• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan što veći do 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan što veći do 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan što veći do 40 m2

  • Za upit "povoljan jednosoban stan što veći do 40 m2" pronađeno 504 nekretnina - prosečna cena 944 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • dvorište
    • opremljen
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 53.600 €, 42,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,izuzetna lokacija,jednosoban stan adaptiran u jednoiposoban,potrebna ulaganja,uknjižen.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052372 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.116 €, 44,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju su stanovi u izgradnji, na samo 500m od čuvenog mosta ljubavi. Zgrada ce biti izgradjena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Stambene jedinice su različitih kvadratura od 27m2 – 84m2 i struktura, prilagođene potrebama kupaca – od manjih....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 41.900 €, 44,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, koji se nalazi u najkvalitetnijoj zgradi starije gradnje-žute fasadne cigle, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne posedje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan što veći do 40 m2'
49.000 €
34.000 €
57.000 €
  Stan, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 38.000 €, 44,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na prvom spratu površine 26 m2, od ukupno 4 stana u manjoj zgradi koja se nalazi kod Veterinarskog instituta. Dvorište je zajedničko. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je na inverter klimu, dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veći jednosoban stan,funkcioniše kao jednoiposoban,u mirnom kraju,odlična lokacija.Ne izdaje se stranim državljanima. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Prozivci, centralno grejanje, terasa, viša spratnost. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan jednosoban stan na sjajnoj lokaciji. Na dohvat svega, kompletno opremljen i renoviran, blizu centra, javnog prevoza i Bulevara. Useljiv je odmah, A vi do tada pozovite agente i zakažite gledanje. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan u ulici Grčića Milenka. Infostan je oko 7000 dinara. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijsla šifra: 9111112. Izdaje se komforan, kompletno namešten jednosoban stan na 3. spratu zgrade, u Centru.Stan je useljiv od 01.09.2025.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet namešten,veoma komforan jednsoban stan od 44m2,na III spratu sa lepom zastakljenom terasom,klimom na odličnoj lokaciji u blizini Spensa,Fakulteta,u samom Centru grada u Petra Drapšina ulici,kućni ljubimci nisu dozvoljeni useljivo odmah. Cena 300 evra,plus depozit.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan, renoviran, nov namestaj, pogodan za par li dva studenta. Useljiv posle 20.09.2025. Zvati na 062423132. Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 59.900 €, 43,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan povrsine od 43 kvm, bez grejanja, na prvom spratu. Stan je u solidnom stanju, sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe u kojoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatila. Stan je brzo useljiv, uknjižen na površinu od 43 kvm kao privatna svojina 1/1.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 38.700 €, 43,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan u blizini centra Bečeja. Stan je sagrađen u okviru stambene zgrade za kolektivno stanovanje na drugom spratu poseduje terasu i ulično je orjentisan. Površina stana 43 m 2 .Struja trofazna. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 53.500 €, 43,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi kod mlečne pijace, 300m od gradske kuće Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Hadžipopovac, Ljube Didića, 43m2 43m2, 1.0, 2/4, klima, lift, terasa, interfon, nov. Izdaje se jednosoban stan u mrinoj ulici u Hadžipopovcu, kompletno namešten. Poželjno....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u Paraćinu, površine 43 m2. Stan se nalazi na drugom spratu. Vlasništvo 1/1. Za cenu, pozvati broj telefona: 065 955 2019 Dragan Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121544, II/, lift, parking. Izdaje se lepo namešten, prostran jednosoban stan, 43m2, na Novom Naselju u oazi zelenila i mira. Stan je dvostrano orijentisan, Velika dnevna soba, odvojena kuhinja, prostrano predsoblje i kupatilo. Protočna topla voda. Dovoljno parkinga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121745, I/IV, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, stambena zgrada. Zgrada se nalazi u kneza Danila, u prelepoj ulici u centralnoj gradskoj zoni. Na II spratu, dvosoban, dvostrano orijentisan, namešten. Grejanje TA. Ulazni deo širok,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep, jednosoban namešten stan na izuzetnoj lokaciji. U blizini Bulevara oslobodjenja, useljiv odmah. Za više informacija, pozovite nas. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klasičan jednosoban stan na Novom naselju. Nekretnina se izdaje komplet nameštena, idealna za mlade bračne parove. Stan se nalazi u neposrednoj blizini ambulante, supermarketa, autobuskih linija koje povezuju ovaj deo grada sa strogim centrom. Oko zgrade se uvek može naći parking....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,renoviran stan,odmah useljiv.Infostan je 9000 dinara. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo priliku da vam ponudimo jednosoban kompletno namešten stan u naselju Braće Jerković kod velikog Maxsija. Zgrada je dovoljno uvučena u parkove između zgrada naselja tako da je stan bez saobraćajne buke, a opet u neposrednoj blizini svog neophodnog sadražaja (bus stanice, prodavnice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111143.Izdaje se namešten jednosoban stan (42 m2) na 3. spratu stambene zgrade na Podbari. Useljiv je odmah i izdaje se na minimum godinu dana. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9101513.Izdaje se odličan, namešten jednosoban stan (42 m2) na 1. spratu zgrade na Adicama. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe, kupatila i velike terase. Parking ispred zgrade, do autobuske stanice 100 metara. Cena je sa informatikom. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen jednosoban stan 42m2 (37m2+5m2 zatvorena terasa) na Vozdovcu, naselje Brace Jerkovic ul.Indire Gandi (odmah iza Maxi-a). Stan je na 6. tj poslednjem spratu. Garderoberi i ostave su novi kao i stolovi i stolice, sva tehnika u stanu je u garanciji a sve....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena prilika: Udoban namesten stan od 42m² sa prelepim pogledom u srcu Loznice. Ako tražite šarmantno mesto u Loznici, ovaj stan je idealan za vas! Sa 42m² savršeno raspoređenog prostora, ovaj osuncan stan na četvrtom spratu nudi vam dom u kojem ćete uživati u prirodnom svetlu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo,Kijevska ulica,1.0,42kvm, kuhinja sa trpezarijom+1 velika soba, zastakljena terasa,klima, cg (info stan leti oko 3000din a zimi oko 10000din), održavanje 1000din,PVC, dvorišno orjentisan stan ,useljiv, 300e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 36.000 €, 41,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u centru grada. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Spoljna stolarija drvena, podna obloga parket/laminat, vodomer u stanu, centralno grejanje isključeno. Stan poseduje i pripadajući podrum i terasu. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.500 € na 54.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.500 €
29.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u naselju Strelište. U pitanju je novija gradnja, na drugom spratu od tri. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom, kupatilo i terasu sa pogledom na zelenilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 47.000 €, 41,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Somboru, blizini Barcoda, prodaje se noviji stan, CG, vodomer, PVC stolarija, laminat. Čini ga malo predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, skriveni kutak za spavanje. Prodaje se prazan. Vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Radijalcu, centralno grejanje, podovi obloženi laminatom i keramikom, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od jedne prostrane sobe, kuhinje, kupatila, ostave, terase, i ima pripadajući podrum, prodaje se komplet opremljen. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan na Limanu 4. Sve što vam treba je u blizini. Namešten i renoviran. Naša preporuka. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan stan u Kraljevića Marka, dostupan odmah. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.550 €, 41,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Kralja Petra I 🏢✨ Stan se nalazi u mirnom delu grada, idealan za one koji žele da uživaju u savremenom i udobnom životnom prostoru. Površina stana iznosi 41m², pružajući savršen balans između funkcionalnosti i komfora. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 503)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>