• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan do 40 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • povoljan jednosoban stan do 40 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan do 40 m2

  • Za upit "povoljan jednosoban stan do 40 m2" pronađeno 501 nekretnina - prosečna cena 933 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 77000 eura
    • do 96000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 964 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 26.910 €, 39,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan u potkrovlju zgrade na Trgu republike. Stan se sastoji od jedne veće sobe koja nije fizički odvojena od spavaćeg dela, kuhinje, ulaznog hodnika i kupatila. Liftom se može doći do 6. sprata nakon čega se moraju koristiti stepenice do stana. Fantastična lokacija u samom....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 35.060 €, 39,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.000 €, 39,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju na 20-25 km od Novog Sada (ČELAREVO) ! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m² . Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Šta sve dobijate?....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednosoban stan na top lokaciji. Kompletno namešten, odmah useljiv. Pozovite nas za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

🟢 Izdaje se jednosoban stan u Novom Sadu, u blizini Medicinskog fakulteta 📍 Lokacija: Blizina Medicinskog fakulteta 📅 Useljiv odmah 💰 Finansijski uslovi: 💸 Zakupnina: 330 EUR 💵 Depozit: 330 EUR 🔑 Agencijska provizija: 165 EUR 📞 Za više informacija i zakazivanje pregleda: Kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban apartman – Milmari Resort, Kopaonik (39 m²) 💰 Cena: 49.900 € Prodaje se funkcionalan, kompletno opremljen jednosoban apartman površine 39 m² u okviru Milmari Resort kompleksa na Kopaoniku, sa smeštajnim kapacitetom do 5 osoba . Apartman se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan – Rakovica, Beograd (39 m²) Prodaje se funkcionalan jednosoban stan od 39 m² na 3. spratu stambene zgrade od ukupno 4 sprata , u mirnom i porodicnom kraju. Raspored prostorija : odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa izlazom na prostranu terasu, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan jednosoban stan s odvojenom kuhinjom , ima 42m2 i odmah je useljiv, nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom.Cena 350e.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten jednosoban stan kod fakulteta i Spensa. Ovaj svetao stambeni prostor čine jedna soba, odvojena kuhinja, garderober, kupatilo i velika, kružna terasa. III sprat u zgradi starije gradnje bez lifta. Useljiv odmah. (Sofisi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten, komforan jednosoban stan na najtraženijoj lokaciji za stanovanje. Blizina pešačke zone, fakulteta, Spensa, Osnovnog suda i Izvršnog veća. Ovaj lep stambeni prostor čine prostrana soba, kuhinja, posebna prostorija za garderobu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 ИЗДАЈЕ СЕ СТАН – Земун Ул. Драгана Ракића 📍 Локација: Земун, мирна и тиха улица 💶 Цена: 400 € месечно 📐 Структура: Ходник, купатило, трпезарија, кухиња и дневна соба 🌳 Опис: Простран и функционалан стан који гледа на две стране – из дневне собе....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo jednosoban odličan stan na Limanu I, odmah useljiv. Stan se nalazi u zgradi sa liftom i na odličnoj je lokaciji. Kompletno je moderno opremljen. Dozvoljeno je imati kućnog ljubimca, isključivo psa, male rase. Internet i KTV zakupac uvodi. Depozit je obavezan u visini zakupa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan, pogodno za jednu osobu ili za dvoje. Ljubimci dozvoljeni. Sve sto je potrebno za zivot - ima u stanu. Cena: 450e + racuni Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108248.Izdaje se namešten jednosoban stan (39 m2) koji se nalazi na trećem spratu novije zgrade na odličnoj lokaciji. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 38,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan od 38 m2, nalazi se na 1/2 spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, kupatila sa kadom i prostrane sobe. Delimično je renoviran, sa novim klima uređajem, PVC prozorima i ulaznim vratima, kao i novim unutrašnjim vratima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Central Garden, Starine Novaka Uslovi zakupa Obavezan depozit 700 € Režije: do 24000 RSD Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 44.160 €, 38,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.heroldo.com

Tražite da iznajmite nov ne korišćen stan sa parking mestom a da je na dobroj lokaciji, upravo smo takav stan dobili. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, iz kog ulazite u spavaću sobu i izlazite na terasu, hodnika i kupatila. U stanu je sve novo i nikad nije korišćeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. U radijusu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj savršen jednosoban stan se nalazi na prvom spratu u zgradi koja je završena 2023 godine. Nalazi se na prvom spratu i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase. Prednost ovog stana su minimalni mesečni troškovi. Stan ima sopstveni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan B.Kralja Petra I , 2.sprat ,ima terasu ,opremljen,38kvadrata.Slobodan od 01.05. Cena 350€ i depozit.Pozovite 0637607888 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

38m2 BULEVAR KRALJA PETRA I kompletno namešten stan +++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban dvorisni stan na bulevaru, smešten u dvorištu prepunom zelenila, pruža osećaj mira i privatnosti. Slatko i fino ušuškan, idealan je za jednu osobu ili par koji vole toplu i prijatnu atmosferu. Zahvaljujući dvorišnom okruženju, u stanu vlada tišina i osećaj odvojenosti od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan odmah useljv. Zgrada od bele fasadne cigle. Klasično prizemlje. Mali troškovi oko 5000 din agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u jako mirnom kraju potpuno namešten, terasa,spavaća soba, klima, veš mašina, tv.. Besplatan parking oko zgrade, jako niski rezijski troškovi.. 350e mesečno + depozit u visini jedne kirije.. Uslovi zakupa Obavezan depozit 350 € Dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednosoban namesten stan u potkrovlju. Lift, kablovska, 6 sprat, ljubimci nisu dozvoljeni, 38kv. Depozit u visini kirije, racuni oko 8000din. Kontakt 0665013505 0665154343 Potreban depozit, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 44142, VPR/VI, lift, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Lep stan renoviran, svetao, potpuno nameštzen i opremljen. Nalazi se na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Koste Šokice. Kompletno namešten jednosoban stan u blizini centra grada i glavne autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine jedna soba sa francuskim ležajem, odvojena kuhinja sa trpezarijom, ulazni hodnik, kulatilo sa kadom i manja terasa. Zakupnina sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini sajma. Nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Odmah useljiv. Kontakt: 0653136800 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87631, IV/XVIII, lift, terasa, renoviran, parking. Potpuno renoviran stan, svetao, kompletno namešten i opremljen za stanovanje. Klimatizovan. Ima terasu. Nalazi se na odličnoj lokaciji,dobra veza sa centrom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Djordja Rajkovica. Kolektivni parking u dvoristu zgrade. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Potreban depozit, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN U CENTRU GRADA,IMA JEDNU KACELARIJU,HODNIK I ODVOJENU KUHINJU KOMPLET NAMESTENU. STAN SE IZDAJE NA DUZI PERIOD ISKLJUCIVO ZA KANCELARIJU. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa svim stvarima. Idealan stan za izdavanje. 37 m 2 1 0 0 .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 43.000 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE JEDNOSOBAN STAN POVRŠINE 37m2 U RADNIČKOM NASELJU. .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 37,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se jednosoban stan površine 37 m² u Jagodini, u naselju Sarina Međa. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u okruženju punom zelenila, što pruža prijatan ambijent za život. Nalazi se na 4. spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Raspored stana čine spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 42.952 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 42.205 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 37,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija. Raspored prostorija: -Dnevna soba sa kuhinjom -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa Stan je uredan i dobro održavan, sa rasporedom koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, ALIBUNAR, 28.000 €, 37,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom centru Alibunara. Stan je površine 37m2. Nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade. Po strukturi se sastoji od ulaznog dela, kuhinje sa trpezarijom, dnevno spavaćeg dela i kupatila. Grejanje u stanu je na gas. Poseduje i klima uređaj.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 501)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>