• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan 2.sprat

  • Za upit "povoljan jednosoban stan 2.sprat" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 1.009 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 918 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 39.000 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 46m², u novijoj zgradi, na 2. spratu, u mirnoj i traženoj lokaciji, na samo 5 minuta hoda od centra grada. Stan je pogodan za stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 46m² Sprat: 2 -Novogradnja -Klima uređaj -Kuhinja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 39.000 € na 40.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 46,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 39.000 €
29.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan jednosoban stan, smešten u širem centru Ćuprije, na drugom spratu stambene zgrade. Stan poseduje ulazni hodnik, dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Prostor je uredan, svetao i redovno održavan,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan 2.sprat'
50.000 €
54.000 €
30.000 €
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 58,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Centar III, prodaje se jednosoban stan površine 58kvm koji se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je građena od cigle. Stan u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima su laminati....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 36,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Gat, prodaje se jednosoban stan površine 36kvm na drugom spratu (2/2). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, sobu sa terasom i kupatilo. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika, TFS, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Jednosoban ,40m2, 650e+++Agencijska oznaka 9116877. Izdaje se jednosoban stana na Grbavici. Stan se nalazi na drugom spratu. Gradsko grejanje. Ima i parking mesto u garazi.Mogu kucni ljubimci. Cena 650e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine ,jednokrtano . Za....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo, svetla soba sa izlazom na terasu, dovoljno velika kuhinja da stane i trpezarija. Kompletno je renoviran stan, zidovi su ponovo gletovani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 38.700 €, 43,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan u blizini centra Bečeja. Stan je sagrađen u okviru stambene zgrade za kolektivno stanovanje na drugom spratu poseduje terasu i ulično je orjentisan. Površina stana 43 m 2 .Struja trofazna. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.heroldo.com

Izdaje se prelep, moderno opremljen jednosoban stan površine 45 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i funkcionalno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem i svim neophodnim uređajima koji omogućavaju udoban i prijatan svakodnevni život. Prostor je....

 
 
 
  Stan, UB, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju opremljen jednosoban stan u centru Uba, 37 m2. Novogradnja,podno grejanje, drugi sprat, stiropor fasada d=10 cm. Uknjižen 1/1. Cena 45000 eura.U cenu spada i parking mesto u dvorištu. Kontakt tel 0603235625, Milan .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 28m2 u blizini Hrama Svetog Save. Stan je odlično pozicioniran, u centru svih desavanja, sa velikim brojem prodavnica, restorana, kafica, banaka i drugih institucija u neposrednoj blizini. Nalazi se na 2 spratu od ukupno 6 spratova u zgradi novije gradnje, odlicnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, Na upit, 32,00 m2