• GoHome Professional
stan u beogradu Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u beogradu Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu zadnjih 14 dana" pronađeno 2 629 nekretnina - prosečna cena 3.473 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
    • duplex
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 97,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

EKSLUZIVNA PRODAJA RETKE NEKRETNINE ! Na izuzetnoj lokaciji u ponudi je četvorosoban stan sa pogledom na park, u zgradi iz 1976.godine. Uknjižen na 97kvm korisne površine, plus dve lođe što iznosi 105kvm. U izvornom stanju,što pruža mnogo mogućnosti za adaptaciju i renoviranje po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Podrum Jovana Ćirilova Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Profesorske kolonije u mirnoj ulici u urednoj zgradi, bez lifta, okruženoj zelenilom nalazi se stan na dva nivoa. Uknjižen na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Stan je renoviran. Veoma svetao. Zapadno orijentisan. Prvi nivo: soba, kuhinja, kupatilo. Drugi nivo: dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 67.000 €, 16,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 367.000 € na 359.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 120,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 367.000 €
16.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan 66m2+26m2+ 2 terase.Ukupno 120m2.Odvojena prostorija od 26m2 se može adaptirati u garsonjeru ili pripojiti stanu da se dobije 4,0 stan. Nalazi se na šestom spratu, lift ide do petog. Centralno grejanje, klima. Uknjižen .Za svaku preporuku. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.904 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 39,57m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan/lokal na atraktivnoj lokaciji na Južnom bulevaru, ukupne površine 58m², uz dodatni podrum od čak 42m². Nekretnina se nalazi u prizemlju i poseduje tri zasebna ulaza/izlaza, što je čini idealnom kako za stanovanje, tako i za različite poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 590.000 €, 105,00 m2 cca 5620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Zastupamo odličan, funkcionalan četvorosoban stan u Palmotićevoj ulici. Izuzetno dobro održavana zgrada i ulaz. Mirno okruženje. Visina plafona u stanu 2,85m. Stan pun svetlosti, trostrano orjentisan. Zgrada poseduje svoje dvorište i obezbeđeno parking mesto u dvorištu. Iznad stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Bloku 64, u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja dobar izbor za porodično stanovanje zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, prostranosti i odličnoj mikrolokaciji. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.500 €, 45,74 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Ceraku nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan, smešten na drugom, ujedno i poslednjem spratu manje stambene zgrade. Ovaj deo naselja poznat je po mirnom okruženju, dosta zelenila i prijatnoj atmosferi za život, dok se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Subotička Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na prelepu terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje sa ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada u spoju komfora, opuštenosti i savremenog života.U okolini se nalazi sve neophodno za komforan gradski život (marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 286.200 €, 54,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Beograd- Blok 64- Soul 64 Stan površine 54m2, po strukturi 2.0, smešten na IV spratu luksuzne zgrade. Prostorije : Predsoblje, kuhinja, dnevni boravak s izlaskom na terasu, spavaća soba, kupatilo i tehnička soba. Centralno grejanje sa kalorimetrima. Garažno mesto na -1 nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 68,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Maljenska, vpr/4, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-68m2 , ugovorna povr��ina-56.00m2, Na staroj okretnici na Karaburmi prodaje se odli��an stan, renoviran, funkcionalan. U sklopu stana je i dozidana terasa od 12m2. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 634.900 €, 187,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodara Vu��i��a, 4/4, uknji��en-Stvarna povr��ina-187m2 , ugovorna povr��ina-187.00m2, Prodaje se uklji��en lux 6.0 stan od 187m2 u najlep��em delu ulice Gospodara Vu��i��a.Veoma je svetao, ��etvorostrano orijentisan sa pogledom na Hram Svetog Save i Avalu, i odli��no je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 230.000 €, 72,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Najlepši deo Lekinog brda. Prelep stan u kvalitetnoj zgradi staroj 12 godina. Treći sprat bez lifta. Uknjižena 72m2.. Može i kompletno namešten. Agencijska provizija 2% Miklosiceva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 65.000 €
09.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.5, 91m2, terasa 1.76m2, podno grejanje, lift, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvol. objekat sa samo 4 stambene jedinice • Svaki stan na zasebnoj etaži • Garaža u podrumu • Putnički lift koji povezuje garažu i sve etaže • Visok nivo privatnosti i mirnog stanovanja • Moderan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 367.888 €, 81,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.888 €, 50,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je jednosoban stan u novoj zgradi BW Garden Palace - odlična prilika i za poslovni prostor i za život. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, vešernice i terase. Stan je vrlo svetao i funkcionalan, i sadrži staklene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 162.000 €, 38,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan mali stan u luksuznoj novoj zgradi staroj par godina. Stan je jednoiposoban, 38m2, ima malu terasu, nalazi se na šestom spratu. U zgradi su dva lifta najkvalitetnije marke Schindler. Zgrada je luksuzno zidana sa najkvalitetnijim materijalima. Ledinačka, Beograd, Srbija ; Zvezdara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 279.999 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je uknjižen, renoviran stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdana. Stan predstavlja pravu retkost na tržištu zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, prostranosti i panoramskom pogledu. Uknjižen je na 69m², dok je stvarna površina 80m². Vlasnik poseduje kompletnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja. Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 251.500 €, 72,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Sunnyville Premium, 72m2, 3.0, II sprat. Stan u novogradnji, useljiv 01.06.2026 godine, zgrada s liftom. Dnevni boravak boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja s trpezarijom, terasa s pogledom na reku. Mogućnost kupovine i garažnog mesta. Više informacija na 060/500-5265 Marko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u prestižnom Wellport kondominijumu. Mirna luka na Novom Beogradu. Savršena prilika za porodični život na odličnoj lokaciji. Zelene površine, dečija igrališta, vrhunska bezbednost 24/7 recepcija, blizina svih sadržaja (šoping, vrtići, škole, auto-put).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 260.000 €, 80,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nesvakidašnji duplex koji je uknjižen na 72 kvm sa terasom 80 kvm, sa divnim pogledom u najlepšem delu Banovog brda. Kompletno namešten. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dve spavaće, kupatilo, terasa. Agencijska provizija 2% Izvorska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 167.400 €, 62,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1402 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 62 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.000 €, 43,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u ulici Milana Miljanića, u neposrednoj blizini kružnog toka. U cenu stana uključeno je i parking mesto pored zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten, sa svim stvarima. Ima veoma nizak iznos infostana, dok je grejanje na gas. Strukturu stana čine terasa, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Beogradska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1968 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 92,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

4,0 Centar , Terazije, Nušićeva , pesacka zona , 92 m2 , 4 / 5 , lift , TA / cg , autentican , salonski stan , visina plafona 3,10m , orijentisan dvorisno , tih , svetao , u izvornom stanju , za sredjivanje , predratna zgrada , gradnja 1935. godine , uredan , lepo odrzavan ulaz ....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Hadži Melentijeva Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 720)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>