• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan 2.sprat Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan 2.sprat Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan 2.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "povoljan jednosoban stan 2.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 38,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan od 38 m2, nalazi se na 1/2 spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, kupatila sa kadom i prostrane sobe. Delimično je renoviran, sa novim klima uređajem, PVC prozorima i ulaznim vratima, kao i novim unutrašnjim vratima.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.500 € na 54.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.500 €
29.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u naselju Strelište. U pitanju je novija gradnja, na drugom spratu od tri. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom, kupatilo i terasu sa pogledom na zelenilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.000 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 46m², u novijoj zgradi, na 2. spratu, u mirnoj i traženoj lokaciji, na samo 5 minuta hoda od centra grada. Stan je pogodan za stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 46m² Sprat: 2 -Novogradnja -Klima uređaj -Kuhinja....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 39.000 € na 40.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 46,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 39.000 €
29.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan jednosoban stan, smešten u širem centru Ćuprije, na drugom spratu stambene zgrade. Stan poseduje ulazni hodnik, dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Prostor je uredan, svetao i redovno održavan,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 58,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar III, prodaje se jednosoban stan površine 58kvm koji se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je građena od cigle. Stan u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima su laminati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Jednosoban ,40m2, 650e+++Agencijska oznaka 9116877. Izdaje se jednosoban stana na Grbavici. Stan se nalazi na drugom spratu. Gradsko grejanje. Ima i parking mesto u garazi.Mogu kucni ljubimci. Cena 650e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine ,jednokrtano . Za....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo, svetla soba sa izlazom na terasu, dovoljno velika kuhinja da stane i trpezarija. Kompletno je renoviran stan, zidovi su ponovo gletovani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 38.700 €, 43,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan u blizini centra Bečeja. Stan je sagrađen u okviru stambene zgrade za kolektivno stanovanje na drugom spratu poseduje terasu i ulično je orjentisan. Površina stana 43 m 2 .Struja trofazna. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.heroldo.com

Izdaje se prelep, moderno opremljen jednosoban stan površine 45 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i funkcionalno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem i svim neophodnim uređajima koji omogućavaju udoban i prijatan svakodnevni život. Prostor je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • povoljan jednosoban stan 2.sprat (51)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com