• GoHome Professional
stanovi NOVI SAD lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi NOVI SAD lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi NOVI SAD lift

  • Za upit "stanovi novi sad lift" pronađeno 18 430 nekretnina - prosečna cena 2.723 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • luksuzan
    • 2.sprat
    • ekskluzivan
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 131.600 €, 47,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra - 1102367. Cena 131.600 eur + 3% provizije. NOV - odmah useljiv dvosoban stan u kvalitetnoj novoj zgradi na Telepu. Stan se nalazi u luksuznom kompleksu zgrada koji poseduje uređeno dvorište pod nazorom, rampom i čuvarom na ulazu u kompleks. Mogućnost kupovine garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 885.800 €, 240,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je luksuzno opremljen, kompletno završen duplex stan na odličnoj lokaciji. Stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja – prodaje se po principu „ključ i daljinski u ruke“. Izgrađen sa posebnom pažnjom i posvećenošću, prvobitno kao porodični dom, ovaj duplex sada se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 228.600 €, 85,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u Novom Sadu na Novoj Detelinari. Zgrada će posedovati lift.Grejanje na gas.Parking za Vaš automobil je uključen u cenu i nalazi se u dvorištu zgrade. Tehnički opis: - Armirano-betonska konstrukcija - Termo blok, fasadni stiropor (energetski „C“ razred).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 475.000 €, 112,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Luksuzno uređen dupleks površine 112 m² u samom centru Novog Sada, u Šafarikovoj ulici, u novoj zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na 2. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, poseban radni kabinet, dva savremena kupatila i dve velike terase koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Klima Lift Centralno grejanje Novogradnja Terasa Bulevar Patrijarha Pavla Sprat: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban salonski stan u strogom Centru grada,pešačka zona, II sprat bez lifta,terasa 13m,pogodno za život a može i za kancelarije. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i dve osnovne škole, ima dobru povezanost sa autobuskim stajalištima (ispred zgrade), marketima, bankama, pijacom i poštom. Dvorišno orijentisan, velika zelena površina, mnogo dečijih igrališta u samoj blizini. Tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.200 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar, ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen renoviran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, škole, šetališta keja i Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavaći deo koji je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 166.700 €, 49,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

546280-Predstavljamo vam vrhunsku stambenu izgradnju koja se izdvaja kvalitetom, modernim dizajnom i odličnom lokacijom! Projekat realizuje proveren investitor sa dugogodišnjim iskustvom i brojnim uspešno završenim objektima iza sebe.Idealan izbor za porodičan život, ali i kao sigurnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 118.230 €, 42,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1043859 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, PETOSOBAN TRIPLEX STAN, 120 M2 Iz ponude izdvajamo izuzetno interesantan petosoban stan od 120 m2 koji je u tri nivoa na Novoj Detelinari. Odlično organizovan prostor. Na prvoj etaži je prostran dnevni boravak s trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101280 - uknjizen jednoiposoban stan bez ulaganja. Sastoji se od: hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog boravka sa izlazom na zastakljenju terasu i spavace sobe. Opremljen je kompletnom belom tehnikom i namestajem. Sve je u ceni. Četvrti sprat, lift. Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.600 €, 67,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054388, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 66,69 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 101.970 €, 33,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renoviran i useljiv stan, na jednoj od traženijih lokacija u gradu! Odličan za izdavanje! Ova nekretnina je uknjižena ,može i kredit! Stan nije na poslednjem spratu, poseduje lift kao i ostavu u sklopu podruma, interfon i biciklanu. Zgrada je održavana, nalazi se blizu škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na drugom spratu, ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.870 €, 44,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 49,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan, neuseljavan dvosoban stan u prestižnom kompleksu Pupinova palata, na drugom spratu luksuzne zgrade u samom centru Novog Sada, uz pešačku zonu, Dunavski park, obalu Dunava, restorane, prodavnice, banke i sve ključne sadržaje. Raspored prostorija: – Dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.800 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054069, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN, 53M2, SPRAT 2/4, LIFT U ponudi je dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Novom naselju, odličan, funkcionalan i svetao, sa terasom. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetno građena od dobrog i pozanog ivestitora. Mirno i tiho,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.460 €, 27,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 116.000 €, 42,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dvosobnog stana na Satelitu – 42m², u blizini Futoškog puta! 🏢✨ 🔑 Lokacija i veličina Nudimo vam odličan dvosoban stan u fazi izgradnje, površine 42m² , na 1. spratu moderne zgrade, u blizini Futoškog puta . Ova lokacija pruža savršen balans između urbanog života i komfora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 230.650 €, 63,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stanovi dostupni na II, III I IV spratu. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 400.000 €, 142,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi su opremljeni prvoklasnim materijalima-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 494.400 €, 160,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

520945-Fenomenalna nova zgrada na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Stan je odmah useljiv po isplati. Maksimalno iskorišten prostor sa odvojenim spavaćim delom. Dnevni boravak sa kuhinjom ima 65m2 sa puno svetlosti, dok su spavaće sobe od 18m2, 16m2, 9m2 i 9m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 159.650 €, 58,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan površine 58 m² u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu objekta koji poseduje lift. Orijentisan je ka dvorištu, pružajući mir i tišinu, idealno za porodični život ili rad od kuće. Karakteristike stana: Površina: 58 m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.850 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

41667, 063 547 298 Branka, Komforan trosoban stan na drugom spratu u manjoj zgradi bez lifta. Promenjena je spoljna PVC stolarija. U dnevnom boravku postoji mogućnost preuređenja, rušenja zida između kuhinje i dnevnog boravka. Ima tri terase i jedan francuski balkon. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.930 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo novi stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na jednoj od najtraženijih i najurbanijih lokacija u Novom Sadu - Osmišljen da odgovori na potrebe savremenog života. Kompleks se sastoji od pet lamela spratnosti 2Po+Pr+8 i 2Po+Pr+12, koje čine skladnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.350 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Salajka Na prodaju nesvakidašnja nekretnina na izuzetnoj lokaciji – Salajka, svega 10 minuta lagane šetnje do strogog centra Novog Sada! U blizini se nalaze Dom zdravlja "Zmaj Ognjen Vuk", Socijalno, prodavnice, škole, vrtići – sve što vam je potrebno za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.900 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen duplex, 77 m2. Novija zgrada, lift. Bambusov parket. Prodaje se sa svim stvarima u njemu!(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 1034756 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u novoj zgradi! Stan je komforan i nalazi se u lameli koja ima lift direktno do stana. Stan je dodatno sređen počevši od kupatila, tarketa na podovima do zvučne i toplotne izolacije. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i svaka soba ima izlaz na nju. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 244.400 €, 73,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Trosoban stan 73 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.450 € na 147.290 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.290 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 180.250 €
07.02.2026 - 173.040 €
03.03.2026 - 152.450 €
07.04.2026 - 147.290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*TOP STAN*... Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 48 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Kablovska Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 136,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119305, IV/, lift, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se petosoban penthaus na Telepu, uknjizen na 136 m2, sa ukupno oko 200 m2 povrsine zajedno sa terasama. Stan zauzima ceo cetvrti sprat zgrade, sa direktnim izlaskom iz lifta, sto obezbedjuje potpunu privatnost i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 45m2, DVOSOBAN Izdaje se dvosoban, komplet renoviran i moderno namešten stan od 45m2 + terasa 6m2. Opremljen svim stvarima koje su neophodne za svakodnevni život. Kuhinja opremljenatanjirima, šerpama,escajgom,sudomašinom, mikrotalasnom itd. Kupatilo sa mašinom za pranje....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.100 € na 174.650 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 174.650 €, 45,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.10.2025 - 168.100 €
28.03.2026 - 174.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 45 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na prvom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu izgradnju i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 104.490 €, 41,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan, u izgradnji, u veoma kvalitetnom objektu ,useljiv do kraja godine,uredna dokumentacija,cena sa uračunatim pdv-om.U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju, dvostrano je orijentisan, svetao je i funkcionalan, stan ima odvojenu kuhinju, terasu, grejanje je centralno gradsko. OBAVEZNO POGLEDAJTE.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 769)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>