• GoHome Professional
stan u beogradu do 1800 evra/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu do 1800 evra/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1800 evra/m2

  • Za upit "stan u beogradu do 1800 evra/m2" pronađeno 2 492 nekretnina - prosečna cena 1.365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • lift
    • kablovska
    • namešten
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Železnik, 178.160 €, 104,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 298.000 €, 174,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Jedinstven stan sa predivnom velikom terasom koja poboljšava u značajnoj meri kvalitet života. Idealna lokacija u prečniku 200m kompletna infrastruktura. Uz stan idu i dva parking mesta. Stan je pogodan za više namena. Kao stambeni prostor, poslovni prostor, kancelarijskog tipa, insveticiono....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 147.000 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Četvorosoban dupleks iz 2009.godine u centru Zemuna. Donji nivo: 30m2, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i toaletom. Gornji nivo, 51m2, sastoji se od tri spavaće sobe i kupatila. Agencijska provizija koju plaća kupac 2%. uknjižen GORANKA, licenca br. 4763 069/1009855....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 244.999 €, 135,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 135m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena. Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 70m2, od: Dnevni boravak, hodnik sa stepeništem, kupatilo, dve terase (manja od 1m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa 3.5, 76m2 (terasa 10m2), VPR/4, EG U ponudi dvostrano orijentisan, troiposoban stan u visokom prizemlju, u sivoj fazi. Nalazi se u blizini Spomen parka Jajinci. Može zamena za nekretninu na Divčibarama. Uknjižen na 66m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 183.000 €, 107,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetno prijatan četvorosoban stan ukupne površine 107 m², od čega je 87 m² grejna površina, dok terasa zauzima 20 m². Stan se nalazi na prvom spratu stare, čvrsto građene kuće, u najlepšem i najmirnijem delu Banjice – delu koji je praktično zlatna lokacija za život u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se veliki komforan dvosoban stan od 79m2 sa velikom terasom od 23m2 u ulici Zorina u centru Žarkova, koji se nalazi u suterenu novije održavane zgrade. Stan je u postupku ozakonjenja. Nalazi se u blizini Super Vera, puno prodavnica, mesara, Maksija, Osnovne Škole, više linija....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 143.000 € na 176.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.000 €, 103,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 143.000 €
01.05.2026 - 176.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa, kvalitetna četvorospratna završena i useljiva zgrada sa liftom, odličnog kvaliteta gradnje, nalazi se na Opštini Zvezdara, Mirijevo II, u mirnom stambenom naselju, a nedaleko od ulice Matice Srpske. Ulica je mirna, bez većeg prometa, a u neposrednoj blizini se nalaze svi relevantni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 340.000 €, 199,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120477, 2a, spratna, klima, terasa, uknjižen, podrum, cela. Kuca se nalazi na Novom Beogradu, blizu grand kafe,u ulici Tomasa Mana na 2 ara placa,u prizemlju ima garsonjera, i jednosoban stan, a na spratu trosoban stan,pored kuce ima jedan deo placa gde mogu da se parkiraju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 430.000 €, 252,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ulofa Palmea, Zvezdara, 430000€, 252m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ulofa Palmea, Zvezdara Ulofa Palmea.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 81.900 €, 48,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI ! Odličan 1.5-soban stan u kvalitetnoj zgradi izgrađenoj 2007.godine. Dvostrano orijentisan, svetao, iznad stana kosi krov. Zgrada je u postupku legalizacije, postoji kompletna dokumentacija za overu kod javnog beležnika. Mogućnost kupovine kompletno nameštenog stana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 92.000 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121578, I/III, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Nudimo stan u Borči,između Rode i Liska i Šopija. Dve komotne spavaće sobe,komotan dnevni boravak,komotana kuhinja sa trpezarijom. Kupatilo. Dve terase. Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 109.000 €, 64,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji u naselju Jajinci, opština Voždovac. Stan se je vrlo komforne površine 64m2. Moguća kupovina samo za keš kupce. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi je dvoiposoban stan. U okviru modernog stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 54.500 €, 32,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u mirnom delu Filmskog Grada, smešten u suterenu dobro održavane zgrade sa liftom i video nadzorom. Stan se nalazi u okruženju punom zelenila, parkova i uređenih parking prostora, što ga čini idealnim za miran i udoban život. Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji se nalazi u Filmskom Gradu, u neposrednoj blizini Košutnjaka. Nedaleko od stana je osnovna škola, kao i vrtić. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan poseduje i pripadajući podrum. Blizina stajališta....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 84.000 €
21.09.2025 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 160.000 €, 94,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran dupleks stan od 94 m2, idealno lociran preko puta farmaceutskog fakulteta. Stan je uknjižen, s tim da je trenutno uknjižen samo donji deo od 69 m2. Nalazi se na 4. spratu izuzetno kvalitetno građene zgrade od crvene fasadne cigle. Od prostorija na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 89.000 €, 49,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban, uknjižen stan kod Muhara, u centru Zemuna. Stan je uknjižen na 38m2, a mereno ima 49m2. Lokacija je odlično povezana sa centrom grada i Novim Beogradom, a takođe se nalazi u blizini Gardoša i Zemunskog keja, što ovoj nekretnini daje potencijal za izdavanje kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.500 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113668, IV/IV, dupleks, terasa, parking, stambena zgrada. Manji duplex, funkcionalam, prozračan. Dole ima dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu sa galerijom, predsoblje, kupatilo i terasu. Gore ima jednu sobu. Potrebno higijensko ulaganje. Lepa zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 117,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep, moderno uređen dupleks na izuzetnoj lokaciji u mirnoj i tihoj ulici na Miljakovcu, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi novije gradnje, u neposrednoj blizini autobuskih linija, prodavnica, škola i svih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 227.800 €, 134,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Goca Vam nudi odličan,funkcionalan svetao duplex,uknjižen na ime vlasnika na 134m2 korisnog prostora, u jednom od najmirnijih delova Ceraka u Sandžačkoj ulice. Stan se nalazi u blizini nekoliko osnovnih škola, kao i vrtića i marketa kao i parkovi za decu i razne aktivnosti.U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 68.000 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Kotež ,dobra lokacija,po strukturi jednoiposoban, ukupne površine 40 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila i spavaće sobe. Odlična lokacija. U procesu legalizacije. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 40 m 2 Sobe:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov 2% Struktura 2.0 Kvadratura 50m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje Grejanje Etažno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 88.400 €, 52,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u suterenu u mirnom delu Zemuna, Altina! ID stana JN000280 Ovaj prostrani stan se nalazi u zgradi sa ukupno 4 sprata, opremljen modernim centralnim podnim grejanjem i hlađenjem na toplotne pumpe. Savršena lokacija – samo 2 minuta pešice od okretnice autobusa 81 i 81L,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 64.600 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Igora Vasiljeva Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 142.800 €, 84,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi, ulica Nikolaja Kravcova. Potpuno nov, neuseljavan 3.0 stan, površine 84m². Dve odvojene spavaće sobe, dva kupatila. CG, internet, KATV, lift. Natuzzi nameštaj, odmah useljiv. U cenu zakupa je uključeno i garažno mesto. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 178.500 €, 105,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87458, IV/, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 83.300 €, 49,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji na Altini stan je povrsine 49m2 ,na par minuta od Bg voza i okretnice autobusa 81 i 81 l.Na par stanica od skole,vrtica,prodavnica.U blizini parkic za decu.Stan ima podno grejanje i hladjenje.Mesecni troskovi komunalija oko 10000. U ponudi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92643, II/, klima, telefon, kancelarija. U ponudi je kompletno namešten poslovni prostor u ulici Kneza Miloša, površine 100m2, koji se sastoji iz četiri odvojene kancelarije, čekaonice sa recepcijom, kupatila, toaleta i kuhinje. Ceo prostor je renoviran i opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.900 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican dvosoban stan,trostrano orjenisan,sve prostorije sa prirodnom ventilacijom.Zgrada kvalitetne gradnje stara devet godina,Stan uknjizen na 47m2 ima i terasu od 4m2.Stan bez vecih ulaganja,samo higijensko krecenje. Kontakt Slavko 0605685050 agencijska provizija 2% Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 227.800 €, 134,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 65875, I/III, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 161.500 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 289.000 €, 170,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Sazonova ulica,4.0,170kvm, prazan ili polunamešten dupleks (mogu se ubaciti kuh.elementi), dole-dnevna soba+kuhinja+1 kupatilo; gore-3 spavaće sobe+2 terase+2 kupatila, grejanje i hladjenje preko toplotnih pumpi (info stan do 5000din), ukupno 3 kupatila sa tuš kabinama,2 terase,električne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

One bedroom apartment in BW Residences. Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Agencijska provizija 50% Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 227.800 €, 134,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju master stan sa tri kupatila u novogradnji iz 2019. godine. Na drugom spratu zgrade bez lifta. Petokomorna PVC stolarija, vrhunski laminat 12/14, slovenačka keramika. Grejanje na gas, topla voda. Ulaz uredan, održavan, sa video nadzorom. Mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 520)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>