• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2" pronađeno 1 637 nekretnina - prosečna cena 1.501 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • useljiv
    • dve lođe
    • kablovska
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Botanička bašta, Vojvode Dobrnjca; 65m2 (uknjiženo 59m2), 2.5, II/4, cg, klima, interfon, internet, kablovska; Kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu uredne zgrade bez lifta (stepenište nije "naporno") u blizini Botaničke bašte. Stan je dvostrano orijentisan i veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 114.000 €, 59,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA PRILIKA – DVOETAŽNI STAN U RESNIKU 59m² + LOĐA! Nudimo Vam odmah useljiv dvoetažni stan ukupne površine 59m², sa dodatnom lođom od 3,49m², na odličnoj lokaciji u Resniku, opština Rakovica! Stan funkcioniše kao dupleks, a sastoji se iz dva nivoa: 🔹 Donja etaža (39m² + lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 53.100 €, 59,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prelep stan nalazi se u novoj zgradi na Vračaru. Izuzetno prijatan , svetao , prostran i odaje utisak veće kvadrature. Kompletno opremljen. Grejanje je podno , pored komfora vrlo ekonomičan izvor grejanja. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kupatila, prostranog dnevnog boravka koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvoetažni stan na Petlovom brdu, smešten u mirnoj ulici sa parkingom preko puta. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbI 🏡 Donji nivo (8 m²) se nalazi u prizemlju. Prostor idealan za kancelariju, atelje, mali lokal ili čak mini studio – savršeno za one koji rade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.850 €, 59,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan površine 59 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša, 2 spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i manja kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa,dvoirište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknižen-24m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 59.000 €, 59,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, kompletno namešten, 3.0 stan. Komforan, ugradni plakari, lođa, panoramski pogled. Useljiv od 1. Jula. Uredna zgrada. Dva lifta, cg. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 123.400 €, 59,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prostran i porodičan stan u mirnom kraju nadomak Bulevara kralja Aleksandra. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, u izvornom je stanju i poseduje čak 2 terase. Uz stan se prodaje i garaža, koja je uključena u cenu. PROSTORIJE: dnevna soba, kuhinja, predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 38.350 €, 59,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen stan u zgradi Metropolitan apartmani, preko puta Hale "Aleksandar Nikolić", izdaje se na duži period (1+ god.), zaposlenom pojedincu ili paru (ne stranim državljanima). Uz stan se (poželjno) iznajmljuje i pripadajuće garažno mesto u zajedničkoj obezbeđenoj garaži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 35.400 €, 59,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skojevsko naselje, Luke Vojvodića, preko puta Hrama Sv. Luke. Dostupan od 1. februara 2025. godine Izuzetna lokacija u naselju, zgrade okružene parkovima i zelenilom sa prelepim pogledom. Komforan dvosoban stan, 59m2, cg, topla voda. Renoviran, opremljen, sunčan, svetao sa izuzetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.200 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119323, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Uroša Čalića u naselju Železnik nalazi se neuseljavan stan smešten u novoj zgradi na idealnom drugom spratu. Zgrada je trenutno u postupku legalizacije, pa je kupovina moguća isključivo za keš kupce. Stan odlikuje moderan raspored – ulazni hodnik vodi u prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.556 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 118.000 €, 58,44 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €
15.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 102.043 €, 58,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2022.,

www.vintimnekretnine.com

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU SKOLE, OBDANISTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRDJENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POSTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIZE SPRATNOSTI SA LIFTOM I DVA NIVOA PODZEMNIH....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na drugom spratu sa dva lifta u renoviranoj zgradi.Sastoji se od velike dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. U sve prostorije se ulazi iz prostranog hodnika. Istočno orijentisan sa pogledom na park. U izvornom stanju, parking ispred zgrade. Uknjižen....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 119.900 € na 117.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.900 €
30.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polja, u urednoj i održavanoj maloj zgradi, u izvornom, korektnom stanju, funkcionalnog rasporeda, svetao. Struktura: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum oko 6m2. Blizina svih neophonih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U srcu Zemun polja, u ulici Burgerovih, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Stan je u izvornom stanju (promenjena PVC stolarija, parket....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 111.325 € na 116.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 116.000 €, 58,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 108.471 €
08.02.2026 - 111.325 €
08.03.2026 - 116.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 58m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u mirnom delu Železnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna i čista dokumentacija. - Mogućnost kreditne kupovine. - Ukupna površina 58 m2. - . - Zgrada iz 1992 godine. - Kvalitetna gradnja. - Fasadna cigla. . - Centralno grejanje. - Uredan i održavan ulaz. - . - Dvostrana orijentacija. - Sunčan i svetao (jugozapad, severoistok). -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122560, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.400 €, 58,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novoj zgradi na Ledinama,koja je upravo završena i ima samo 6 stanova.Stan ima 59 m2 po strukturi je dvoiposoban,trostrano orijentisan,svetao,uknjižen. Useljiv odmah i može na kredit. Nalazi se u blizini prevoza 601,604,605,610,72. Agencijska....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.214 €, 58,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo visokokvalitetnu novogradnju u izgradnji, u ulici Aleksandra Bugarskog u Mirijevu, u blizini škole, vrtića, pijace, marketa, gradskog prevoza kao i ostalih sadržaja. Za gradnju zgrade koristiće se moderan arhitektonski izraz i kvalitetni materijali. Stan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POŠTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIŽE SPRATNOSTI SA LIFTOM I DVA NIVOA PODZEMNIH....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i tihom delu Mirijeva, novoizgrađenom naselju na prodaju poslovni apartman uknjižen 1/1. Okružen zelenilom sa terasom od 12m2. 100m od škole i prodavnice. Mogućnost kupovine i garažnog mesta. Retko u ponudi. Prijatna kupovina Ag provizija 2% .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u novogradnji iz 2024. godine. U ponudi je funkcionalan stan površine 58 m² sa dve odvojene spavaće sobe. Stan je odlično raspoređen, prostran i ispunjen prirodnom svetlošću. Posebnu vrednost nekretnini daje terasa površine 12 m². Grejanje je etažno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 105.000 €, 58,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odlicnoj lokaciji u Zarkovu, komforan duplex na sestom spratu u dobro odrzavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavace sobe, kupatila i velike terase na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavace sobe. Drvenim stepenicama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105692, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se kompletan namešten stan, u blizini Novog kinesko Tržnog Centra, nedaleko od aerodroma i u blizini autoput Miloš Veliki. Preko puta je Vrtić škole u blizini ambulanta i Posta. Životinje nisu dozvoljene.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan površine 58 m² u Zemun Polju, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, lepo održavan i useljiv bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost daje mogućnost proširenja na sprat iznad, što predstavlja odličan potencijal za buduće povećanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.961 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 58.48m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 79874, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan, nadomak kule Beograd, tržnog centra Galerija, Savskog trga, šetališta U ulici postoji veliki Maxi supermarket, u čijem sklopu se nalazi apoteka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 49.300 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastično sređen 2.0 stan u srcu Starog Grada-kod Skadarlije, Cetinjska ulica. Nalazi se na 5.spratu/6, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Stan je potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Spreman za život u odličnom okruženju, nadomak svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 599)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>