• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura što manji barem 4 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • status-nekretnine do 120000 eura što manji barem 4 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura što manji barem 40 m2

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura što manji barem 40 m2" pronađeno 165 nekretnina - prosečna cena 626 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • parking
    • lift
    • interfon
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odlična gradnja na lepoj lokaciji blizu lipovog gaja, Jednoiposoban stan. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 189.520 € 92 m 2 4 Veternik- Novogradnja Stan - Novi Sad, Veternik 189.520 € Prodaja 19/03/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 104.290 €, 44,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 44 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan od 44 m² nalazi se u Novom Sadu, u naselju Podbara, na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je 1. 5 soban i predstavlja praktično rešenje za udoban gradski život. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, namešten, neuseljavan dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, Preradovićeva ulica, visoki parter. Stan ima nov nameštaj, grejanje na gas, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, renoviran, dvosoban namešten stan 45m2 na Novom Naselju, Seljačkih buna ulica, 2. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, tv. Cena 300eu+depozit. Useljiv odmah, nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Cena 300eu, depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 450 €
16.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lux opremljen, renoviran dvosoban stan 45m2 na Novom Naselju, Bulevar Vojvode Stepe, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, centralno grejanjem cena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, neuseljavan, namešten, dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, centar, visoki parter, grejanje na gas, nov nameštaj, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 45 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 150 € 50 m 2 3 Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 pogodan za Radnike-Zakupnina 150e po Radniku sa svim Troškovima-065/385 8880 Stan -....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 552 €, 46,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor 46m2 blizu Bulevara Oslobenja, Sajma, 3. sprat. Sastoji se od dve prostorije koje su povezane vrtatima, a u svaku može da uđe i posebp iz hodnika pa stoga mogu da se iznajme u svaka posebno. Centralno grejanje, odmah useljivo. Zajednički toalet na spratu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lux namešten, dvsooban stan 47m2 u novoj zgradi kod Bulevara, početak ulice Braće Ribnika, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Cena 650eu+depozit. Useljivo od 01. 12. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup lep, komforan kompetno namešten stan na odličnoj lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Nov odličan dvorišni stan na veoma lepoj lokaciji, blizu futoškog puta. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, namešten, komforan i prostran jednosoban stan 49m2 na Bulevaru Oslobođenja, 5. sprat, lift u zgradi. Stan ima veliku sobu sa dva ležaja, odvojenu kuhinju, predsoblje, kupatilo, odvojen toalet, terasu. Odmah useljiv. Ima tv, klima, veš mašina. Cena 350eu+depozit.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 450 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvosoban stan kod Socijalnog na samo nekoliko min od Centra grada. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 1.100 € 108 m 2 5 Petrovaradin-Petosoban Luks Dupleks 108 m2-Zakup 1100e sa dva garažna mesta-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

PORODIČNA KUĆA 50 m2 NA VISINSKOM VELIKOM PLACU 4237 m2 U ZELENOJ OAZI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 99.000 € 100 m 2 2 Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 Kuća - Beočin 99.000....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odličan lepo namešten dvosoban stan 50m2 na samom početku Somborskog bulevara novogradnja, 5. sprat, lift u zgradi. Stan gleda prema dvoritu, mirna strana. Grejanje sa kalorimietrom, useljivo od 01. 04, grejanje sa kalorimetrom. Cena 550eu sa parking mesto u suterenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan sa troškovima na odličnoj lokaciji u strogom centru grada. Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.700 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Dvoiposoban stan 50 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u Prizemlju zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 25 m2 sa pogledom na Frušku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se, na duži period, stan od 50m2. Stan se nalazi na samo 5 minuta od Centra grada, odlična lokacija. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 270 € 30 m 2 1 ODLIČAN, RENOVIRAN, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN 30M KOD BULEVARA I FUTOŠKE PIJACE Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 450 € 45 m 2 2 Petrovaradin-Trosoban stan 45 m2 -Zakupnina 450e sa Troškovima komunalija i grejanja-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renoviran, dvosoban, namešten stan 51m2 na Limanu 1 kod fakulteta, visoki parter. Stan ima dve sobe, kuhinju odvojenu, zastakljenu terasu. Ima klima, pvc stolarija, ostava. Cena 450eu. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.660 €, 51,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari. Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Balzakova ulica, Liman 3, Novi Sad – izdaje se extra dvosoban stan površine 52 m², na 1. spratu zgrade sa 6 spratova. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 400 €
07.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup komforan dvosoban stan od 53m2 kompletno namešten. Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01. 06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Rotkvariji NeNamešten Dvoiposoban stan 54 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična vikendica u Rakovcu na veoma lepom položaju. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 500 €, 55,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan opremljen lokal za frizerski salon u Kosovskoj ulici. -može i druge delatnosti Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvoiposoban stan na Grbavici. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Četvorosoban stan 55 m2 na DOBROJ LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 550 € 70 m 2 3 Trosoban stan - Maksima Gorkog-kod suda Stan - Novi Sad, Stari Grad 550 € Izdavanje 06/11/25.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.000 €, 57,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u širem Centru Novog Sada Lokal 57 m2 na Top Lokaciji... Lokal je u Sirovom stanju može da se prilagodi po potrebi nalazi se u prizemlju zgrade , svetao je i funkcionalan... grejanje je centralno... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 57 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan u blizini Centra Novog Sada i Riblje Pijace. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA ORDINACIJE, KANCELARIJE ILI MARKET LOKAL JE ODMAH USELJIV Posebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.700 €, 59,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvioposoban duplex na Extra lokaciji. Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Banatiću Namešten Trosoban stan 60 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Delimično namešten, dvosoban ulični stan 60m2 na Salajci, Branka Radičevića ulica, blizu Kisačke. Ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila. Od namešteja ima bračni ležaj, ormare, veš mašinu. Ima klima, grejanje na struju. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 112.420 € na 117.420 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 117.420 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 112.420 €
28.03.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 165)

<< <1 2 3 4> >>