• GoHome Professional
stanovi vrnjačka banja što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi vrnjačka banja što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vrnjačka banja što manji

  • Za upit "stanovi vrnjačka banja što manji" pronađeno 564 nekretnina - prosečna cena 1.944 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • prizemlje
    • parket
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.000 €, 70,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan stan - trosoban, stambeno naselje, 4. sprat, uknjiženo, zastakljena terasa, 59,000 e. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.050 €, 19,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмаралишта у Србији.Испуњена су три главна принципа за квалитетан живот: безбедност, екологија и доступност.Сва неопходна туристичка, здравствена и свакодневна инфраструктура налази се на пешачкој удаљености. У близини су....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 38.000 €, 21,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera površine 21m², smeštena u prizemlju stambene zgrade u neposrednoj blizini izvora Snežnik. Garsonjera se prodaje sa nameštajem i predstavlja idealnu priliku za izdavanje ili odmor. Cena garsonjere je 38.000 evra. Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vrnjačka banja što manji'
130.000 €
130.000 €
50.600 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 42.000 €, 21,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera u blizina akva parka, namešteno, idealno za izdavanje, cena 42000 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, Na upit, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt u DM za dog. Potreban depozit, Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 38.947 €, 22,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo stanove u izgradnji na Raju. Ova moderna stambena zgrada činiće dve lamele visokog kvaliteta gradnje, pružajući vam udobnost i funkcionalnost u srcu ovog prelepog naselja. Raj je jedno od najpoželjnijih mesta za život, pružaće vam miran i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.000 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalna, veoma svetla i zanimljiva garsonjera na 1. spratu. Odličnog je rasporeda i strukture i maksimalno je iskorišćena. Interesantna i kao potencijalna investicija. Sastoji se od ulaznog dela, kupatila, kuhinje kao i komfornog dnevnog boravka i lođe. Fantastično je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa garsonjera u Vrnjačkoj Banji , od pijace 5 min, blizina Terme i Slatine, prodaje se kompleno nameštena i opremljena ( peškiri, posteljina, opremljena kuhinja ).Zgrada je stara samo par godina, a stan ima terasu, kao i svoje parking mesto. Stan je odmah useljiv, uknjižen,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera u Vrnjačkoj Banji. Nalazi se nedaleko od Mosta ljubavi u blizini Vrnjačkih termi i Slatine. Stan ima svoje parking mesto, terasu a zgrada je stara samo par godina. Prostor je klimatizovan a kuhinja savršeno opremljena. Savremeno kupatilo i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 40.250 €, 23,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera u strogom centru, 23 m2, visoko prizemlje, idealna za izdavanje, nameštena .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 44.566 €, 23,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prestavljamo vam stan od 23,58m 2 po strukturi garsonjera- studio sa pogledom na park , grejanje norveski radijatori, recepcija, visok kvalitet gradnje. Cena bez PDV - sa popustom za uplatu 50% vrednosti stana. Useljenje Septembar 2025. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.412 €, 23,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalan stan u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, u prizemlju zgrade od ukupno 3 sprata. Stan ima površinu od 22,46 m² i predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zahvaljujući lokaciji u centru, budući vlasnik ima sve važne sadržaje na dohvat ruke,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je garsonjera smeštena u mirnom delu, blizu osnovne škole. Ovo je idealan stan kako za život, tako i za izdavanje. Površina stana je 24m2 + dvorište površine 10m², koje pruža dodatni komfor i mogućnost za uživanje na otvorenom. Stan je kompletno opremljena i prodaje se....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.180 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji, smešteni u ravnom delu Vrnjačke Banje kod kružnog toka i na samo nekoliko minuta hoda do šetališta. Ova lokacija pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti – u neposrednoj blizini se nalaze: prodavnice, autobuska stanica,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.500 €, 24,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljena garsonjera, u ravnom delu Banje, na 200m od kružnog toka. Ova nekretnina pruža savršen spoj komfora i stila, idealna za one koji traže visok standard stanovanja. Povrsina garsonjere je 24m2, i nalazi na II spratu stambene zgrade. Funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 24,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzno opremljen apartman u Vrnjačkoj banji, površine 24m2 i terasom od 8m2, u prizemlju u ulici Bore Vasiljevića Vrnjačka banja Apartman je je kompletno sređen i namešten.Kategorizovan sa 3* Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom, kupatilom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.800 €, 24,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

U mirnom i ravnom delu Banje, na samo 700m od centra, gradi se ekskluzivni stambeni kompleks, koji će zadovoljiti sve vaše potrebe, za kvalitetnim životom i pametnim ulaganjem. Kompleks će obuhvatati dve lamele sa različitim tipovima stanova površina: 24m², 28m², 34m², 39m², 50m²,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 47.310 €, 24,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na Raju, nedaleko od Aqua parka. Ova lokacija vam omogućava da živite u miru i tišini, a opet imate sve što vam je potrebno. Zgrada se gradi od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – Aluminijumska stolarija sa termo-pan stalkom punjeno argonom(troslojno),....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelepu garsonjeru na II spratu stambene zgrade kod Snežnika u mirnom delu grada, pružajući svojim stanarima privatnost i spokoj. Ova potpuno opremljena garsonjera prostire se na 24m2. Svaki detalj prostora je smišljeno postavljen, kako bi se iskoristio svaki deo stana,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.100 €, 25,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 24.21 m2 sa velikom pripadajućom terasom, idealno za ljubitelje sopstvenog dvorišta. Stan je namešten. Cena 63.100 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.500 €, 25,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju apartman sa galerijom kod Jezera, i u blizini panoramskog točka. Površina apartmana je 25m2 + 9m2 galerija. Apartman je kompletno renoviran, bez dodatnih ulaganja, i pogodan za izdavanje turistima. Apartman se prodaje sa nameštajem. Cena apartmana je 46.500eura. Kupac ne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.500 €, 25,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Snežnika. Stan je kompletno opremljen savremenim nameštajem i osmišljen kao funkcionalan open space, u kojem su kuhinja, trpezarija i dnevno-spavaći deo skladno povezani,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.401 €, 25,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno samo u Agenciji Mega House. Stanovi u izgradnji nedaleko od kruznog toka, ka naselju Dubrava. Razlicite kvadrature od 22 do 41m2 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZNA GARSONJERA U SRCU PARKA, PREKO PUTA MERKURA U ponudi je jedinstvena garsonjera smeštena na jednoj od najprestižnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u samom parku, preko puta Merkura. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, prirode i apsolutnog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 25,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.500 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforna garsonjera u blizini kružnog toka, površine 26m². Stan se nalazi u novoj zgradi i nikada nije useljavan, što Vam omogućava da ga uredite i prilagodite svom ukusu i potrebama. Sastoji se iz: dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i hodnik. Nalazi se na....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 42.900 € na 42.500 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 42.500 €, 26,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 33.250 €
24.10.2025 - 37.950 €
18.01.2026 - 42.900 €
11.05.2026 - 42.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

. Prodaje se apartman u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, 100 m od Aqua parka i 500 m od glavnog šetališta. ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.000 €, 26,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

u ponudi garsonjera na snezniku na 50m od setalista. Garsonjera je pregradjena tako da ima i odvojen spavaci deo. Prodaje se kompletno opremljena. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade koja se nalazi u komleksu, objekti imaju svoje parkiraliste obezbedjeno rampom. Potrebna najava....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 26,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo garsonjeru površine 26m² sa dvorištem, idealna za odmor i uživanje u mirnom okruženju. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini hotela Merkur, Aqua Parka i samog centra Vrnjačke Banje. Nekretnina predstavlja spoj praktičnosti i komfora, idealna je kao....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 26,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Maydan Exclusive Savršeno mesto za miran i jednostavan život, bez žurbe. ”Maydan Exclusive” – graciozna i moderna. Njena prednost osim prelepog pogleda na Vrnjačku Banju je i blizina svih atraktivnih lokacija i dešavanja u Vrnjačkoj Banji. Stanovi će Vam pružiti dane nezaboravnog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.498 €, 26,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstveni spoj luksuznog stambenog kompleksa, koji predstavlja savrsenu meru modernog načina života i prirode, koji se nalazi na samo par stotina metara od Vrnjačkih Termi, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom okruženju. Stambeni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.500 €, 26,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lepa garsonjera koju prodajemo, a nalazi se u Vrnjačkoj Banji.u odličnom delu centra grada. Garsonjera je knjižne površine 26 kvm i ima komfornu lodju oko 6 kvm. Nalazi se u novoj zgradi zidanoj iz temelja, na drugom je spratu , UKNJIŽENA i ima gradjevinsku i upotrebnu dozvolu,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.464 €, 26,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji, smešteni u ravnom delu Vrnjačke Banje, u blizini kružnog toka. Ova lokacija pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti – u neposrednoj blizini se nalaze prodavnice, autobuska stanica, vrtić i fakultet, dok je šetalište udaljeno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 26,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRILIKA – DVE GARSONJERE U Vrnjačka Banja – IDEALNE ZA INVESTICIJU I IZDAVANJE! U ponudi dve izuzetne garsonjere na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, savršene kako za život, tako i za unosno izdavanje tokom cele godine. ???? Prva garsonjera – III sprat Moderna, potpuno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.500 €, 26,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 27,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 12: 27.58m2 12.1 Predprostor 3.21....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 65.920 €, 27,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u mirnom delu Vrnjačke Banje. Kompleks VB Residences se nalazi u blizini svih gradskih centara,ušuskan zelenilom, a opet blizu škole,pijace,Doma Zdravlja, Aqva Parka,Hotela Fontana i Pegaza i najpoznatijeg šetališta Promenade. Objekat poseduje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.710 €, 27,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 385)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>