• GoHome Professional
stanovi subotica zadnjih 14 dana do 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi subotica zadnjih 14 dana do 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi subotica zadnjih 14 dana do 40 m2

  • Za upit "stanovi subotica zadnjih 14 dana do 40 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.701 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 61.000 €, 41,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan na 1. spratu u zgradi od ukupno 9. spratova.Stan je površine 41m2, a sastoji se iz jedne sobe, odvojene kuhinje, kupatila, hodnika i terase. Na podovima se nalazi laminat, stolarija je pvc, a grejanje je gradsko centralno. Ev.Br. 271 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 34,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan jednosoban stan površine 34m², smešten u mirnom i traženom delu Jagodine. Idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je dobro organizovan i maksimalno iskorišćenog prostora, sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 71.300 €, 30,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su apartmani u izgradnji, smešteni u ekskluzivnoj zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovanoj u prepoznatljivom stilu mađarske secesije. Ovaj jedinstveni arhitektonski pravac donosi spoj elegancije, istorijskog šarma i savremenog komfora, čineći ovu nekretninu izuzetnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi subotica zadnjih 14 dana do 40 m2'
39.000 €
39.000 €
40.000 €
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 36,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Gat, prodaje se jednosoban stan površine 36kvm na drugom spratu (2/2). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, sobu sa terasom i kupatilo. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika, TFS, grejanje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 45.500 €, 35,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Radijalac, prodaje se jednosoban stan površine 35kvm na devetom spratu (9/9) u zgradi sa liftom. U svom sastavu stan poseduje: hodnik, soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se garsonjera, većim delom renovirana, terasa, odlična lokacija, blizu svih sadržaja (marketa, dm-a, ambulante, škole, vrtića...) Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 28 m 2 Sobe: 1 Tip objekta: novogradnja Sprat: 3 Ukupno Spratova: 4.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 99.700 €, 42,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 103.200 €, 43,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 27.000 €, 18,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera površine 18m2, u prizemlju jednospratne zgrade.Sastoji se iz sobe, kuhinje i kupatila. Na podovima soba je parket, grejanje je na Ta peć, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom a prozori su pvc. Ev.Br. 325 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 104.800 €, 44,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 44,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju apartmani na atraktivnoj lokaciji na Paliću, u zgradi renomiranog investitora, građenoj u prepoznatljivom stilu mađarske secesije koji odiše elegancijom i autentičnim šarmom. Objekat se sastoji od ukupno 43 apartmana, pažljivo projektovanih sa funkcionalnim i modernim rasporedom,....