• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.132 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 106.000 €, 51,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban uknjižen stan na prvom spratu u zgradi od dva sprata. Stan je u veoma dobrom stanju. Ukupna površina stana je 51m2, uz stan dolazi pripadajuće mesto za ostavu u podrumu kao i zidana ostava u dvorištu od 5,5m2 (u funkciji letnje kuhinje, sa mokrim čvorom). Predivan pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 108.000 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan stan površine 50 m² na 1. spratu novoizgrađene zgrade, na potezu Ledine–Surčin. Uz stan se dobija i jedno parking mesto uključeno u cenu. Osnovne karakteristike: Površina: 50 m² Sprat: 1. sprat Parking mesto obezbeđeno (uključeno u cenu) Koncept: otvoren....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 121.000 € na 119.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 119.000 €, 49,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 121.000 €
19.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen stan površine 49m2 u ulici Jovana Isailovića u Kotežu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka sa koga se izlazi na terasu, kupatila i spavaće sobe, stan takodje ima i pripadajući podrum. Stan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 110000 evra 1.sprat 50 m2'
107.000 €
107.000 €
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 54,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine 54m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u izgradnji. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 54,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118525, I/IV, klima, terasa(2), ulaz dobar, fasada dobra. Trosoban stan sa odličnim rasporedom u Borči – 54m², 1. sprat Na prodaju funkcionalan i svetao trosoban stan u mirnom delu Borče, u ulici JNA. Stan se nalazi na prvom spratu lepo održavane novije zgrade i prostire....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>