• GoHome Professional
stanovi vrnjačka banja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi vrnjačka banja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vrnjačka banja

  • Za upit "stanovi vrnjačka banja" pronađeno 602 nekretnina - prosečna cena 1.944 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • 2.sprat
    • useljiv
    • bazen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 35m², smešten na atraktivnoj lokaciji kod panoramskog točka, nedaleko od izvora Snežnik. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Jednosoban stan se prodaje sa nameštajem. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.500 €, 36,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov jednosoban stan, idealno pozicioniran na III spratu zgrade (sa liftom), koja se nalazi kod kružnog toka. Površina stana je 36m2, sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe, hodnika, kupatila i terase. Položaj stana je idealna kako za stalni život, tako i za iznajmljivanje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vrnjačka banja'
56.000 €
47.701 €
71.500 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 96.800 €, 72,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 97,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju celokupno luksuzno domacinstvo u Gracacu nadomak Vrnjacke Banje koje se prostire na 1 hektar zemljista Domacinstvo poseduje kucu za odmor u kojoj se nalazi sauna koja dostize 100stepeni, sobu za odmor i tus kabinu. Unutra je sve od hrastovog drveta Druga kuca je nova i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 37,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 108.900 €, 66,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.advantagebg.net

Prodajemo odličan dvosoban stan u Vrnjačkoj banji, zgrada Parče Vašeg neba nalazi se iznad mineralnog izvora Slatina i nadomak mineralnog izvora Jezero, u širem centru Vrnjačke Banje. Kopaonički venac.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom i ravnom delu Banje, na samo 700m od centra, gradi se ekskluzivni stambeni kompleks, koji će zadovoljiti sve vaše potrebe, za kvalitetnim životom i pametnim ulaganjem. Kompleks će obuhvatati dve lamele sa različitim tipovima stanova površina: 24m², 28m², 34m², 39m², 50m²,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.700 €, 38,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na samo 5 minuta od Akva parka Raj i centra Vrnjačke Banje, nalazi se novoizgrađena stambena zgrada. Strukture stanova su od 22m² do 39m² . Izdvajamo jednosoban stan na prizemlju, površine 38,57m². Stan ima odvojenu spavaću sobu i terasu. Završetak radova je leto 2023 godine. Na ovu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 323.565 €, 118,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona objekta, 329 stanova, 137 garažnih mesta i 54 spoljnih parking mesta. - Kompleks se nalazi na izuzetnoj lokaciji, odmah uz park "Šetalište....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 29m2, potpuno nameštena, drugi sprat, 63.000 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.900 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforna lux garsonjera u ravnom delu Banje, u blizini osnovne škole. Garsonjera je kompletno opremljena novim nameštajem, koji nikada nije korišćen, niti je garsonjera ikada izdavana. Povrsina garsonjere je 29m2. Funkcionalan raspored čini ovaj stan savršenim za udoban....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.180 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji, smešteni u ravnom delu Vrnjačke Banje kod kružnog toka i na samo nekoliko minuta hoda do šetališta. Ova lokacija pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti – u neposrednoj blizini se nalaze: prodavnice, autobuska stanica,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.696 €, 37,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36. 88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan idealno pozicioniran u blizini Opštine i pijace, u prizemlju zgrade. Površina stana iznosi 57m2, pružajući udoban i prostran životni prostor. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 275.000 €, 149,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan stan površine 149m² u Vrnjačkoj Banji, na odličnoj lokaciji u blizini Aqua parka "Raj". Stan se nalazi u novogradnji završene 2025. godine i odlikuje se savremenim dizajnom, visokokvalitetnom gradnjom i prostranim rasporedom. Ovaj ekskluzivan prostor....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 73.950 €, 51,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u mirnom naselju, iznad Japanskog vrta. Površina jednosobnog stana je 51m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan je kompletno opremljen nameštajem, i nalazi se na odličnoj lokaciji, za izdavanje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 12: 27. 58m2 12. 1 Predprostor 3.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 174.500 €, 78,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od centra i svih ključnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za izdavanje stanova Vrnjačka Banja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.580 €, 34,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompleks smešten u najmirnijem i najlepšem delu banje, okružen parkom u kojem dominira izvorište Slatina. Blizina svih bitnih lokacija u banji. Kompleks se sastoji od 4 lamele u kojima se nalazi 76 stanova različitih struktura sa parking mestima. Zadovoljava najviše standarde gradnje:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan, smešten na II spratu stambene zgrade (sa liftom), sama pozicija zgrade vam nudi priliku da živite u savremenom rajskom kutku, udaljenom samo nekoliko koraka od jednog od najatraktivnijih vodenih parkova u gradu – Aqua Parka na Raju. Površina jednosobnog stana....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.111 €, 35,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju su stanovi u izgradnji, na samo 500m od čuvenog mosta ljubavi. Zgrada ce biti izgradjena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Stambene jedinice su različitih kvadratura od 27m2 – 84m2 i struktura, prilagođene potrebama kupaca – od manjih....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.470 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.gsigma.rs

VRNJAČKA BANJA - Prodaje se stan u strogom centru Banje, starogradnja, održavan, namešten 65 m2 plus terasa 30m2 + terasa 8 m2. . Grejanje je samostalno 18kw - kotao na struju. Stan je veoma svetao, sa lepim pogledom, veoma praktičnog rasporeda prostorija za udoban život, prozori....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 100.000 €, 39,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju Lux jednosoban stan, sa razrađenim poslom izdavanja apartmana. Stan beleži veliku posecenost gostiju tokom svih godišnjih doba, na Booking aplikaciju ocenjen je visokom ocenom. Stan se nalazi na 300m od promenade. Površina stana je 39m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.000 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan dvosoban stan u okviru stambenog kompleksa BUKET, zgrada KALA, na 2. spratu zgrade sa liftom. Površina stana je 50m², a raspored prostora obezbeđuje savršenu kombinaciju komfora i funkcionalnosti. Struktura stana: Prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.500 €, 62,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan u parku, u blizini vode Slatine. Površina stana je 62m2. Nalazi se na II spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. U stanu ima etažno grejanje, na kotao na gas. Prodaje se sa....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.590 €, 33,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.110 €, 43,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan na dobroj lokaciji, blizu pijace, šetališta, aqua parka. Nalazi se na I spratu stambene zgrade. Površina stana je 43m2. Cena stana je 1770e/m2 + 10%pdv. Kupac ne plaća agencijsku proviziju. Više informacija na telefon 065/90 73 165 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.565 €, 34,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji u neposrednoj blizini „Vrnjačih Termi“. U modernom stambenom kompleksu sa ukupno 4 lamele ima 76 stanova površine od 33m2 do 59m² i ukupno toliko garažnih mesta. Lamela 1 i Lamela 2 sastoje se od: -suterenskih garaža, -prizemlja, -dva sprata i -povučenog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.800 €, 45,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.166 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na Raju, nedaleko od Aqua parka. Ova lokacija vam omogućava da živite u miru i tišini, a opet imate sve što vam je potrebno. Zgrada se gradi od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – Aluminijumska stolarija sa termo-pan stalkom punjeno argonom(troslojno),....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan površine 60m2 u jednom od najčistijih delova Vrnjačke Banje Mirna lokacija, idealna za život dok je i dobra lokacija za izdavanje. U blizini Vrnjačkih Termi, na blagom usponu koji Vam pruža najčistiji vazduh. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Grejanje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.384 €, 31,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Raj, u neposrednoj blizini Aqua parka i na samo nekoliko minuta hoda od centra Vrnjačke Banje! U pitanju su dve moderne lamele koje se grade po savremenim standardima, sa akcentom na kvalitet materijala i izrade.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.430 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u jednoj od najtraženijih zona Vrnjačke Banje. Grad sa tradicijom, lekovitim izvorima i turistima tokom cele godine čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.800 €, 24,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.328 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u novogradnji kod Slatine, a u blizini se nalazi i hotel Vrnjačke Terme, što dodatno doprinosi atraktivnosti ovog stambenog objekta, nudeći pristup raznim sadržajima i uslugama kao što su: wellness centri, restorani i aqua park. Ova lokacija vam omogućava da živite....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.000 €, 70,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan stan - trosoban, stambeno naselje, 4. sprat, uknjiženo, zastakljena terasa, 59,000 e. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.053 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37. 09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 26,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo garsonjeru površine 26m² sa dvorištem, idealna za odmor i uživanje u mirnom okruženju. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini hotela Merkur, Aqua Parka i samog centra Vrnjačke Banje. Nekretnina predstavlja spoj praktičnosti i komfora, idealna je kao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 427)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>