• GoHome Professional
stan barem 50 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan barem 50 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 3 109 nekretnina - prosečna cena 2.976 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • centralno grejanje
    • 4.sprat
    • renovirano
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna ulaganja.Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Miloš VelikiPogodan za život, a i kao dobra investicija. Više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 58,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

PRODAJE SE TROSOBAN STAN U CENTRU ulica Augusta Cesarca 58m2 uknjiyeno 1/1 Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, 2 spavace sobe,kupatilo i 2 manje terase. moze na kredit i useljiv odmah po isplati. cena 200.850eur kontakt 069 2888 507 Oglas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 179.800 €, 58,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047174, NOVI SAD, CENTAR, DUNAVSKA ulica DVOSOBAN 58m2. Predstavljamo fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, nalazi se u odličnoj održavanoj zgradi, pešačka zona. Stan je odličnog rasporeda i ima zasebnu kuhinju sa trpezarijom kao i spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Retko u ponudi | Kompletno renoviran arhitektonski stan | 61m² | Dvoiposoban U ponudi izuzetan, kompletno i veoma kvalitetno renoviran stan, uknjižen na građevinsku površinu od 58m², dok mereno poseduje 61m². Renoviranje je završeno pre mesec dana i izvedeno je po projektu arhitektonskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan stan, retko u ponudi! Kvalitetno i kompletno lux renoviran stan.Svetao, osunčan, dvostrano orijentisan, ušuškan u gusto parkovsko zelenilo.Uknjižen na građevinske površine 58m², mereno ima 61m². Renoviranje završeno pre mesec dana! Izvorno dvosoban, strukturno je optimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Glasinacka Sprat: 7 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.000 €, 58,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan ima 58 m² i po strukturi je 2,5-soban. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja je funkcionalno povezana sa hodnikom i dnevnom sobom, kao i kupatila. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Dodatna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.000 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je savremeno uređen stan površine 58 m², smešten u novijoj zgradi iz 2023. godine na jednoj od najtraženijih i najmirnijih lokacija na Tatarskom brdu. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodični život, tako i kao sigurna investicija, uz brzu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Blizina škola, fakulteta, marketa omogućava ugodno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran stan, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Immo centra, svetao, uknjižen na 53m2 korisne (unutrasnje) povrsine + terasa i lođa, ima 58m2 Stan je pogodan da se adaptira u dvoiposoban. Prostorije: dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, komforna spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 126.880 €, 58,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Po+P+4 na Panteleju. Stan je veoma komforan sa funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste visokokvalitetni materijali,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Bloku 63 na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Immocentra, prodaje se dvosoban, funkcionalan stan ( iz predsoblja se ulazi u sve prostorije ). Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao. Zgrada održavana, puno zelenila. Uknjižen na 53m2 korisne površine + lođa i terasa (zastakljena).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 175.080 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Moderan stan u Zemunu koji će postati vaš lični raj! Karakteristike stana: Dnevni boravak sa trpezarijom: 16,71m² – savršena za odmor i druženje Dve Spavaća sobe: 8,64 m2 i 5,60 m2-miran kutak za odmor Kuhinja: 8,76 m² – prostor za kulinarske avanture Kupatilo: 4,29m² – sve što vam....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 203.000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Blok 28, Bulevar Milutina Milankovića, uknjižen, dvosoban stan od 58m2. Na dvanaestom je spratu od šesnaest,u zgradi sa dva lifta i centralnim grejanjem. Svuda u stanu postavljena PVC stolarija, i zamenjena ulazna vrata. Poseduje pripadajući podrum. Južno je orijentisan i izrazito....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo nov i luksuzno uradjen stan. Prelepa niža zgrada sa 6 stanova. Stan je sa podnim grejanjem, italijanskom keramikom, najkvalitetnijim kotlovima, hans grohe sanitarijom. Odmah useljiv sa terasom. Dodatna mogucnost kupovine garanog mesta! Na cenu ide pdv koji se može na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 135.000 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova Detelinara - dvoiposoban , prvi sprat , renoviran s ukusom ! CENA 135.000e + agencijska provizija 3% ! Agencijska oznaka stana 1101701, Novi Sad, Nova Detelinara. Prodaje se izuzetno lep, kompletno i kvalitetno renoviran stan od 58m2, na prvom spratu uredne i mirne zgrade na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Glasinačka, 7/11, cg-Stvarna površina-58m2 , ugovorna površina-58.00m2, Na prodaju dvosoban stan od 58m2 u Glasničkoj ulici, na Konjarniku. Nalazi se na korak od autoputa, BEO šoping centra i mnogih autobuskih linija ka svim delovima grada. Ovaj dvostrano orijentisan stan tokom celog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 90.000 € na 98.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 90.000 €
13.05.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Posebna prednost stana je izlaz na veliku terasu površine 48m2 koja pruža dodatni prostor za odmor. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2(terasa), 7/8, lift, CG, podrum, interfon, internet, klima, ktv Nepokretnost je smeštena na samom početku ulice 27. marta, između Palilulske pijace i Jevremovca (Botaničke bašte), na pet minuta od Trga Nikole Pašića i Tašmajdana. S obzirom na to da se nalazi u užem gradskom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran. Prodaje se kompletno opremljen. Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Milos Veliki Pogodan za zivot,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je funkcionalan, svetao i odlično organizovan dvosoban stan, uknjižen na 53 m² (terasa i lođa nisu uračunate u kvadraturu), smešten u urednoj i održavanoj zgradi nadomak Immo centra. Stan se sastoji od: prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 220.000 €, 58,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odrzavan stan. Na odlicnoj lokaciji. Ugradni plakari ostaju. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 234.000 €, 58,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 56m², smešten na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sindjelićevoj. Stan je trostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 98.600 € na 101.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 98.600 €
13.05.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan na lepoj lokaciji na Paliluli. Površine je 58m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade. Stan je veoma komforan sa dobrim i funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tra��ite stan na Novom Beogradu koji kombinuje kvalitetnu staru gradnju, odli��nu lokaciju, funkcionalan raspored i potencijal za dodatno pove��anje vrednosti kroz renoviranje, ova nekretnina zaslu��uje va��u pa��nju. Predstavlja odli��nu priliku za kupce koji tra��e stan sa potencijalom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 58,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Medicinskog fakulteta nalazi se funkcionalan i lepo uređen dvoiposoban stan, idealan za udoban život ili investiciju. Stan je smešten na trećem spratu zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti. Ukupna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 58,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope. NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI! Stan je površine 58m2 i po strukturi je dvoiposoban. Pozicioniran je na prvom spratu novije zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 233.000 €, 59,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.000 €, 59,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan sa potencijalom na jednoj od najtraženijih lokacija – Stari Merkator. U prepoznatljivoj zgradi od crvene fasadne cigle, građenoj osamdesetih godina, prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², sa prostranom terasom od 6 m², smešten na 6. spratu od 9. Zgrada....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 93.000 €, 59,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran dvosoban stan sa dve odvojene sobe i dve terase na Radijalcu u zgradi okruženoj zelenilom. Stan je kompletno namešten. Nameštaj i tehnika uračunati u cenu. Poseduje svoju podrumsku prostoriju, kao i zajedničku biciklanu. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 59 m 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 257.271 €, 59,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlični stanovi na Bežanijskoj kosi, u ponudi su stanovi u modernoj novogradnji koja se izdvaja vrhunskim kvalitetom gradnje i pažljivo biranim materijalima. Objekat je male spratnosti I sastoji se od samo 4 stana. Projektovan sa fokusom na dugotrajnost, energetsku efikasnost i maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 65.000 €, 59,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina od 59 m2 i odvojana spavaća soba nude veliku funkcionalnost. Dve terase, sopstveni kotao na struju, klima uređaj. Stan prodajemo namešten.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika 1850 PRODAJA – LUKSUZAN STAN U NOVOGRADNJI, UNGRINOVAČKI PUT Cena: 150.000 € Na prodaju luksuzno uređen stan površine 59 m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu moderne zgrade, bez stanova iznad,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054834, BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 59M2 <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ponudi je funkcionalan i komforan stan površine 59m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 436)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>