• GoHome Professional
status-nekretnine 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 140 m2

  • Za upit "status-nekretnine 140 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.880 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • kablovska
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 800 €, 140,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Višenamensku Halu od 140 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Unutrašnja visina Hale iznosi 3 metra ima kancelariju i Toalet, Trofaznu struju i vodu POGODNO JE ZA MAGACIN ILI BRAVARE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Hala 3.500 € 770....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Novogradnja Lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 123.600 €, 136,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Porodična kuća 136 m2 starije gradnje na glavnom putu u blizini Dunava... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 309.000 €, 144,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.status-nekretnine.com

Petrovaradin-*Ekskluziva*-Uknjižena Porodična kuća 144 m2 u mirnom kraju... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 315.000 €, 135,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Stan u Centru grada veoma lepoj lokaciji i veoma lepo sređen stan, sa komplet veoma kvalitetnom opremom i nameštajem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 135,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori -brdo Salaksije kuću 135 m2 na placu 720 m2 na Top-Top Lokaciji... Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 286.750 €, 145,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Lep Ulični Lokal 145 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je na Gas useljenje Decembar 2024 povrat PDV Posebno izdvajamo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 135,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA KUĆA SA TRI ODVOJENE STAMBENE JEDINICE*... Podrum.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 220.800 €, 134,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u Veterniku Novogradnja Useljiv Četvorosoban stan 134 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima Tri odvojene spavaće sobe i Fantastičnu Lepu Veliku Terasu, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 168.000 €, 146,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 396.550 €, 134,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu . Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 398.000 €, 134,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na veoma lepom ravnom placu od 795 m2, nalazi se kuća od 134 m2, ( SU+Pr+Pk) sa pomoćnim objektom od 19 m2. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 360.000 €, 147,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća kod Jodne Banje, trenutno u funkciji dva dvosobna stana. Kuća je veoma kvlitetnai na odličnoj je lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 438.000 €, 147,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan na veoma lepoj lokaciji sa predivnim pogledom na Dunav. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 99.900 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 366.450 €, 132,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

LUX četvorosoban stan sa dve terase. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 257.500 € 122 m 2 4 Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top Lokaciji-povrat PDV-a-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin 257.500 € Prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 1.330 €, 133,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lokal - 69m2 +64m2 Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 246.600 €, 133,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2024.,

www.status-nekretnine.com

Lokal - 69m2 +64m2 Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 129,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se stan od 129 m² na prvom spratu od ukupno tri, u Adamovićevom Naselju u Novom Sadu. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 288.400 €, 151,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

GLAVNI PUT-RUŠEVNA KUĆA NA VEELIKOM PLACU 1235 m2 POGODNO ZA POSLOVNO STAMBENU IZGRADNJU... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 257.500 €, 151,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Porodična kuća 151 m2 na Placu 723 m2 sa Razrađenim Poslovnim Prostorom u blizini Dunava-pogodno i za neki drugi Biznis... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 516.650 €, 152,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban Penthaus 152 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Četvrtom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 128,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*HALA ZA MAGACIN NA GLAVNOM PUTU* Izdajemo u Futogu Novu Halu od 128 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Hala 3.500 € 770 m 2 0 Veternik-Hala 770 m2 sa dve Kancelarije od 50 m2-Zakupnina 3500e-065/385 8880 Hala - Novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Novom Naselju Dupleks-Poslovni prostor 128 m2 na Odličnoj Lokaciji Prostor se nalazi blizu Autobuske Okretnice pogodan je za izdavanje ima mokri čvor. Prostor je u procesu Legalizacije OBAVEZNO POGLEDAJTE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 257.000 €, 128,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u blizini ulice Branislava Nušića Porodičnu kuću na DOBROJ LOKACIJI... Kuća je Dvorišna Četvorosobna 128 m2, kvalitetne gradnje ima Lepu Terasu u sobama su Parketi... grejanje je centralno gradsko... OBAVEZNO POGLEDATI.... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 288.400 €, 153,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju.. Novogradnja Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 127,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Cena je sa PDV-om Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 31)

<< <1> >>