i pruža komfor na visokom nivou, u stanu je postavljen kompletan smart home sistem. Poseduje jednu spavaću sobu, garderober....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.800 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno opremljen stan u luksuznom stambeno-poslovnom objektu Exing Home 65. Kvalitet gradnje je na visokom nivou, kao i kvalitet završnih materijala - višeslojni parket I klase sa završnim slojem od hrasta, granitna keramika I klase proizvođača Marazzi, vrhunski kvalitet sanitarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 230.520 €, 116,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor površine 116m², grejanje na struju, odmah useljiv. Prostor ima izlaz na dve ulice i dva javna parking mesta rezervisana za lokal. Pregrađen je gipsanim zidom na dva funkcionalna dela — jedan deo od 44m², a drugi od 72m². Alu stolarija, odlična lokacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 197.200 €, 116,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1072712 - Cena je 197 200e + agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan u kući sa tri stana u Petrovardinu. Objekat se nalazi na vrlo lepom mestu sa pogledom na grad. Dolazi u obzir i zamena za dva manja stana, ili za jedan stan uz doplatu. Prizemlje, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 370.000 €, 116,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102332. Cena stana 370.000eu + 3% agencijske provizije. Centar, blizina Dunava. Jedinstveno u ponudi, četvorosoban stan površine 116 m² na fenomenalnoj lokaciji. Mogućnost kupovine garažnog mesta, shodno potrebama. Gradnja vrhunskog kvaliteta,nekretnina ekluzivna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5.0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten stan, na veoma dobroj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja za život. Prostorije: hodnik sa garderoberom i cipelarnikom vodi u veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 178.160 €, 104,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 268.220 €, 104,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se nalazi na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 270.400 €, 104,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA 3.5, 104m2 (terasa 6m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Karakteristike objekta su funkcionalnost i vrhunska građevinska opremljenost. Korišćeni su najkvalitetniji materijali: podova, zidova, sanitarne opreme, građevinske....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 49.000 €, 104,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlično pozicionirana kuća u Donjem Vlasu, 104m2, na 294m2 placa. Kuća je pored asfaltnog puta, čvrste, kvalitetne gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja osnove 52m2. Dvorište je održavano, sa garniturom za sedenje. Na granici sa susednim placem se nalazi bunar,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.000 €, 104,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102473 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez PDV - a. Stan se nalazi na četvrtom spratu, poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe , hodnik, kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 748)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>