• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 290000 eura podrum interfon - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stanovi u beogradu do 290000 eura podrum interfon - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 290000 eura podrum interfon

  • Za upit "stanovi u beogradu do 290000 eura podrum interfon" pronađeno 482 nekretnina - prosečna cena 3.382 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 63 - Gandijeva 1. 0, 45m2 (terasa 5m2), CG, lift, 5/5, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan jednosoban stan površine 45m², koji se nalazi na petom spratu, u održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 160.000 €
05.12.2025 - 159.000 €
06.02.2026 - 153.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2. 0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran stan na prvom spratu lepo održavane zgrade. Stan ima komotni dnevni boravak iz koga se izlazi na terasu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-42m2 , ugovorna površina-37.00m2, Karaburma - Marijane Gregoran uknjižen, 1.5, 37m2 (terasa 5m2), 3/5, interfon, centralno grejanje, klima, podrum u izolovanoj zgradi, nova fasada. Izuzetan renoviran jednoiposoban stan u ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 149.000 €, 52,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičan dvosoban stan u urbanom naselju Filmski grad u mirnoj ulici Ace Joksimovića. U blizini je škola, vrtić, prodavnica, gradski prevoz, parkić za decu, šetalište na Košutnjaku. Nalazi se na visokom prizemlju odlične zgrade sa osam stanova od kojih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 155.000 € na 148.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 148.000 €, 28,00 m2 cca 5290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 155.000 €
07.04.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šantićeva Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 155.000 € na 148.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 148.000 €, 28,00 m2 cca 5290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 155.000 €
10.04.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva 1. 0, 28m2 (lođa 5m2), VPR/4, TA, klima, interfon, podrum U ponudi je za prodaju jednosoban stan za sređivanje na Dorćolu, u Šantićevoj ulici. Pozicioniran je na visokom prizemlju sa visinom prvog sprata i okrenut je ka dvorištu punom zelenila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 146.800 €, 41,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Interfon Podrum Ustanička Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 153.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se stan od 82m2 u centralnom delu Mirijeva u ulici Vitezova Karađorđeve zvezde.Stan se sastoji od ulaznog hodnika,dve spavaće sobe,dva kupatila(jedno kupatilo klasično sa tuš kabinom,drugo veće sa đakuzi kadom),dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,terasom i odvojenom prostorijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 146.000 €, 45,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 1. 5, 45m2 (terasa 4m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi svetao jednoiposoban stan, funkcionalnog rasporeda koji se nalazi u mirnoj ulici Dušana Vukasovića, u popularnom bloku 62 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Prištinska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Prištinska 3. 0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju u mirnom, porodičnom delu starog Ceraka. U potpunosti je okrenut ka istoku i gleda na zajedničku baštu. Stan ima dve etaže. Donji nivo je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 144.000 €, 53,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Karaburma, Salvadora Aljendea, renoviran, svetao, uknj .. / Salvadora Aljendea, kod okretnice, starija zgrada, uredan ulaz, interfon, dvostran, svetao, funkcionalan stan, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove elektro i vodovodne instalacije, novo kupatilo, tuš kabina,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan salonac u srcu Vračara – 74 m², Molerova ulica Prodaje se prelep, kompletno renoviran salonac površine 74 m², smešten u najlepšem delu Molerove ulice, između Krunske i Njegoševe. Stan se nalazi na prvom spratu odlične predratne zgrade sa samo dva stana po spratu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Darvinova pošta, Kumodraška, 49m2 . 49m2, 2.0, 1/2, EG, lođa, podrum, interfon, telefon, renoviran. Dvosoban stan u zgradi sa malim brojem stanara. Trostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 137.000 €, 55,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacijski odlična pozicija na Karaburmi jer nije na saobraćajno prometnom mestu, već je u tihom i zelenom okruženju, a opet u blizini odlicne saobracajne povezanosti autobusa 16, 23, 25, 32N. Dvostrano orijentisan, veci deo stana zapadno, kuhinja i trpezarija severno. U stanu su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 137.000 €, 39,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 39m2 , renoviran, kompletno opremljen, bez ulaganja, dvostrano orjentisan, svetao. Stan u polusuterenu, funkcionalan raspored, kuhinja sa trepezarijom i dnevnim boravkom, komforna spavaća soba, hodnik, kupatilo, ostava 2m2, pripadajući podrum od 4m2. odlična pozicija stana, centralni....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 138.999 € na 136.999 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 136.999 €, 60,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 149.999 €
24.02.2026 - 144.999 €
27.02.2026 - 144.899 €
03.04.2026 - 141.999 €
01.05.2026 - 139.999 €
05.05.2026 - 138.999 €
12.05.2026 - 136.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Uralska 2. 0, 54m2 (dve terase 5m2), 3/3, TA, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi pravi porodičan stan, funkcionalnog rasporeda. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, sobe su velike i izuzetno osvetljene, a kupatilo ima prirodnu ventilaciju. stan iziskuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-360 (od ukupno 360)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>