• GoHome Professional
svenekretnine 110 m2 - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • svenekretnine 110 m2 - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 110 m2

  • Za upit "svenekretnine 110 m2" pronađeno 748 nekretnina - prosečna cena 1.570 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se 4.0 stan u novijoj zgradi koja je svetla, moderna i čista. U dvorištu se nalazi deo za sedenje sa roštiljem i igrom za decu. Redovno se održava i čisti. Stan je zbog svoje spratnosti izuzetno svetao a ono što je nesvakidašnje za centar je to što se saobraćaj i buka uopšte....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 84716, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov. Izlog, alu niskoemisioni sa klizacima,. Dva brojila, jedno za podno grejanje (usteda). Lokal u zakupu od 2016. od ozbiljnog lanca (kladionica). Mogucnost preuzimanja ugovora. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odlican prostor u suterenu , pod u plocicama, etazno grejanje, pogodan za razne delatnosti. Odmah useljiv. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Petlovo brdo | Izdavanje · 100m² · 700€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje se prostran i svetao troiposoban stan, dvorisno orijentisan, bez buke sa ulice. Nalazi se na sestom spratu zgrade sa liftom i rasporedjen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 450 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129302, V/. Izdaje se cetvorosoban namesten stan u pesackoj zoni u centru Novog Sada. Nalazi se na petom spratu bez lifta. Pet friendly je i dostupan stranim drzavljanima. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 1.000 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor za izdavanje Dorćol U niskom prizemlju novije stambeno - poslovne zgrade za izdavanje poslovni prostor. Prostor ima sopstveni ulaz sa ulične strane. Sastoji se od stepenišnog bloka, 2 kancelarije, 2 mokra čvora, čajne kuhinje i dve ostave. Postoji mogućnost izdavanja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru priliku za kupovinu po primamljivoj ceni. Kuća je prazna, što budućem vlasniku omogućava brzo useljenje ili prilagođavanje prostora sopstvenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Napomena Dvostrano orijentisan,salonski stan.Pogodan i za p.p.Prostorije:antre od 20m2 (pogodan za prijemni prostor), open space prostor od 60m2, manja soba, kuhinja, toalet i terasa.Odmah useljiv. Kontakt: 062/852-2 579 Prikaži broj dokumentacija 3/4 KRALJICE NATALIJE Dvosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je luksuzno uređen četvorosoban stan površine 120 m² na Telepu, smešten na spratu porodične kuće u mirnom i prijatnom okruženju, u blizini Vujadin Boškov sportskog centra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje, ali može biti pogodna i za poslovnu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 650 €, 100,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je površine 100 m² i funkcionalno je organizovan u četiri velike prostorije, zasebnu kancelariju, letnju kuhinju i dva toaleta, što ga čini idealnim za različite delatnosti – kancelarije, ordinacije, salone, edukativne centre ili IT kompanije. Opremljen je centralnom klimom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.000 €, 100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor od 100m2, veliki open space prostor plus 2 manje kancelarije koje se po potrebi zakpca mogu ukloniti. Prostor je kompletno renoviran i pogodan za programerske firme, arhitektonske biroe, kancelarije, agencije Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Profesorska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127818, I/, terasa, nov luks. Izdaje se kompletno opremljen stan u samom centru grada, u ulici Vase Stajica. Stan se sastoji od tri spavace sobe, prostranog dnevnog boravka i terase, idealne za odmor i uzivanje. Prostor je funkcionalan, svetao i spreman za useljenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123533, III/, lift, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Novi Sad....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 750 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, u blizini MUP-a. Prostor je površine 100m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene kuće. Ima dva ulaza i sastoji se iz hodnika, tri veće prostorije, jedne manje prostorije, dva kupatila i opremljene kuhinje. Pogodan je za kancelarijske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.150 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Salonski stan od 120 m² u jednoj od najlepših ulica u Beogradu, Palmotićevoj ulici. Nalazi se na trećem spratu zgrade i predstavlja komforan, lepo organizovan prostor. Stan je namešten i sastoji se od dnevne sobe, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dva kupatila. U kuhinji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan, potpuno nov i neuseljavan salonac od 121 m² u centru Beograd, u Balkanskoj ulici, na 50 m od Hotel Moskva. Stan ima 4+ sobe i kombinuje eleganciju i savremenu tehnologiju. Podno grejanje u celom stanu, WindFree inverter klime u svim prostorijama i sistem pametne kuće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

2 spavaće sobe,hodnik i velika dnevna soba 100m2 prvi sprat gas ag proviziaj 50% Cetvorosoban stan, Beograd - Vojvode Stepe | Izdavanje · 100m² · 550€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten troiposoban stan na I spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dvi spavaće sobe, kupatilo i terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128198, I/, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking. Zgrada se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje Tatarsko Brdo. Sazidana je, odnosno useljena krajem avgusta 2020. godine. Od centra grada udaljena je 4 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Crveni Krst, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u kući preko puta Grčke ambasade u ulici Bulevar 12.februar, na prvom spratu površine 120m2 sa etažnim grejanjem sa kotlom na struju. Stan se sastoji iz hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 500 €, 100,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130240, NPR/I, klima, nov, novogradnja, fasada dobra. Izdaje se kancelarija i magacin,u kuci 100 m2,odvojen ulaz ,poseban strujomer,nalazi se u niskom prizemlju,od prostorija ima :kancelarija i dve vece prostorije za magacin.cena 500 e ,i jedan depozit. Vise informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 1.500 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na odlicnoj lokaciji, u samom centru Zemuna, izdajemo velik lep lokal u zgradi novije gradnje, sa garaznim mestom. Prostor je vlo lep komforan, trenutno opremljen kao caffe bilijar klub. Centralna prostorija je otvoreni prostor od 100m2 i pogodan je za obavljanje razlicitih delatnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116421, II/VI, klima, lift, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odlicnoj lokaciji!Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu,trpezarijom i kuhinjom,wc,odvojen spavaci blok,veoma prostran....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Prodaje se kuća od čvrstog materijala, uknjižene površine 120m2 na placu od 1.5a. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Po podu su parketi, gradska voda, kanalizacija treba da se priključi. Kuća zahteva određena....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 420.000 € na 480.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 480.000 €, 100,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 420.000 €
24.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122237, 3.36a, prizemna, uknjizen. Retka prilika na Adamovicevom naselju – trosobna odrzavana prizemna kuca sa dvoristem. Kuca je odmah useljiva i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe i kupatila. Opremljena je novom PVC stolarijom. Plac....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 112.000 €, 100,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131721, 6a, prizemna. Nova kuca na 6 ari placa. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlaskom na dvoriste, tri spavace sobe i kupatila. Podno grejanje. Objekat je u procesu ozakonjenja (legalizacije. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 296.640 €, 120,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih i najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj stambeni prostor na prvoj....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 102.000 €, 120,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum. Kuća je polu renovirana, čvrsta gradnja. Urađena nova fasada i pvc stolarija. Grejanje na 3 klime i čvrsta goriva. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 120,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.200 €
24.04.2026 - 2.100 €
01.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, ukupne površine 120 m², smešten u visokom prizemlju, kompletno renoviran i spreman za useljenje. Prostor se sastoji od tri odvojene prostorije – dve velike i jedne manje, što ga čini idealnim za kancelarije, advokatske ili notarske kancelarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan u kući u Niškoj Banji površine 120m2. Grejanje je na čvrsto gorivo. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće sobe, toaleta, kupatila i dve terase. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 350.200 €, 100,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan, uknjižen, veoma komforan trosoban stan. Ovaj lep stambeni prostor nalazi se nadomak Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda, strogog centra grada, fakulteta. Čine ga dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano