• GoHome Professional
stanovi subotica do 40 m2 Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi subotica do 40 m2 Oglasi objavljeni od pos - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi subotica do 40 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stanovi subotica do 40 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 94.704 €, 39,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 93.792 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 94.320 €, 39,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman u izgradnji na Paliću.Apartman se nalazi na prizemlju zgrade sa tri sprata. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Rok za završetak zgrade je kraj 2026. godine. Ev.Br. 300 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 94.320 €, 39,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 59.000 € na 54.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 59.000 €
20.03.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Ker, 46.000 €, 40,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep jednoiposoban stan na visokom prizemlju u Keru na lepom mestu (blizu škola, vrtić, prodavnica, bolnica). Kupatilo je renovirano, sa kadom, prozori u jednoj prostoriji su novi pvc. Stan ima etažno grejanje, radijatore u celom stanu, kotao na struju je u podrumu zgrade. Na podovima....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 55.000 €, 40,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru grada, koga čine dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba i kupatilo, podovi laminat i keramika, grejanje je na TA peć, struja je trofazna. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 79.750 €, 38,50 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Bajnat, prodaje se odmah useljiv i komforan dvosoban stan površine 38.50m² na četvrtom spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boraka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno na gas, na podovima....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 70.374 € na 72.276 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 72.276 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 57.060 €
02.11.2025 - 60.864 €
07.01.2026 - 68.472 €
22.04.2026 - 70.374 €
26.04.2026 - 72.276 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 38,04m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatla, spavaće sobe i terase.Zgrada je građena od termoblokova najviših izolacijskih svojstava+fasadna izolacija.Pregradni zidovi će biti izgrađeni od opeke. Tarket podne obloge u sobama....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 69.597 € na 71.478 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 71.478 €, 38,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 56.430 €
02.11.2025 - 60.192 €
07.01.2026 - 67.716 €
22.04.2026 - 69.597 €
26.04.2026 - 71.478 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 37.62m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatla, spavaće sobe i terase.Zgrada je građena od termoblokova najviših izolacijskih svojstava+fasadna izolacija.Pregradni zidovi će biti izgrađeni od opeke. Tarket podne obloge u sobama....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi subotica do 40 m2 (131)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>