• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan što skuplji

  • Za upit "povoljan jednosoban stan što skuplji" pronađeno 600 nekretnina - prosečna cena 968 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 84000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • klima
    • novogradnja
    • renovirano
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 115.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednosoban stan površine 46 m² na Bistrici u Novom Sadu. Prostor je funkcionalno raspoređen i sastoji se od odvojene kuhinje sa dnevnim boravkom, prostrane spavaće sobe, kupatila i velike terase. Stan već na prvi pogled ostavlja osećaj doma, topline i mira, ali ima dovoljno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan što skuplji'
49.000 €
90.000 €
83.700 €
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan od [telefon] m [telefon] ,na cetvrtom spratu potpuno nove zgrade u Becicima! Zgrada poseduje lift,interfon! Stan ima svoje parking mesto,kablovsku,znaci i internet!! Predivan pogled na more sa terase,preko puta hotela Splendid! Stan je potpuno nov,izuzetno kvalitetne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem jednosoban stan .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.500 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u prizemlju stambene zgrade, sa pogledom na hotel Vrnjačke Terme. Lokacija idealna za izdavanje turistima, ali i za život. Površina stana je 55m2 + terasa površine 6m2. Prodaje se sa nameštajem. Stan poseduje i sopstveni podrum. Zgrada ima parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 81.000 €, 90,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122458, PR/I, video nadzor, izvorno stanje, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, kancelarija. Prostran prostor, sa dobrim prilazim, bila je fitnes sala, ali je moguce izvrsiti prenamenu u kancelarijski prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 66,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, sa galerijom. Nalazi se u zgradi kod pijace, i na samo 50m od centra. Stan je ukupne površine 66m2, a sastoji se iz prizemlja površine 44m2 – hodnika, kupatila, dnevne sobe i galerije gde se nalazi spavaća soba, površine 22m2. Stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 78.000 €, 70,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan, površine 45m2, plus 25m2 pomoćna prostorija koja je pretvorena u jednosoban stan. Zgrada je starije gradnje, smeštena u Apelovcu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Grejanje u stanu je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Ujedinjene Nacije, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 72.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan na Zlatiboru prodaja .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 70.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se jednosoban stan od 22 m2 na prizemlju četvorospratne zgrade, orjentisan ka dvoroštu sa baštom u ulici Stanoja Glavaša, u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka, Glavne pošte, Pravnog fakulteta i Palilulske pijace. .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 69.840 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost za život. Struktura stana: • dnevna soba • kuhinja • kupatilo • hodnik • terasa Stan predstavlja jednu....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 68.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Kompletno namešten jednosoban stan kod Akva parka. Sastoji se od jedne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Sopstveni ulaz, kalorimetar, prelepo okruženje. 49 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, smešten u centru Vrnjačke Banje, i na samo 50m od šetališta. Stan je ukupne površine 50m2 (uknjižen na 24,29m2), sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na IV spratu stambene zgrade. Ovaj položaj stana je idealna....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 58,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar III, prodaje se jednosoban stan površine 58kvm koji se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je građena od cigle. Stan u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima su laminati....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Centar, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 64.935 €, 48,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju su stanovi u izgradnji, na samo 500m od čuvenog mosta ljubavi. Zgrada ce biti izgradjena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Stambene jedinice su različitih kvadratura od 27m2 – 84m2 i struktura, prilagođene potrebama kupaca – od manjih....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 64.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan 35m2 ul. Branislava Nusica 7. 3sprat. Vlasnik. Ispod parka čuka 2 izmedju centra borica i akva parka, sve na 5 do 10 minuta hoda. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.klikdooglasa.com

Vracar, Kalenic, jednosoban, [telefon] uknjizena kvadrata, [telefon] / [telefon] , lift, cg, za renoviranje, [telefon] . [telefon] eur. [telefon] .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo, svetla soba sa izlazom na terasu, dovoljno velika kuhinja da stane i trpezarija. Kompletno je renoviran stan, zidovi su ponovo gletovani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 63.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan [telefon] kvm, uknjižen, renoviran (ishoblovan i izlakiran parket, okrečen), namešten, odmah useljiv. Stan se prodaje sa nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom kraju, okrenut ka dvorištu, okružen zelenilom, na [telefon] . spratu od ukupno [telefon] spratova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117139, I/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.116 €, 44,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Jagodini, blizu Aqua parka. Površina stana je 49 m², a uz nekretninu dobijate i razrađeni biznis model za izdavanje na dan, uključujući: -Kompletan biznis model i logistiku -Fejsbuk i Instagram nalozi sa odličnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 60.000 €, 57,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101405, izlog, uknjižen, lokal. Prodaje se lokal u Starom Merkator izmedju pijace i pošte. Lokal je uknjižen na 22m2 Pogodan za razne delatnosti. U izvornom stanju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem jednosoban stan povrsine [telefon] kvadrata sa terasom. Stan je kompletno opremljen. Nalazi se na odlicnoj lokaciji, [telefon] metara od jezera u centru, ili [telefon] metara od Titove vile. Na [telefon] metara od zgrade su prodavnica, mesara, frizer, kafic.Kontakt: [telefon]....

 
 
 
  Stan, BANJA, 59.900 €, 43,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan povrsine od 43 kvm, bez grejanja, na prvom spratu. Stan je u solidnom stanju, sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe u kojoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatila. Stan je brzo useljiv, uknjižen na površinu od 43 kvm kao privatna svojina 1/1.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 58.100 €, 47,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednosoban stan u Veterniku, koji može lako da dobije funkciju jednoiposobnog stana. Sama lokacija stana je sa puno parkinga okolo zgrade za stanare. U samoj blizini stana se nalaze prodavnice, autobusko stajalište sa više linija i sve što je potrebno za....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 57.000 €, 47,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.heroldo.com

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije koji vole komfor, i za mlade koji žele svoj prvi dom uz kredit, jer je uknjižen, ima sve dozvole i spreman je za kupovinu bez glavobolje. Preko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 57.000 €, 44,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju kuće od 44m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika trpezarije sa kuhinjom, kupatila i velike sobe. Sobu je moguće podeliti na deo za spavanje i dnevnu sobu. Uz stan se dobija i podrumska prostorija. Grejanje u stanu je TA, na podu je brodski pod, a stolarija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 55.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.klikdooglasa.com

Stan na Tesli, Ilije Garasinina, na odličnoj lokaciji, Pančevo. .

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 52.500 € na 55.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRUŠEVAC, Centar, 55.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2024 - 45.000 €
02.10.2025 - 52.500 €
28.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2024.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.600 €, 39,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, na samo 200m od Aqua Parka, na Raju. Zgrada je izrađena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Površina jednosobnog stana je 39,45m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo, hodnik i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 54.000 €, 39,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman IV ,Bulevar cara Lazara ,jednosoban stan 39m2 na XIV spratu po ceni od 54000Evra.Blizina Doma zdravlja,,Limanske pijace,panoramski pogled,,pogodan za izdavanje. kontakt Milorad Medan 063/516478(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053287 .

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.500 € na 54.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.500 €
29.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u naselju Strelište. U pitanju je novija gradnja, na drugom spratu od tri. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom, kupatilo i terasu sa pogledom na zelenilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 53.600 €, 42,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,izuzetna lokacija,jednosoban stan adaptiran u jednoiposoban,potrebna ulaganja,uknjižen.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052372 .

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 53.600 €, 40,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Blok 2. Uknjižen, veoma komforan jednosoban stan na IV spratu (ne i poslednji) zgrade starije gradnje bez lifta. Blizina centra. Okružen zelenilom. Ovaj prostran jednosoban stan čine jedna velika soba otvorenog tipa sa izlazom na terasu i francuskim balkonom, fizički odvojena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 599)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>