• GoHome Professional
stan u nišu na panteleju renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u nišu na panteleju renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u nišu na panteleju renovirano

  • Za upit "stan u nišu na panteleju renovirano" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.561 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • pogodan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 59,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan na 9 spratu zgrade sa dva lifta .Sastoji se od Hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom ,dve spavaće sobe ,odvojene kuhinje ,kupatila i lođe.U rnoviranje stana je uloženo 25000 evra (sve je promenjeno, nova struja ,nova vodovodna instalacija ,nova ulazna i sobna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.050 €, 89,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan smešten u mirnom delu Čalija, idealan za uživanje u kvalitetnom porodičnom životu. Ovaj komforan stan površine 89m2 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, što ga čini lako dostupnim. Prostorije su pažljivo raspoređene i obezbeđuju funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini su hoteli, ambulanta, škola, vrtić. Stan je uknjižene kvadrature 104m2, po strukturi troiposoban. Nalazi se u manjem stambenom objektu, na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u nišu na panteleju renovirano'
144.000 €
130.000 €
144.000 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 123.750 €, 53,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, dve velike sobe, kuhinje sa trpezarojom, špajza i terase. Stolarija je PVC, renovirano je kupatilo sa tuš kabinom, na podu je parket. Stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran i održavan stan na Bul.Sv.Pantelejmona, kod prvog kružnog toka, na traženoj lokaciji za život ili izdavanje stana. Nalazi se na I spratu kvalitetne zgrade sa liftom, jugoistočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 310.000 €, 360,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovno-stambeni objekat na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Površine je 360m2, sastoji se iz suturena i prizemlja i nalazi se na placu površine 4,5ara. Prostor je kompletno renoviran, na podu je tarket, stolarija je PVC profila, grejanje je na struju. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor, ordinacije, a svakako i odlična prilika za rentiranje. Stan-poslovni prostor ukupne površine 99m2. Po strukturi je četvorosoban (Su+P),....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju veliki trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Durlanske pijace, OŠ Čegar, Somborskog Bulevara Stan je po strukturi trosoban, površine 92 m2. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Panteljske crkve. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade koja nema lift i koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 54m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 89.700 €, 53,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 56m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terase. Grejanje je podno. Stan je veoma lepo uređen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>