• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 290000 eura podrum interfon - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi u beogradu do 290000 eura podrum interfon - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 290000 eura podrum interfon

  • Za upit "stanovi u beogradu do 290000 eura podrum interfon" pronađeno 481 nekretnina - prosečna cena 3.365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Slavije, parka Manjež, Kliničkog centra, vrtića, osnovnih i srednjih škola. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, toaleta. Poseduje ostavu i pripadajuću šupu. Nalazi se na potkrovlju održavane zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 220.000 €, 88,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan u zgradi iz 2010. godine. U izvornom stanju. Krovni prozori u spavaćim sobama i blaže kosine. Ugrađen norveški radijator, ušteda na računima. Inače je priključen za cg. Potrebna uvećana kapara da bi se otkupio. Ima podrum, interfon, ktv. U blizini Lidl-a. Ulazni hodnik, manja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.900 €, 79,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Cerak - Slobodana Perovića; 79m2+5m2 terasa+3m2 lodja, 3.0, V/5, cg, klima, lift, interfon, internet, ostava, podrum; Osunčan, trostran trosoban stan, uknjižen na grejnu površinu od 79,5m2 sa terasom i lodjom od ukupno 8m2; Prostran dnevni boravak; Odvojen spavaći blok,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 219.000 €, 79,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Save Kovačevića, Gornjogradska, 79.33m2 . 79.33m2, 3.0, 1/2, CG, terasa, podrum, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Izuzetno svetao, funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 219.000 €, 92,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 92m2, terasa, podno grejanje, II/II, ostava, telefon, interfon, pdrum, parking. Donji nivo 49m2 uknjiženo, gornji nivo predat na legalizaciju. Lep svetao stan iz dva nivoa : donji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 219.000 €, 57,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za sve ljubitelje atmosfere starog Zemun - spoja istorije, kulture, blizine prirode i reke kakav se retko nalazi. Stan se nalazi u samom srcu Zemun, u jednoj od onih ulica koje odišu duhom prošlih vremena. Čim izađete iz zgrade već ste u srcu svih zbivanja u Zemunu a na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 217.000 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Višnjički venac Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 94m2(lođa), vp/10, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Na Vidikovcu, delu gradske opštine Rakovica nalazi se ulica Patrijarha Joanikija koja se prostire između Ibarske magistrale i ulice Sretena Mladenovića Mike. Samu lokaciju odlikuje dobra povezanost sa gradom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 114,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bulevar Mihajla Pupina Sprat: 17 Spratnost: 17 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 214.648 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan na Zvezdari u izgradnji. Stan se nalazi nadomak okretnice autobusa i tramvaja u Ustaničkoj. Površina stana sa terasom je 76,66m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od osam spratova sa liftom. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 212.000 €, 47,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan u Bloku 23, Novi Beograd. Stan je površine 47m2, na par koraka od Beogradske Arene. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3.0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na Konjarniku, u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. Okrenut je ka parku i zelenilu. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2. 0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban stan, dvostrano orijentisan, kompletno renoviran pre 6 godina. Prilikom renoviranja zamenjene su električne, vodovodne i kanalizacione instalacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Deset avijatičara Soba: 3 Godina izgradnje: 1967 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3. 0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čukarici – Banovo Brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nalazi se funkcionalan i lepo organizovan trosoban stan idealan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nikolaja Gogolja Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mića Radakovića Sprat: 8 Spratnost: 12 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 210.000 €, 97,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čukarica, Cerak, Jablanička, 97m2 97m2, 3.5, 1/3, CG, lift, terasa, lođa, parking, podrum, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Prodaje se troiposoban stan na Ceraku. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 81m2 (terasa 6m2), 11/17, 3 lifta, CG, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjižen na 75m2. Na samoj granici 62 i 63 bloka kod Poštanske štedionice i Univerexporta. Sama zgrada je čista i održavana kao i prostor oko zgrade. Zgrada ima 3 lifta i Ugovor o održavanju liftova. Porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 207.000 €, 38,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mali stan, velika prilika – Donji Dorćol! Ako tražite pametnu investiciju ili sladak, funkcionalan stan na top lokaciji – ovo je to. Skenderbegova ulica, u srcu Donjeg Dorćola, na korak od svih važnih sadržaja grada. Uknjižen na 38m², realno 41m² – pametno iskorišćen prostor koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 207.000 €, 70,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 70m2, terasa, 5/10, dva lifta, CG, podrum, interfon, telefon. Uknjižen bez kvadrature. Na preknjižbi. Izuzetno svetao, dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hale Pionir. U blizini se nalaze još i dva vrtića, dve Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 84,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Terasa Interfon Podrum Mate Miloševića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2. 0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran stan, u prizemlju zgrade na prestižnoj lokaciji - Krunski venac. Dvostrano je orijentisan, svetao i funkcionalnog rasporeda. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sava Burica Sprat: 4 Spratnost: 11 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 304.848 €, 105,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun - Gornji grad 3.0, 105m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking, video nadzor Odlično pozicioniran, lux trosoban stan u najlepšem delu Zemuna, okružen zelenilom. U izgradnji se koristio vrhunski kvalitet materijala i završne obrade objekta podrazumevaju:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

kod TC Stadiona, termo izolacija, lift, pogled na park .. / ul. Braće Jerković, zgrada u parku i zelenilu, uredan ulaz, termo izolacija, lift, trostran, svetao, funkcionalan stan, klima, interfon, parket, 2 spavaće sobe, mogućnost još jedne spavaće sobe, prostrana Lođa (8m2), francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa), 5/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Lux namešten trosoban stan, na vrlo lepoj lokaciji u blizini škola, vtrić, autobusko stajalište na 100m. Prodaje se kompletno namešten, sa belom tehnikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Bogoslavija, Generala Aračića, 77m2 77m2, 3.0, 1/4, EG, terasa, podrum, interfon, 3 klime, renoviran. Dokumentacija: uknjižen 1/1. Stanje: renoviran. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 305.000 €, 74,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 3. 5, 74m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, klima, lift, interfon, podrum U ponudi za prodaju odličan, troiposoban stan u kompleksu zgrada u ulici Vojvode Micka Krstića - Dunavske terase. Pozicioniran je na drugom spratu zgrade sa liftom, dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 305.000 €, 74,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vojvode Micka Krstića Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 2016 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 199.920 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3. 0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan, trosoban stan u Bulevaru kralja Aleksandra. Smešten je u novoj zgradi sa liftom, na petom spratu od ukupno osam spratova. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
21.11.2025 - 197.000 €
12.12.2025 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3. 0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vukasovićeva Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 42,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Smiljanićeva Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vele Nigrinove Soba: 3 Godina izgradnje: 1938 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 360)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>