• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura što manji kablovs - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 120000 eura što manji kablovs - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura što manji kablovska

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura što manji kablovska" pronađeno 57 nekretnina - prosečna cena 532 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • parking
    • pogodan
    • 1.sprat
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 380 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Bulevara Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Ćirpanovoj ulici na Drugom spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima i Lepu Terasu Grejanje je centralno zgrada ima Lift Zakupnina iznosi 380 e potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lepo nameštena garsonjera, od 24m2. Nalazi se na visokom prizemlju, u mirnoj ulici. Ima prostranu sobu, malo izdvojenu kuhinju, i kupatilo. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiva od 15. 07. 2026. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu na Salajci Lepu Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na DOBROJ LOKACIJI... Novogradnja Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Nameštena garsonjera u Petra Drapšina. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nova lux opremljena garsonjera 30m2 u samom centru grada, Pupinova palata, 7. sprat, dva lifta, terasa. Cena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 300 €
09.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se moderan i jasan stan u Novom Sadu, u naselju Grbavica. Novogradnja Kablovska Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u srcu Nove Detelinare Fantastično Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se na Grbavici Lep Namešten Dvosoban stan 40 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra lux stan u Remenačkoj ulici nedaleko od Sajma. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, lux opremljen, dvosoban stan 42m2 u Pupinovoj palati, centar grada, 6. sprat, dva lifta. Stan ima terasu, klimu, 2 tv-a, ktv+internet. Stan je takođe opremljen posuđem i posteljinom. Cena 650eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan nedaleko od Centra, odlična pozicija. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan od 44 m² nalazi se u Novom Sadu, u naselju Podbara, na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je 1. 5 soban i predstavlja praktično rešenje za udoban gradski život. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Internet Kablovska Podrum Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup lep, komforan kompetno namešten stan na odličnoj lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Nov odličan dvorišni stan na veoma lepoj lokaciji, blizu futoškog puta. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 450 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvosoban stan kod Socijalnog na samo nekoliko min od Centra grada. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan sa troškovima na odličnoj lokaciji u strogom centru grada. Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Balzakova ulica, Liman 3, Novi Sad – izdaje se extra dvosoban stan površine 52 m², na 1. spratu zgrade sa 6 spratova. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična vikendica u Rakovcu na veoma lepom položaju. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvoiposoban stan na Grbavici. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 500 €, 55,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan opremljen lokal za frizerski salon u Kosovskoj ulici. -može i druge delatnosti Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 480 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan 56m2 - Koste Šokice Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan , odmah iza teretnog ulaza u Sajam.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 700 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Nov stan na odličnoj lokaciji, na početku Telepa. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se kompletno namešten, funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Stari Grad, Novi Sad. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Šangaju Namešten Dvosoban stan 74 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Spratu sa posebnim ulazom, dvostrano je orijentisan grejanje je na Gasne peći sa korektnim troškovima grejanja STAN JE ODMAH JE USELJIV potreban je Depozit Mesečna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Hadži Ruvimovoj Odličan Namešten Trosoban stan 75 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi, ulično je orijentisan ima odvojenu dve spavaće sobe i Dve Lepe Terase zgrada ima lift grejanje je centralno Gradsko Parking u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 600 €, 76,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 1.050 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u mirnom delu Avijatičarskog naselja Namešten Trosoban stan u kući na DOBROJ LOKACIJI stan ima dve spavaće sobe , dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 2 mokra čvora grejanje je centralno na gas POGODNO JE ZA RADNIKE.. ODMAH JE USELJIV. ZAKUP IZNOSI 1000 e....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 79.500 €, 79,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Beška-Na 700 m od restorana Sidro nalzi se ova prelepa vikendica, a isto toliko i od Dunava. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Četvorosoban stan na Limanu II u Novom Sadu, površine 80 m², nalazi se na drugom spratu zgrade od četiri sprata. Stan je ekstra sređen, sa svim novim elementima, i odmah useljiv. Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 69.000 €, 92,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Okolina Bačke Palanke-FANTASTIČNA KUĆA NA FRUŠKOJ GORI SA KVALITETNIM NAMEŠTAJEM 35 km OD NOVOG SADA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 100,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Pogodnom delu Futoga Lep Poslovni Prostor 100 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI.... Novogradnja Internet Kablovska.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>