• GoHome Professional
status-nekretnine 140 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 140 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 140 m2 pala cena

  • Za upit "status-nekretnine 140 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 108.000 €, 140,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
19.04.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo, prelepu porodicnu kuću spratnosti P+PK, u niškom naselju Camurlija povrsine 140m 2 , nalazi se u neposrednoj blizini mlekare Milk Hous. Udaljenost od grada je svega desetak minuta vožnje, oko 6 km. Gradjena je izuzetno kvalitetno, za sopstvene potrebe.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 399.000 € na 378.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 378.000 €, 140,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 399.000 €
26.04.2026 - 378.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran dupleks stan od 140 m ( uknjiženo 95m2, 45m2 predato na legalizaciju) u mirnoj Dositejevoj ulici, u samom srcu grada, sa lepim pogledom na grad i Dunav. Nekretnina se sastoji od velikog otvorenog prostora koji služi kao dnevni boravak, kuhinja i trpezarija,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 139.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BRUS, 120.000 €, 139,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 139.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada upisana na površinu 118 m2, pr+pk, korisne površine 139 m2. Na placu od 3.7 ari. Uknjižena 1/1, KO Brzeće. Godina izgradnje 2005. Nalazi se pored ulaza u Nacionalni park Kopaonik, blizu puta, u prirodi, pored reke. Funkcionalna za porodični život na selu.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 415.000 € na 405.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 140,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 415.000 €
27.04.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vertikala kuće koja je za kompletnu rekonstrukciju, ulično orijentisana, sa zasebnim ulazom i zasebnim korišćenjem pripadajućeg dela dvorišta, spratnosti Po+P+1+Pk, koja se nalazi u mirnoj, slepoj ulici bez saobraćaja u bloku između Južnog bulevara, Maksima Gorkog i Mlade....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 60.000 € na 52.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 52.000 €, 140,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.11.2024 - 60.000 €
01.04.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 140 m2 koja se nalazi na placu od 9 ar. Sastoji se od 3 sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, predsoblje, hodnik. Po podu su laminat i pločice, grejanje na TA peći i čvrsto gorivo, stolarija starija drvena. U dvorištu se nalaze garaža, šupe i bašta.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 115.000 €, 140,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 103.000 €
19.04.2026 - 120.000 €
24.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju spratna kuća površine 140 m2, koja se nalazi na lepom ravnom placu površine 9.38 ari u mirnom okruženju u Baćevcu. Idealno za porodičan život, na samo 500 m od Ibarske magistrale. Kuća je pored asvaltne ulice sa uličnom rasvetom. Idealno mesto za onog ko želi da živi u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 443.410 € na 428.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 428.120 €, 139,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 443.410 €
12.05.2026 - 428.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054318, SALAJKA, PETOSOBAN STAN, 139m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 310.000 € na 280.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 280.000 €, 139,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 310.000 €
27.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je renoviran stan dvostrane orijentacije , komforan sa 4 spavaće sobe. Adaptibilan u 4,5 i bez ulaganja. Agencijska provizija je 2% Za više informacija kontakt telefon 063/859-8343 Aleksandar Vidikovački venac.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 391.400 € na 370.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 370.800 €, 142,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 391.400 €
10.05.2026 - 370.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Ponosno vam nudimo na prodaju Ekskluzivan stan u urbanoj vili.Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvlitetnijim materijalima i dodatno unapređen tehnološkim inovacijama -SMART HOME SISTEM. Ovaj stan je idealan izbor za sve one koji traže savremeni dom sa visokim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SMEDEREVO, 65.000 €, 142,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
02.03.2026 - 70.000 €
01.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u neposrednoj blizini Poligona, dve etažirane posebne stambene jedinice od 80m2 i 62m2 sa spoljnim stepeništem. Garaža i dodatno sazidana prostorija kao letnja kuhinja ispred kuće. Kotlarnica na ugalj. Priključak za gas pored kuće. Izvorno stanje sa promenjenom PVC stolarijom.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 140 m2 pala cena (247)
  • status-nekretnine pala cena (29)
  • status-nekretnine 140 m2 (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>