• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2 Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2 Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 159.000 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Galenika, Zemun (Ulica Emilije Jakšić) - Idealna prilika za kupovinu kompletno renoviranog stana na odličnoj lokaciji. Ključne Prednosti Stana: - Dvosoban stan, uknjiženih 42m2 + dve terase po 4m2(ukupno50 m²). - Prvi sprat od ukupno dva, idealno za komforan život. - Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dr.Nika Miljani��a, 1/4, ta, uknj.-Stvarna povr��ina-51m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Prodaje se dvosoban stan na najlep��oj lokaciji na Karaburmi, u ulici Dr. Nika Miljani��a, na prvom spratu odli��no odr��avane zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e)Marijane Gregoran, 1/5, ta, uknj.-Stvarna povr��ina-50m2 , ugovorna povr��ina-43.00m2, Odli��an 1.5 stan u funkciji 2.0, na pravom prvom spratu. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije, bez prolaznih soba, dvostran, svetao, u korektnom stanju. Odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U neposrednoj blizini Tašmajdana, Palilulske pijace, fakulteta, u ulici Stanoja Glavaša, u ponudi je funkcionalan, namešten 2,0 stan. Nalazi se na prvom spratu lepo održavane starije stambene zgrade. Stan je renoviran 2005. godiine, osunčan, sa kuhinjom, trpezarijom i dve sobe. Lepa....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 199.000 € na 197.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 197.000 €, 50,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 199.000 €
10.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bra��e Grim, 1/5,-Stvarna povr��ina-50m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Odli��an dvosoban stan na prvom spratu sa liftom, prazan i odmah useljiv. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Centralno grejanje je do vrata. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 234.000 €, 52,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep i funkcionalan 1.5-soban stan na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade od 6 spratova sa liftom, što pruža dodatni komfor i praktičnost u svakodnevnom životu. Ukupna površina stana iznosi 52 m, dok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 170.000 €
05.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji u Bloku 72, u ulici Mileve Marić Ajnštajn, dvoiposoban stan ukupne površine 53 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i gleda na ulicu. Po strukturi se sastoji od: • prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U prilici smo da Vam ponuidmo stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u zgradi starije gradnje, koja je u odličnom i održavanom stanju. Stan se nalazi na prvom spratu i po strukturi je jednosoban, sastoji se od:ulaznog hodnika, odvojene kuhinje, kupatila, velike dnevne prostorije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 1.sprat 50 m2 zadnjih 14 dana (47)
  • stan u beogradu 110000 evra 50 m2 zadnjih 14 dana (53)
  • stan u beogradu 110000 evra 1.sprat zadnjih 14 dana (15)
  • stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2 (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.