• GoHome Professional
stan u nišu na panteleju uknjižen useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u nišu na panteleju uknjižen useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u nišu na panteleju uknjižen useljiv

  • Za upit "stan u nišu na panteleju uknjižen useljiv" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.449 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini su hoteli, ambulanta, škola, vrtić. Stan je uknjižene kvadrature 104m2, po strukturi troiposoban. Nalazi se u manjem stambenom objektu, na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u nišu na panteleju uknjižen useljiv'
100.700 €
84.000 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>