• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • povoljan jednosoban stan što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan što skuplji

  • Za upit "povoljan jednosoban stan što skuplji" pronađeno 601 nekretnina - prosečna cena 966 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 83000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • dvorište
    • 1.sprat
    • lift
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 42.205 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 42.000 €, 46,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju jednosoban stan 8 min od centra grada. - Površina stana je 46 m2. - Na donjoj etaži se nalazi kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, a na gornjoj etaži se nalazi spavaća soba i kupatilo. - Grejanje je na struju-norveški radijatori. - U cenu je uračunata kuhinja sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 45.000 €
01.05.2026 - 44.000 €
10.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju manji jednosoban stan na prvom spratu, sa terasom od 4m2 i dobrim rasporedom koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Nekretnina je za renoviranje, ali upravo tu leži njena prava vrednost – mogućnost da je prilagodite sebi ili pretvorite u odličnu investiciju. Bez....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji, jednosoban, blizu: vrtića, prodavnice, hale sportova i centra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 42.000 €, 40,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Kotež u procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 41.900 €, 44,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, koji se nalazi u najkvalitetnijoj zgradi starije gradnje-žute fasadne cigle, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne posedje....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 41.745 €, 36,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa svim stvarima. Idealan stan za izdavanje. 37 m 2 1 0 0 .

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 39.000 € na 40.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 46,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 39.000 €
29.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan jednosoban stan, smešten u širem centru Ćuprije, na drugom spratu stambene zgrade. Stan poseduje ulazni hodnik, dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Prostor je uredan, svetao i redovno održavan,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 40.000 €, 39,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 39m2, u potkrovlju, u naselju 4.Juli D3, u zgradi bez lifta. Nalazi se u blizini Maxi-ja, škole, apoteke, mesara. Stan ima jednu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Na podovima keramika, laminat, stolarija je drvena. Grejanje je centralno....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 34,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan jednosoban stan površine 34m², smešten u mirnom i traženom delu Jagodine. Idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je dobro organizovan i maksimalno iskorišćenog prostora, sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s290 Na prodaju stan u centru Mladenovca, površine 30 m², savršen za one koji žele praktičan životni prostor na atraktivnoj lokaciji. Ovaj stan obuhvata: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, hodnik, kupatilo i terasu. Stan je renoviran. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 36,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Gat, prodaje se jednosoban stan površine 36kvm na drugom spratu (2/2). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, sobu sa terasom i kupatilo. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika, TFS, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan 30m2 Joze Sćurle ( sada Mirjane Kodzic ) iza bolnice Bežanijska kosa. Kuća je prizemlje od 400m2 sa 5 stanova ( svi su odvojeni u sklopu kuće ) Vlasnik , predato za ozakonjenje - legalizaciju od 1994 , 2002 , 2010 , 2016 , više puta predato u Zemunu. Uradjen geodetski....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 40.000 €, 35,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju jednosoban stan ukupne površine 35m2 koji se nalazi na 5. spratu (zgrada ne poseduje lift) stambene zgrade u Koloniji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. U blizini se nalaze škole, pijaca, marketi. . . Stan na....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 39.999 €, 47,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra Leštana. Doce Markovića, Beograd, Srbija ; Grocka, Leštane, Doce Markovića, 27+20m2.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.000 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan površine 46m², u novijoj zgradi, na 2. spratu, u mirnoj i traženoj lokaciji, na samo 5 minuta hoda od centra grada. Stan je pogodan za stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 46m² Sprat: 2 -Novogradnja -Klima uređaj -Kuhinja....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.heroldo.com

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine 20m2 iz kog izlazite na terasu površine 6m2. Kvalitetna gradnja, ima ulaganja, iskljuceno grejanje, dobra spratnost, stan ima pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 38.700 €, 43,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan u blizini centra Bečeja. Stan je sagrađen u okviru stambene zgrade za kolektivno stanovanje na drugom spratu poseduje terasu i ulično je orjentisan. Površina stana 43 m 2 .Struja trofazna. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 37,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se jednosoban stan površine 37 m² u Jagodini, u naselju Sarina Međa. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u okruženju punom zelenila, što pruža prijatan ambijent za život. Nalazi se na 4. spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Raspored stana čine spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 38.000 €, 44,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na prvom spratu površine 26 m2, od ukupno 4 stana u manjoj zgradi koja se nalazi kod Veterinarskog instituta. Dvorište je zajedničko. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je na inverter klimu, dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan od 50 m2 u visokom prizemlju. Izdaje se i prazan za poslovni prostor. Centralno grejanje, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Potreban depozit, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.000 €, 39,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju na 20-25 km od Novog Sada (ČELAREVO) ! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m² . Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Šta sve dobijate?....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Marka Čelebonovića, u ponudi je komforan jednosoban stan površine 61 m², idealan za one koji traže udoban i praktičan prostor za život u odlično povezanom delu grada. Stan je potpuno namešten, pažljivo održavan i odmah useljiv – sve je spremno za novog stanara. Prostrana....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 36.050 €, 29,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1099432 - Jednosoban stan u Begeču u blizini škole. Stan se sastoji iz dnevne sobe, odvojene kuhinje, kupatila i većeg hodnika. Uz stan se dobija i prostor u podrumu. Grejanje je na struju. U blizini je više prodavnica, Dom zdravlja, škola i autobuska stanica.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 36.000 €, 41,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u centru grada. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Spoljna stolarija drvena, podna obloga parket/laminat, vodomer u stanu, centralno grejanje isključeno. Stan poseduje i pripadajući podrum i terasu. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 35.060 €, 39,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u naselju Jabučki rit ukupne površine 33 m2. Po strukturi jednosoban. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.000 €
15.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2. Ima terasu sa lepim pogledom. Uknjižen. Provizija 2%. 066/855-8 8-89 ... Prikaži broj Jednosoban stan, Zlatibor | Prodaja · 29m² · 35.000€.

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u Gornjem gradu jednosoban dvorišni stan od 27 m2. Useljiv je i namešten a cena je 35000 evra. Agencija Mustang 062226901 .

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 42.000 € na 34.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 34.000 €, 29,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 42.000 €
01.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + šupa. Monofazna struja, kanalizacija. uknjižen 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 34.000 €, 27,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je ujedno i spavaća soba . Sledeća prostorija desno je kuhinja sa trpezarijom i špajzom koja je proširena postojećom terasom koja je zatvorena, pravo....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, SVRLJIG, 34.000 €, 44,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u samom centru Svrljiga, sa pogledom na ulicu. Stan je u visokom prizemlju, pogodan je za stanovanje, ali i za poslovni prostor. Uz stan sleduju i podrumske prostorije i garažno mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje bez stvari. Grejanje je ta. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 33.500 €, 33,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Ćupriji. Nekretnina se nalazi u kvalitetno građenoj i održavanoj zgradi, što dodatno doprinosi sigurnosti i dugoročnoj vrednosti investicije. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 32.945 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 32.000 €, 26,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Polunamešten stan u nizu, u prizemnom objektu. Izgrađeni stanovi su jedan pored drugoga kao potpuno zasebne celine. Zidao PKB za svoje radnike. Na dobroj lokaciji. Od prostorija: kuhinja, soba, kupatilo. Pravo korišćenja dvorišta i šupe. Naselje uređeno, u ekspanziji, nedaleko od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 602)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>