• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 do 60 m2" pronađeno 1 650 nekretnina - prosečna cena 1.503 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • lođa
    • duplex
    • opremljen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 114.900 €, 53,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U kvalitetno gradjenoj starogradnji,nadogradnja iz 2000god.,sa upotrebnom dozvolom,uknjizena mogu kreditni kupci.Dobro odrzavana zgrada. Lepo iskoriscena kvadratura.Sastoji se od:ulazni hodnik,kuhinja, trpezarija,dnevna soba, dve spavace,kupatilo.Funkcionalnog je rasporeda:spavaci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten dvosoban stan 53m2. Ima veliku terasu. Stan je orijentisan na glavnu ulicu, Bulevar kralja Aleksandra. Autobuska i tramvajska stanica nalaze se odmah po izlasku iz zgrade. Potreban depozit, Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u mirnoj ulici na Zvezdari. Ima dve spavaće sobe, jedna sa bračnim krevetom jedna sa singl krevetom. Dnevna soba je prostrana. Kuhinja kompletno opremljena sa rernom ,šporetom, frižiderom i mašinom za pranje veša, sudovima. U kupatilu je tuš kabina , mašina za pranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu V12 Smart Building na Novom Beogradu, u ulici Vojvođanska kod Bloka 63, izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 53 m². Smešten je na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i već na prvi pogled odaje osećaj elegancije i komfora. Svetla dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 97.000 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvoiposoban ukupne površine 53,84 m2. U procesu legalizacije. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u prestižnom V12 Smart Building kompleksu, jednoj od najmodernijih i tehnološki najopremljenijih zgrada na Novom Beogradu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za porodičan život, tako i za poslovne ljude koji žele sigurnost, komfor i prestižnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten, izuzetno funkcionalan i kvalitetno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji sa trpezarijom čine jedinu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novgradnja-Smart zgrada garazno mesto ukljuceno u cenu 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 79.000 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiv stan na dobroj lokaciji, u Kotežu. Uknjižen na 33m2, mereno ima 53m2. TA grejanje, niski mesečni troškovi. Renoviran, bez većih ulaganja. Blizina marketa, pijace, škole, gradskog prevoza. Stan za preporuku. Agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.500 €, 53,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91328, XV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenoj Metropoliten zgradi. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem i vrhunskom belom tehnikom. Mogućnost zakupa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 31, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.750 €, 61,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 93.600 €, 52,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112223, NPR/IV, terasa, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Ne može na kredit , samo za keš Svetao komforan stan , većinski renoviran , mala ulaganja (parket, delimično stolarija vrata ulazna) , renovirano kupatilo , zamenjeni pvc prozori , brzo useljiv , gleda....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 79.550 € na 96.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 96.200 €, 52,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 79.550 €
27.02.2026 - 96.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Ugrinovački put 30.deo Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 52,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan od 52m2 kod samog aqua parka Holivud . Stan je u dva nivoa i od prostorija ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak,kupatilo ,terasu sa predivnim pogledom. Na drugom nivou nalazi se spavaća soba. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 88.400 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u suterenu u mirnom delu Zemuna, Altina! ID stana JN000280 Ovaj prostrani stan se nalazi u zgradi sa ukupno 4 sprata, opremljen modernim centralnim podnim grejanjem i hlađenjem na toplotne pumpe. Savršena lokacija – samo 2 minuta pešice od okretnice autobusa 81 i 81L,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.036 €, 52,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo visokokvalitetnu novogradnju u izgradnji, u ulici Aleksandra Bugarskog u Mirijevu, u blizini škole, vrtića, pijace, marketa, gradskog prevoza kao i ostalih sadržaja. Za gradnju zgrade koristiće se moderan arhitektonski izraz i kvalitetni materijali. Rok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 106.000 €, 52,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam uknjiženu novogradnju na Ledinama sa različitim strukturama stanova od garsonjere do trosobnog stana. Zgrada je izgrađena na uglu dve ulice,ima predivan pogled . Stanovi su su svetli sa lepim terasama.Zgrada se nalazi na oko 200m od glavne Vojvođanske ulice ,a ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 104.000 €, 52,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan koji se nalazi na samom početku Vodovodske ulice, u neposrednoj blizini centra Žarkova, gde se nalazi kompletna infrastruktura — prodavnice, škole, vrtići, kao i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je po strukturi dvosoban, ali je adaptiran u dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 46872, V/VII, klima, lift, francuski balkon, telefon, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 62.000 €, 52,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja sa građevinskom dozvolom, velika terasa na koju se izlazi iz stana nije ušla u kvadraturu, plaćena naknada Direkciji za građevinsko zemljište, prazan,useljiv. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 105.000 €
13.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude lep dvosoban stan, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade u mirnom delu naselja, okružen zelenilom i parkovima. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, zasebne spavaće sobe i kupatila. Sređen, bez ulaganja, odmah useljiv. Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.500 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113668, IV/IV, dupleks, terasa, parking, stambena zgrada. Manji duplex, funkcionalam, prozracan. Dole ima dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavacu sobu sa galerijom, predsoblje, kupatilo i terasu. Gore ima jednu sobu. Potrebno higijensko ulaganje. Lepa zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.500 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113668, IV/IV, dupleks, terasa, parking, stambena zgrada. Manji duplex, funkcionalam, prozračan. Dole ima dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu sa galerijom, predsoblje, kupatilo i terasu. Gore ima jednu sobu. Potrebno higijensko ulaganje. Lepa zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.640 €, 52,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je moderan dvosoban stan u novogradnji – deo Mirijeva 3 koji se ubrzano razvija i nudi sve pogodnosti za udoban i savremen život. Mirijevo 3 je poznato po kombinaciji mira i dostupnosti – stan se nalazi u delu koji nudi odličnu povezanost sa ostatkom grada, a u isto vreme....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 91.000 €, 52,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlicno organizovan 3.0 stan u Kaluđerici od svega 52m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevne sobe, dve sobe, kupatila, spavaće sobe i lodje. Samo keš kupci (u postupku ozakonjenja, moguca overa kod notara). U ponudi imamo i druge kvadrature na prizemlju, drugom i trećem....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 98.000 € na 111.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 111.000 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 105.000 €
25.02.2026 - 102.000 €
01.03.2026 - 95.000 €
18.03.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 98.000 €
17.04.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 109.318 €, 52,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zelenilo, priroda, mir, tišina, panoramski pogled, bez gradske buke, samo su od nekih prednosti novog Mirijevskog naselja u kojem su stanovi različitih kvadratura i struktura, od 30 do 89 kvadratna metra. U sklopu naselja će se nalaziti i buduće igralište, kao i puno zelenila. Uredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 stan u centru Žarkova, na lepoj lokaciji. Stan je funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan je u odličnom stanju, odmah useljiv, južne orijentacije. Postoji mogućnost priključenja na gas. Stan na idealnom I spratu, ima prostarnu terasu. U procesu ozakonjenja, može overa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 65.000 €, 52,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 2.0 površine 52 m2 Naselje Kotež.U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93588, II/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, salonac, ušuškan u mirnom delu, u neposrednoj blizini crkve Svetog Marka, u samom krugu dvojke. Stan se izdaje namešten, većinski sa novim nameštajem, na prvom spratu sa pogledom na zajedničko dvorište u kojem ima par klupica koje su idealne za uživanje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.400 €, 52,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,101400 eur sa uračunatim PDV,lux Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor/II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 109.000 €, 52,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Zemun Polju na odličnoj lokaciji prodaje se stan uknjižen na 52m2, a mereno ima 60m2, na visokom prizemlju, trostrano orijentisan stan sa dve spavaće sobe i velikim open space prostorom. Na 100m je autobuska stanica 704,707,708,709, a u blizini svih neophodnih sadržaja, škola, vrtići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 49.400 €, 52,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93893, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je luksuzno opremljen stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izdvojenu spavaću sobu. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 27.560 €, 52,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, lux, kompletno opremljen stan sa nameštajem, kuhinjom i kompletnim pokućstvom. Dvostrano orijentisan, svetao. Donji nivo: kupatilo, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom i velika lođa. Gornji nivo: spavaća soba, velika ostava/garderober. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 80.000 €, 52,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,80 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,50 m2 se nalazi na I/ IV spratu u lepoj zgradi i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE Stan 2.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Blok 67a (A blok), , Uroša Martinovića, 52m2, 700 eur , Lift, Internet, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 602)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>