• GoHome Professional
status-nekretnine što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • status-nekretnine što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što jeftiniji

  • Za upit "status-nekretnine što jeftiniji" pronađeno 580 nekretnina - prosečna cena 1.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • 3.sprat
    • namešten
    • pogodan
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 927.000 € 500 m 2 5 Petrovaradin-Novi Majur-Uknjižena kuća 199 m2 sa Poslovnim Objektom 111 m2 za Biznis - 065/385 8880 Kuća - Novi Sad,....

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 78.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Vrdniku-potez Rekećaš Lepu Parcelu površine 1460 m2 na DOBROJ LOKACIJI... Plac je Građevinsko Zemljište umerene konfiguracije dimenzija oko 20 m x 50 m, lepo je orijentisan sunce ga miluje po ceo dan... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odlična gradnja na lepoj lokaciji blizu lipovog gaja, Jednoiposoban stan. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 189.520 € 92 m 2 4 Veternik- Novogradnja Stan - Novi Sad, Veternik 189.520 € Prodaja 19/03/26.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 79.500 €, 79,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Beška-Na 700 m od restorana Sidro nalzi se ova prelepa vikendica, a isto toliko i od Dunava. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan plac na veoma lepoj poziciji, sa predivnim pogledom. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.460 €, 27,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom suterenu zgrade, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima odvojenu spavaću sobu, predsoblje, kuhinju i mokri čvor grejanje je centralno OBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Novoj Detelinari Uknjiženu Garsonjeru 24 m2 na Top Lokaciji... stan se nalazi na trećem spratu u novijoj zgradi sa liftom, ulične orijentacije ima Francuski Balkon... u stanu ima izvesnog ulaganja... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 83.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Uknjižen građevinski plac na Liparijama. Uknjiženo.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 80.340 € na 83.660 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 83.660 €, 38,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 80.340 €
16.05.2026 - 83.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 84.000 €, 24,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan komplet renovirana garsonjera u strogom centru grada. Uknjiženo.

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 108.150 € na 84.460 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 84.460 €, 34,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 108.150 €
04.04.2026 - 84.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo na Novom Naselju Lep Jednosoban stan 34 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Garsonjera na odličnoj lokaciji na Mišeluku.. Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Plac, POŽEGA, 85.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

LJUTICE-Poljoprivredno zemljište na 16 parcela ukupne površine 79429 m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Novog Sada Uknjižen Ulični Lokal 25 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 85.490 €, 83,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom kraju Stan je Trosoban sa dve spavaće sobe, grejanje je na struju U STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJE Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole, vrtića, tržnog centra, Dunavskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.500 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2024.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.000 €, 29,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Satelitu Uknjižen Jednosoban stan 29 m2 na Odličnoj Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 89.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Povoljno*-Prodajemo u srcu Naše ravničarske Planine Fruške Gore 3 Lepe Parcele u paketu od ukupno 14750 m2 na TOP LOKACIJI na Placu postoji Vikendica 57 m2 a udaljenost je od Sremskih Karlovaca 3 km nema struju, bunar je kopani na 13 metara dubine Placevi su Idealni za Hedoniste....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 92.180 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 92.700 €, 153,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj poziciji na samo par km od Auto-puta Novi Sad -Beograd, udaljena od Novog Sada oko 20 km, a od Beograda- 75 km. Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, BEGEC, 92.700 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 4152 m2 Pogodan za Razne Aktivnosti Parcela se vodi kao Poljoprivredna na Placu postoji Uknjižen objekat od 15 m2 kao i dva bušena bunara infrastruktura je u blizini placa širina fronta je 14x300 metara Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 95.100 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

U neposrednoj blizini kompleksa Holiwod Hill prodajemo plac , pravilnog oblika površine 616m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 95.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo na Fruškoj gori potez Liparije Uknjižen Građevinski Plac 3080 m2 na TOP LOKACIJI na Placu ima neuknjižena Vikendica od 20 m2 sa strujom i vodi se kao Građevinsko zemljište van GGZ sa šarolikom konfiguracijom i Fantastičnim Pogledom na Južnu Bačku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 96.250 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

U neposrednoj blizini kompleksa Holiwod Hill prodajemo plac , pravilnog oblika površine 623m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 96.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Lep Građevinski Plac 781 m2 na Odličnoj Lokaciji u Urbanom delu... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 98.310 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.360 €, 43,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 99.000 €, 100,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 142.000 € 68 m 2 0 Kuća u Banoštoru, 68 m², plac 15. 6 a, Beočin Kuća - Beočin, Banoštor 142.000 € Prodaja 14/05/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 99.570 €, 27,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lepu Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 99.900 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Plac, BEGEC, 99.990 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 1952 m2 na Dobroj Lokaciji.. Plac je u NajUrbanijem delu mesta sa frontom Placa od 17 x 117 metara PLAC SE U NALAZI U ZONI GDE SU PREDVIĐENI SADRŽAJI OD JAVNOG ZNAČAJA I NIJE DOZVOLJENA IZGRADNJA KUĆA Posebno izdvajamo blizinu Dunava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 102.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo iznad Vrdnika Lepu Veliku Parcelu površine 5470 m2 na IZUZETNOJ LOKACIJI Plac je u Građevinskoj zoni umerene konfiguracije širine oko 40 m i dužine oko 120 m, orijentisan Istok-Zapad, blago nagnut u pravcu Zapada sunce ga miluje po ceo dan, nalazi se na uzvišici jugo-istočno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

PORODIČNA KUĆA 50 m2 NA VISINSKOM VELIKOM PLACU 4237 m2 U ZELENOJ OAZI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 99.000 € 100 m 2 2 Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 Kuća - Beočin 99.000....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 103.000 €, 75,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

*KUĆA U PARAGOVU* Prodajemo u Urbanom delu Paragova Prizemnu Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je Trosobna 75 m2, starije gradnje, ima svu infrastrukturu, grejanje je na čvrsto gorivo kuća se nalazi na placu od 467 m2 i u paketu se prodaje sa susednim placem od 435....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 580)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>