• GoHome Professional
stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana do 340000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana do 340000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana do 340000 eura

  • Za upit "stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana do 340000 eura" pronađeno 2 476 nekretnina - prosečna cena 2.785 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 335.000 €, 98,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u Bloku 19a na Novom Beogradu, smešten u kvalitetnoj i veoma cenjenoj vojnoj zgradi. Stan je površine 98m², trostrano je orijentisan i nalazi se na 1. spratu zgrade sa centralnim grejanjem. Odličnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragana Raki��a, 2/2, eg, dupleks-Stvarna povr��ina-92m2 , ugovorna povr��ina-92.00m2, EKSKLUZIVNA NEKRETNINA LUKSUZAN DUPLEX SA PARKING MESTOM U ponudi je reprezentativan lux duplex stan povr��ine 92m2, trosobne strukture, sme��ten u mirnom i ure��enom delu ulice Dragana Raki��a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 335.000 €, 93,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U bloku 19a, u ul. Vladimira Popovića zastupamo prodaju funkcionalnog 3.5s stana uknjiženog na 93m2 korisne površine. Nalazi se na prvom spratu uredne i održavane vojne zgrade, pozicionirane u sredini bloka, bez saobraćaja. Zgrada je okružena zelenilom, i dečjijim igralištima.Odlična....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana do 340000 eura'
330.000 €
330.000 €
330.000 €
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 239.000 €, 57,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2. 0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad. Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 336.600 €, 80,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Stan se nalazi u srcu starog Beograda, salonskig stila, ali uređen moderno prema savremenim uslovima života. Zeleni venac, Beograd, Srbija ; Stari Grad, centar, Zeleni venac.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 336.000 €, 134,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju veliki i komforan petosoban stan u mirnom delu Železnika. Pogledajte 3D turu i zakažite gledanje. PROSTORIJE: predsoblje, kupatilo, 5 soba, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo, toalet, terasa. Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 134 m 2 Sobe: 5 Tip objekta:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 335.840 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji na Novom Beogradu, Tošin Bunar 3 sprat (od 9), trosoban stan, 83.96 m2, 4000 €/m² , 335840 evra Centralno grejanje Predstavljamo vam prostoran trosoban stan na idealnom 3 spratu u novoizgradjenoj, useljivoj novogradnji na prestižnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 332.200 €, 73,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 73.64m2( terasa 3.64m2), EG, lift, I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja na Voždovcu. Komforan 2.5 stan sa odvojenim spavaćim blokom, dva kupatila, velika terasa okrenuta suprotno od ulice što daje tišinu i mir trenucima odmora. Prelepa struktura stana, odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 10 Spratnost: 17 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar prodaja salonskog stana u odličnoj zgradi. Uredan mermerni ulaz, rukohvati od kovanog gvoždja. Na svakom spratu su samo po dva stana. Prodaje se vrlo svetao, trostran salonski stan. U dobrom stanju. Visina plafona je 3,20. Od prostorija ima dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Šupljikca Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u mirnom delu Savskog venca, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i temeljno renoviran stan koji spaja salonski karakter sa modernim enterijerom i savremenim načinom života. Retkost za centralnu gradsku zonu je upravo mir koji ovaj stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 329.664 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Vojislava Ilića Sprat: 2 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 328.500 €, 86,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Njegoševa Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1932 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 342.000 €, 76,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pan��i��eva, 4/10, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-72.00m2, U ponudi je lep, funkcionalan troiposoban stan na Dor��olu. Trostrano orijentisan sa tri manje spava��e sobe. Okru��en je sa parkovima i u blizini ��kola, saobra��ajnica i centra grada. Dobra preporuka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju ekskluzivan stan smešten u jednom od najtraženijih delova Voždovca, u neposrednoj blizini kompleksa Voždove kapije, marketa, restorana, kafića i brojnih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetan, moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Ovaj stan nije samo nekretnina, već prilika za život u potpunoj privatnosti i komforu. Glavne karakteristike stana: Struktura: Prostrana i svetla dnevna soba idealna za porodična okupljanja, dve udobne....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 315.000 € na 327.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 315.000 €
15.05.2026 - 327.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan polunamešten trosobni stan ( potpuno opremljena kuhinja, trpezarija, kupatilo i plakari ). Sastoji se od prostranog hodnika, prostorije za odlaganje garderobe, kupatila sa ugrađenom kadom i tuš kabinom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3. 0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Omladinskih brigada Soba: 3 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 325.000 €, 101,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan povr��ine 101,45m u zgradi u izgradnji, na ��estom spratu moderne stambene zgrade. Stan je 4.0 strukture. O zgradi: Zgrada se gradi odvisokokvalitetnih materijala, sa savremenim arhitektonskim re��enjima i pa��ljivo odabranim zavr��nim detaljima. Projektovana je da....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 324.888 €, 81,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 324.000 €, 72,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan salonac u najlepšem delu grada, blizu Simine ulice. Zgrada u dobrom stanju, održavana. Pored toga što je na odličnoj lokaciji, stan je dobar za stanovanje, poslovni prostor, za izdavanje stan na dan, jer lokacijski pruža idealne prilike za razne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 323.900 €, 120,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija 3 %, Novi Sad, Telep, 119 m2, četvorosoban, prizemlje. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana sa tri kupatila, ostavom u suterenu i sopstvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 323.888 €, 81,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 323.888 €, 81,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi trosoban stan u zgradi BW Sena. Stan se prostire na80.99m2, nalazi se na5. spratu, sastoji se od open space dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i vešernice. Stan je severo-istočno orijentisan i pruza fenomenalan pogled ka gradu. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Cena stana je sa uračunatim PDV-om i pripadajućim garažnim mestom. Stambeni objekat poseduje podzemnu garažu, sa auto-liftom i zajedničko dvorište, je opremljen instalacijom dojave požara, detekcije gasa i video nadzorom. Zgradu je izgradila renomirana građevinska kompanija koja je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 343.000 €, 97,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Salonski stan odličnog rasporeda, sa dva kupatila, deljiv na dve stambene jedinice sa tri ulaza u stan. Odličan za kvalitetan porodični život uz višestruke opcije korišćenja, a isto tako fantastičan i za poslovni prostor. Blizina Botaničke bašte i Palilulske pijace dovoljno govori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 321.900 €, 75,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u modernom objektu novije gradnje u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Nekretnina se izdvaja kvalitetom gradnje, odličnim rasporedom i velikom krovnom terasom sa otvorenim pogledom na grad. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prelepo, šarmantno potkrovlje u samom srcu Vračara, smešteno u elegantnoj vili sa uređenim i reprezentativnim prilazom koji ostavlja poseban utisak već pri dolasku. Stan je trosoban, pažljivo renoviran i odiše toplinom i karakterom koji je teško pronaći u novogradnji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1930 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Resavska Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 1938 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Skadarska Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1064193, cena nekretnine je 320..000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman 2, 94 m2, četvorosoban, prvi sprat. RETKO U PONUDI. Četvorosobna fantastična nekretnina na Limanu II. Komplet adaptirana nekretnina do cigle i košuljice. Rađeno je apsolutno sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo izuzetan četvorosoban stan, potpuno opremljen u kompleksu Park Villa Rezidence. Savršen dom za vas i vašu porodicu. Funkcionalan, moderno dizajniran. Opremljen Smart home sistem koji pruža pristup svim električnim uređajima. Odlična infrastruktura. Uknjižen. Odmah useljiv.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 437)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>