• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan do 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan do 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan do 40 m2

  • Za upit "povoljan jednosoban stan do 40 m2" pronađeno 506 nekretnina - prosečna cena 943 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 54.000 €, 39,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman IV ,Bulevar cara Lazara ,jednosoban stan 39m2 na XIV spratu po ceni od 54000Evra.Blizina Doma zdravlja,,Limanske pijace,panoramski pogled,,pogodan za izdavanje. kontakt Milorad Medan 063/516478(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053287 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine 20m2 iz kog izlazite na terasu površine 6m2. Kvalitetna gradnja, ima ulaganja,iskljuceno grejanje, dobra spratnost, stan ima pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 40.000 €, 39,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 39m2, u potkrovlju, u naselju 4.Juli D3, u zgradi bez lifta. Nalazi se u blizini Maxi-ja, škole, apoteke, mesara. Stan ima jednu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Na podovima keramika, laminat, stolarija je drvena. Grejanje je centralno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan do 40 m2'
44.620 €
44.620 €
24.000 €
  Stan, SOMBOR, 44.000 €, 40,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu. -Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, kupatilo, hodnik i jednu sobu.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 49.000 €, 40,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade od ukupno 4 spratova. Po strukturi je jednosoban, što ga čini odličnim izborom za samce, parove ili kao investiciju za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uslovi zakupa Obavezan depozit 500 € Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Javni parking van zone 1 lift Godina izgradnje: 2022. Zgrada poseduje: lođa, video nadzor Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 53.600 €, 40,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Blok 2. Uknjižen, veoma komforan jednosoban stan na IV spratu (ne i poslednji) zgrade starije gradnje bez lifta. Blizina centra. Okružen zelenilom. Ovaj prostran jednosoban stan čine jedna velika soba otvorenog tipa sa izlazom na terasu i francuskim balkonom, fizički odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.200 €, 40,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Strogi centar grada, lepo kompletno namešten stan sa prelepim pogledom na crkvu Svetog Marka. Komforno kupatilo, lepa kuhinja sa svom neophodnom tehnikom i posuđem, velika terasa opremljena ljuljaškom za sedenje. Zgrada novije gradnje, lepo održavana, ima lift. Odmah useljiv. Obavezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Jednosoban ,40m2, 650e+++Agencijska oznaka 9116877. Izdaje se jednosoban stana na Grbavici. Stan se nalazi na drugom spratu. Gradsko grejanje. Ima i parking mesto u garazi.Mogu kucni ljubimci. Cena 650e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine ,jednokrtano . Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 23.600 €, 40,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo sređen i održavan komforan jednosoban stan u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Miran, svetao, osunčan (jug-istok), orjentisan suprotno od ulice. Vrlo lepa zgrada, izuzetno čist ulaz (video nadzor, interfon, šifrovan ulaz). Namešten i opremljen, moguć dogovor sa vlasnikom stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 42.000 €, 40,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Kotež u procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, UMKA, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101284, 2a, prizemna, /, struja, kanalizacija, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. Splav na prodaju, u centru Umke sa strujom i vodom i parking mestom. Ima dozvolu od kapetanije. Splav je u stanju kao sa slika. Sam objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep ušuškan stan u održavanoj predratnoj zgradi. Stan je kompletno opremljen, za udoban život za 1-2 osobe. Poseduje i lepu terasu na kojoj možete uživati u trenucima odmora. Uredno stepenište zgrade sa mnogo lepih detalja. Kopletno režijski trpškovi iznose 80eur. 0604398024 Nebojša....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110231.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (40m2), na devetom spratu stambene zgrade sa liftom, u Starom gradu. Nekretnina se nalazi na idealnoj i veoma traženoj lokaciji. Useljiva je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.0 stan u Zemunu, Naselje Save Kovačević, odmah useljiv, namešten. Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Telefon.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno namešten stan u ulici Arčibalda Rajsa u Beogradu. Stan je na trećem spratu od četiri, veličine 40 m2. Orientacija jugozapad. Sadržaj: predsoblje, soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava i terasa. Dva ležaja na razvlačenje, klima, grejanje - električni radijatori.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111131. Izdaje se kofmoran jednosoban stan (40m2) na 10. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 2. Stan je uredan i očuvan, a kuhinja opremljena novijim nameštajem, kao i mašinom za sudove.Stan je useljiv 01.10.2025.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan na Telepu -40 m2 - Režijski troškovi su veoma mali, grejanje u zimskom periodu. KBV i internet su uračunati u cenu . Nije pet friendly. 065 591 1577 Potreban depozit, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idaje se stan kod Delte 40m2 u ulici Branka Krsmanovica 9. Stan je odmah useljiv, pogodan za 2-3 osobe. Mogucnost dogovora oko cene. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Beogradu, na Paliluli na Kotežu na adresi Branislava Borozana 13, izdaje se jednosoban stan površine 40 kvadratnih metara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade izgrađene 2009. godine. Prostor je u uobičajenom stanju i namešten sa grejanjem na struju. Stan ima kupatilo, toalet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran jednosoban stan 40m2 na Limanu 3 sa predivnim pogledom na Frusku goru. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan, jednosoban stan na Limanu 4, u blizini Limanskog parka, Štranda, pijace i svih ostalih gradskih sadržaja. Dvorišno je orijentisan, kompletno je namešten i useljiv je od 05. 11. Pozovite nas za više informacija. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem namešten stan u mirnom delu Limana 3 pored Dunava. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kamenica, izdajem lep stan U ZGRADI cca 35m2-40m2 , ISKLJUCIVO ZA 1 ZAPOSLENU osobu (moze i miran i uredan student) , NA DUZI PERIOD, , kompletno namesten ,cisto, uredno, mirno.. JEDNA STANICA DO GRADA SVE POSEBNO, ODVOJENO , BEZ ZAJEDNICKOG DVORISTA I ULAZA, NIJE PET FRIENDLY,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118059, I/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, parking, stambena zgrada. Udaljen od Grand kafe 600m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je u mirnom kraju Cerak vinograda, 1.0, kompletno namešten. Dozvoljeni su pušači, kućni ljubimci isključivo ozbiljni ljudi. Ima cg i toplu vodu. agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75656, VPR/IV, klima, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno namešten, u mirnom kraju sa dosta zelenila. Blizina marketa, autobuskih stanica,dve osnovne škole i tri vrtića,restoran KestenU neposrednoj blizini Immo centra .Troškovi režija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1 soban namešten stan na Limanu 2 blizu fakulteta za studentkinje.Grejanje centralno.Cena 300 ev plus depozit u visine 1 kirije.Nije pet frendly.Br tl. 061 2301704 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u Mirijevu. Izdaje se namešten (nov nameštaj i tehnika - šporet, bojler, tv) Obavezan depozit u visini jedne zakupnine. PROSTORIJE: ulazni hodnik sa plakarom, kuhinja sa trpezarijom, soba, kupatilo, zastakljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan jednosoban stan u blizini pešačke zone i centra grada, ulica Hadžić Svetića, površine 40m2. Sastoji se iz sobe sa odvojenim delovima za dnevni boravak i spavaći deo, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijskim stolom, kupatila i hodnika. Izdaje se potpuno namešten....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt na 0655724720 - Nada Stan površine 40m2 se nalazi u samom podnožju planine Bukulja na udaljenosti od 500m od parka Bukovičke banje, Aqua parka i centra grada. Komplet opremljen sa 4 zasebna ležaja, smeštajnog kapaciteta do 5 odraslih osoba. Sadrži hodnik, kupatilo sa tuš kabinom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo jednosoban namešten stan od 40 m2 u Kumodražu. Pozicioniran u mirnoj ulici u neposrednoj blizini autobuskih stajališta, marketa, Farmaceutskog fakulteta. Režije su povoljne, depozit u visini mesečne kirije. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevna soba, kupatilo . Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, uredan, jednosoban stan, od 40m2, na Limanu 4, nedaleko od Lidla. Stan je useljiv od 1.septembra, lokacija mirna, slobodan parking oko zgrade. Odvojen kuhinja, deo za spavanje ili radni sto, terasa. Opremljen svim potrebnim stvarima za udoban život Dragica 0613087022....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.600 €, 39,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, na samo 200m od Aqua Parka, na Raju. Zgrada je izrađena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Površina jednosobnog stana je 39,45m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo, hodnik i terasa.....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 26.910 €, 39,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan u potkrovlju zgrade na Trgu republike. Stan se sastoji od jedne veće sobe koja nije fizički odvojena od spavaćeg dela, kuhinje, ulaznog hodnika i kupatila. Liftom se može doći do 6. sprata nakon čega se moraju koristiti stepenice do stana. Fantastična lokacija u samom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 502)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>