• GoHome Professional
stanovi Pantelej NIŠ porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi Pantelej NIŠ porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Pantelej NIŠ porasla cena

  • Za upit "stanovi pantelej niš porasla cena" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.958 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • dvorište
    • klima
    • 4.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 121.660 € na 127.743 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 127.743 €, 61,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 121.040 €
17.04.2026 - 121.660 €
26.04.2026 - 127.743 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrenitna, dvoiposoban stan u novogradnji, smešten na izuzetno dobroj lokaciji u naselju Pantelej, u samoj blizini Pantelejske crkve. Reč je o kvalitetnoj stambenoj zgradi sa svega 8 stanova, što budućim vlasnicima obezbeđuje mirnije i prijatnije okruženje za svakodnevni....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 149.830 € na 161.250 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 161.250 €, 79,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 149.830 €
25.02.2026 - 161.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 78,65m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 89.500 € na 99.460 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 99.460 €, 50,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 89.500 €
20.04.2026 - 99.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji u Čalijama. Površina stana je 49, 73m2 i nalazi se na II spratu u zgradi spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu će biti etažno na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pantelej niš porasla cena'
147.600 €
140.900 €
116.600 €
 
+5%

Promena cene sa 76.500 € na 80.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 80.000 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 76.500 €
12.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan u prizemlju novoizgrađene zgrade u Nišu, opština Pantelej, površine 34 m², sa uknjiženom garažom od 13 m² . Stan se izdvaja po izuzetno funkcionalnom rasporedu, kvalitetnoj gradnji i pažljivo osmišljenim detaljima koji obezbeđuju maksimalan komfor i praktičnost....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 121.040 € na 127.092 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 127.092 €, 61,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 121.040 €
26.04.2026 - 127.092 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 115.500 € na 128.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 128.500 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 84.500 €
28.11.2024 - 85.500 €
16.01.2025 - 87.500 €
25.02.2025 - 94.500 €
12.08.2025 - 99.500 €
16.10.2025 - 115.500 €
10.03.2026 - 128.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA VREDI VIDETI - PRELEP STAN I LOKACIJA - PANTELEJ UL. GORNJOMATEJEVAČKA, NOV malo korišćen JAKO LEP DVOIPOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, SUNČAN, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, ODLIČAN RASPORED, ZGRADA VRHUNSKOG KVALITETA, STAN POSEDUJE 2 LEPE SPAVAĆE SOBE, TERASA....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 90.440 € na 98.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 98.100 €, 47,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.918 €
17.04.2026 - 90.440 €
08.05.2026 - 98.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.60m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 100.900 € na 103.100 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 100.900 €
20.03.2026 - 103.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 147.000 € na 175.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 147.000 €
10.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan-apartman 98m2+15m2 terasa na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 170.000 €
01.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe sa izlaskom na prelepu terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 67.000 € na 74.250 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 74.250 €, 50,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 67.000 €
01.05.2026 - 74.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 89.509 € na 97.050 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 97.050 €, 47,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.033 €
17.04.2026 - 89.509 €
08.05.2026 - 97.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.11 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 98.000 € na 100.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 100.800 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 98.000 €
15.05.2026 - 100.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 84.284 € na 91.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 91.400 €, 44,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.070 €
17.04.2026 - 84.284 €
01.05.2026 - 91.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta Stan je projektovane površine 44.36 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.500 € na 90.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 87.500 €
15.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan, idealan za udoban život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Odličan raspored omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 118.000 € na 127.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 127.800 €, 68,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 116.400 €
01.03.2026 - 118.000 €
17.04.2026 - 127.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 67.27m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom ulicom. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenim kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, terasu, predsoblje, kupatilo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>