• GoHome Professional
status-nekretnine što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • status-nekretnine što jeftiniji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što jeftiniji

  • Za upit "status-nekretnine što jeftiniji" pronađeno 580 nekretnina - prosečna cena 1.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • lift
    • interfon
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01. 06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI Stan ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanja Obezbeđeno je Parking Mesto STAN....

 
 
 
  Izdavanje, Plac, NOVI SAD, Vetermik, 300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Veterniku bliže Novom Sadu Prazan Plac 880 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI PLAC JE ODMAH USELJIV Zakupnina iznosi 300e potreban je DEPOZIT PROSTOR JE POGODAN ZA AUTO PLACEVE ILI ZA PARKING Usluga Agencije iznosi Jedna Mesečna Zakupnina-jednokratno 021/526 622....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u samom Centru grada, odličan dvosoban stan, na samo 2 minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je po strukturu dvosoban, ima dnevni boravak, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i trpezariju i kupatilo. Nalazi se u prizemlju. Ima parking mesto u dvorištu zgrade koji se po potrebi....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340 € na 320 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 320 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 340 €
24.03.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 42m2 na Bulevaru Kralja Petra, blizu Sajma, Bulevara, stanice, 1. sprat, lift u zgradi. Stan gleda u dvorište, ima terasa, klima, Cena 320eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 360 € na 330 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 330 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 360 €
16.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan 39m na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 4. sprat, lift u zgradi. Stan ima terasu, klimu, tv. Useljiv od 01. 04. Dozzvoljeni kućni ljubimci. Cena 330eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Banatiću Namešten Trosoban stan 60 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Futog, 350 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Futogu Prazan Trosoban stan 70 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu u kući sa posebnim ulazom, ulično je orijentisan ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, ostavu i Lepu Terasu grejanje je centralno na Gas sa korektnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajem namešten, jednoiposoba, renoviran stan 41m2, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Stan je odmah useljiv, ima klima, cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov jednoiposoban stan 40m2, na 1. spratu. Stan ima jednu odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Niski troškovi. Useljiv od 01. 06. 2026. Novogradnja Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 350 €, 28,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan mali lokal u Železničkoj ulici, u centru Novog Sada. Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, namešten, komforan i prostran jednosoban stan 49m2 na Bulevaru Oslobođenja, 5. sprat, lift u zgradi. Stan ima veliku sobu sa dva ležaja, odvojenu kuhinju, predsoblje, kupatilo, odvojen toalet, terasu. Odmah useljiv. Ima tv, klima, veš mašina. Cena 350eu+depozit.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se na Grbavici Lep Namešten Dvosoban stan 40 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari Namešten Dvosoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 350 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Uknjiženo.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 370 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 400 €
11.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

izdaje se magacinski prostor 90m2 na Telepu, u dvorištu kuće, , kolski ulaz, cena 370eu. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Magacin 500 € 105 m 2 0 Futog-Odmah Useljiv Magacinski Prostor 105 m2 na Glavnom Putu-Zakup 500e-065/385....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 370 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 400 €
25.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nova, luks opremljena garsonjera u samom centru grada, Pupinova palata, 7. sprat, dva lifta, terasa. Odmah useljiva, klima, tv, cena 370eu, depozit 370eu. Agenijska provizija 50% od cene zakupa. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 380 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Nedaleko od Bulevara neuseljavana, nova garsonjera. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 380 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Bulevara Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Ćirpanovoj ulici na Drugom spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima i Lepu Terasu Grejanje je centralno zgrada ima Lift Zakupnina iznosi 380 e potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, namešten, neuseljavan dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, Preradovićeva ulica, visoki parter. Stan ima nov nameštaj, grejanje na gas, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan od 44 m² nalazi se u Novom Sadu, u naselju Podbara, na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je 1. 5 soban i predstavlja praktično rešenje za udoban gradski život. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, neuseljavan, namešten, dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, centar, visoki parter, grejanje na gas, nov nameštaj, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Rotkvariji NeNamešten Dvoiposoban stan 54 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, namešten, dvosoban stan 43m 2na Podbari, Kosovska uli(a, blizu (entra, visoki parter. Stan ima terasu, grejanje sa kalorimetrom, ena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lepo namešten, jednoiposoban stan 39m2 na Novom Naselju, Jugovićevo, 3. sprat, lift terasa, 400eu, depozit. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kuhinja odvojena. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nova lux opremljena garsonjera 30m2 u samom centru grada, Pupinova palata, 7. sprat, dva lifta, terasa. Cena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo у ulici Laze Kostića Namešten Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Stan extra namešten na odličnoj l, okaciji.. Novogradnja Internet Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 450 €
16.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lux opremljen, renoviran dvosoban stan 45m2 na Novom Naselju, Bulevar Vojvode Stepe, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, centralno grejanjem cena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 94,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan sa uličnim portalima 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 600 € 76 m 2 2 Ulični Lokal na odličnoj lokaciji-Temerinska 065 385 88 86 Lokal - Novi Sad, Salajka 600 € Izdavanje 11/04/26.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 500 €
28.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran dvosoban stan od 43m² na Grbavici, u ulici Bulevar Cara Lazara, preko puta Doma zdravlja. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan JIS na Telepu blize Bulevaru Evrope. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 45 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 150 € 50 m 2 3 Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 pogodan za Radnike-Zakupnina 150e po Radniku sa svim Troškovima-065/385 8880 Stan -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 450 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvosoban stan kod Socijalnog na samo nekoliko min od Centra grada. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renoviran, dvosoban, namešten stan 51m2 na Limanu 1 kod fakulteta, visoki parter. Stan ima dve sobe, kuhinju odvojenu, zastakljenu terasu. Ima klima, pvc stolarija, ostava. Cena 450eu. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Nov odličan dvorišni stan na veoma lepoj lokaciji, blizu futoškog puta. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 1.100 € 108 m 2 5 Petrovaradin-Petosoban Luks Dupleks 108 m2-Zakup 1100e sa dva garažna mesta-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 450 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 550 €
25.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, delimično namešten dvoiposoban stan od 67 m² na Novom Naselju, u delu Jugovićevo. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan nedaleko od Centra, odlična pozicija. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Balzakova ulica, Liman 3, Novi Sad – izdaje se extra dvosoban stan površine 52 m², na 1. spratu zgrade sa 6 spratova. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 580)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.