• GoHome Professional
stan u beogradu do 1800 evra/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu do 1800 evra/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1800 evra/m2

  • Za upit "stan u beogradu do 1800 evra/m2" pronađeno 2 488 nekretnina - prosečna cena 1.364 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • opremljen
    • centralno grejanje
    • podrum
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 163.800 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94051, VII/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom,lepšem delu Medakovićeve ulice, u manjoj zgradi,nalazi se stan uknjižene površine 60 kvadrata, trosoban sa dodatnom terasom od 14 kvadrata. Stan ima dva ulaza,funkcioniše kao celina, ali uz minimalne prepravke, može se podeliti na dva zasebna jednoiposobna stana. Stan od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 97.000 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Resnik, Dr. Aćima Medovića, dvosoban stan , prizemlje, CG, lođa, podrum, uknjižen, 54 kvm.Cena 97.000 Eur.Kontakt: 060/655-59-59 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 48.500 €, 27,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109071, VPR/, lift, izvorno stanje. Pogodan za razne delatnosti, lokal se nalazi u Tržnom centru Konjarnik, na visokom prizemlju, okrenut ka unutrašnjem delu samog centra. Ima izlog čitavom dužinom, spušten plafon sa rasvetom, mokri čvor. Trenutno je u zakupu, moguće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 77.000 €, 43,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je vanknjižno vlasništvo, samo za keš kupce. Zgrada nije uknjižena i stan nije uknjižen. Kod notara se overava sporazum o promeni vlasnika. U budućnosti, kada se uradi ozakonjenje zgrade, biće moguće uknjižiti i stan. U neposrednoj blizini ulice Milana Rakića i Bulevara Kralja....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 224.000 € na 222.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 222.000 €, 124,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 285.000 €
11.01.2026 - 258.000 €
23.01.2026 - 255.000 €
28.01.2026 - 252.000 €
30.01.2026 - 249.000 €
08.02.2026 - 245.000 €
15.02.2026 - 242.000 €
22.02.2026 - 239.000 €
06.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
22.03.2026 - 231.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
05.04.2026 - 226.000 €
10.04.2026 - 224.000 €
19.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno komforan dupleks smešten na jednoj od najlepših lokacija na Vidikovcu, u urednoj i kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle sa dva lifta. Ovaj prostrani stan pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan je uknjižen na 108m2, mereno 124m2. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo studio apartman na 5. spratu u okviru apart hotela Foka spa 4*, udaljenom 600 m od početne stanice gondole koja vodi ka Kopaoniku. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 590.000 €, 330,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109383, 3a, spratna, 1, klima, terasa(3), uknjižen, nov, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambeno-poslovna. Lux kuća, novijeg datuma izgradnje, kvalitetna gradnja po odličnim standardima. Površine u gabaritu 118m/2, građevinska površina 414m/2, korisna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 320.000 €, 179,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 3.5 soban stan u zgradi sa dva stana, na mirnoj I lepoj lokaciji pokraj Spomen parka u Jajincima, vrlo kvalitetne gradnje novijeg datuma. Od Trga Slavija 9.5km /15min vožnje kolima. Stan na prvom nivou od 121m2 grejne površine, bruto 179m2 , sastoji se od hola iz koga se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 63,56m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 510.000 €, 283,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan petosoban stan površine 183m² sa krovnom terasom od 100m², smešten u modernoj novogradnji vrhunskog kvaliteta. Stan je projektovan tako da spaja prostor, luksuz i funkcionalnost, idealan za porodičan život ili prestižno urbano stanovanje. Struktura i karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 100.000 €, 56,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Mirijevu, površine 59m2 na šestom spratu. Zapadno orijentisan, renoviran pre 10 godina. Ag.provizija je 2%. Kontakt: Ratko 0640911774 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 67.760 €, 38,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran,lux stan bez bilo kakvog ulaganja u njega. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanmirijevo/ Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 104.500 € na 98.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 98.000 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €
18.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Hitna prodaja U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 330.000 €, 183,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Romanijska. Jedinstvena ponuda. Uknjižen, lux, 6.0 stan od 183m2, deljiv na dva velika stana. Odlična lokacija, 6,0 stan zauzima ceo prvi sprat zgrade, sam na spratu i deljiv na dva velika stana, sa dva zasebna ulaza. Zgrada ima ukupno 3 sprata,građena 2001. godine, eg na struju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 118,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kontakt: 066069699 U ponudi je izuzetno funkcionalan petosoban dupleks, smešten u mirnoj i jednoj od najprijatnijih ulica Zvezdare – Slavujev venac, u neposrednoj blizini Stanke Vraza. Stan se nalazi u manjoj, urednoj stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova, što budućim vlasnicima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 96.000 €, 54,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban od 61m2(2 terase) u Rakovici. Knjiži se na 54m2. Od dela hodnika zgrade dobijeno 3 m2 . Odlična lokacija, zgrada od crvene fasadne cigle, ima pripadajući podrum. Zgrada je uknjižena,stan je iz otkupa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 64.000 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan na Miljakovcu 3 u stambenoj zgradi sa dva ulaza, bivsi Miljakovacki izvori. Ukupno 5 spratova i 20 stanova. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi trosoban ukupne površine 45,27 m2.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 359.000 €, 199,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 4.0 stan u zgradi sa dva stana , na mirnoj I lepoj lokaciji pokraj Spomen parka u Jajincima , vrlo kvalitetne gradnje novijeg datuma. Od Trga Slavija 9.5km /15min vožnje kolima. Stan na drugom nivou od 118m2 grejne površine , sastoji se od hola iz koga se ulazi u sve ostale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 90.560 €, 51,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svetao 2,5 stan u Boleču, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan je površine 49 m² i uknjižen je, uz dodatnih 14 m² (terasa i ostava) koji nisu ušli u uknjiženu kvadraturu, ali značajno doprinose komforu i praktičnosti prostora.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 181.000 €, 102,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka ulica, blizu Zemunske bolnice. Kuca se sastoji od dvoetaznog troiposobnog stana od 86m2 .Odlicna lokacija, blizina skola, marketa, odlicna povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 90.480 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.780 €, 54,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.900 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 67,18m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 57.750 €, 32,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 44m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi sa liftom u Surčinu- Ledine. Na svojoj veikoj ograđenoj funkcionalnoj terasi, uživaćete u sopstvenom miru i privatnosti . Udobna svetao stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 85.000 €, 48,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121670, III/III, klima, terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. ISKLJUČIVO KEŠ KUPCI! Predstavljamo vam lep I izuzetno svetao stan, koji se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu ulice okružen zelenilom. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.500 €, 63,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan stan, cg, dve terase, odlična lokacija, blizina prevoza. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 93.780 €, 53,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 230.000 €, 130,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.feniks.rs

U novijoj zgradi odličan stan sam na spratu. Spavaća soba sa kupatilom i garderoberom. Predsoblje, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, radna soba, dva kupatila, ostava i pomoćna prostorija. Terasa 14,5m2 sa prelepim pogledom na Avalu. Ostaje ugradna kuhinja i plakari. Nije uknjižen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 46.000 €, 26,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam uknjiženu novogradnju na Ledinama sa različitim strukturama stanova od garsonjere do trosobnog stana. Zgrada je izgrađena na uglu dve ulice,ima predivan pogled . Stanovi su su svetli sa lepim terasama.Zgrada se nalazi na oko 200m od glavne Vojvođanske ulice ,a ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 290.000 €, 164,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo petosoban dupleks stan od 164m2 u neposrednoj blizini Dušanovca, administratinog i trgovačkog centra Opštine Voždovac. Stan se nalazi u kući sa ograđenim dvorištem i ima samo četiri stana. Ova prostrana nekretnina sastoji se od: DONJI NIVO: velika dnevna soba, prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 70.700 €, 40,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 520)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>