• GoHome Professional
oglasi.rs parking opremljen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking opremljen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking opremljen

  • Za upit "oglasi.rs parking opremljen" pronađeno 3 512 nekretnina - prosečna cena 1.934 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Senjak, 693.000 €, 154,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121474, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo stan u Lux zgradi, na odličnoj i mirnoj lokaciji . Stan se nalazi u potkrovlju zgrade. Sastoji se od master spavaće sobe, još dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i kuhinje. Dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao, potpuno renoviran stan u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu, na svega nekoliko minuta hoda od Savskog keja i u neposrednoj blizini velikih poslovnih i tržnih centara – Delta City, Airport City i TC Piramida. Stan se prostire na 70 m² funkcionalno raspoređenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.100 €, 46,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan - Podbara, atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen balans između mirnog života i blizine svih....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 370.800 €, 260,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA PONUDA, Kuća na Kamenjaru. Potpuno opremljena za život i za uživanje. Prvi red do Dunava, obezbeđeno od poplava, prelep plac i pogled na Dunav! Uknjižena na 51m/2 u prirodi ima više. Sve u svemu nekretnina za svaku preporuku! Za više informacija pozovite! https://max-nekretnine.rs/property/473118....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 256.474 €, 112,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Bez Agencijske provizije Svetao i prostran stan na prvom spratu – Idealno za udoban život u srcu Zemuna! Stan na prvom spratu u novoj zgradi u izgradnji – Savršen spoj modernog dizajna i praktičnosti! Tražiš stan koji kombinuje sjajnu lokaciju, prostranost, svetlije prostore....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetan dvosoban stan koji se nalazi u ulici Marije Bursać, 500m od Novosadskog puta i stajališta gradskog prevoza. Stan se nalazi na prvom spratu a prodaje se kompletno opremljen novim nameštajem, ugradnim elementima i belom tehnikom, dvorišno je orijentisan s....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov veoma lep stan na Telepu. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem Besplatan parking oko zgrade Useljiv od 01.06. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na petom spratu, u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 61 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 54m2 na četrnaestom spratu u zgradi sa dva lifta.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje je centralno.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 266.000 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PREMIJUM STAN SA BAŠTOM NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI VOŽDOVCA U srcu Voždovca, prodaje se ekskluzivan dvosoban stan od 64m², smešten u prizemlju moderne zgrade sa sedam spratova. Posebna vrednost ovog stana je privatna, ograđena bašta, idealna za uživanje, relaksaciju ili porodične trenutke,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 52,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.050 €, 46,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KLISA, trosoban stan sa parking mestom 71m2+++ Agencijska oznaka-1062798 Na prodaju uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na Klisi, u neposrednoj blizini Roda šoping centra. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 47,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderno opremljen stan na Detelinari. Sastoji se od kuhinje, dnevne sobe, trpezarije, spavaće sobe i komforne terase sa pogledom na dvorište. Stan je uknjižen na 47m2. Zgrada je završena 2020. godine. Stan je dvorisno orijentisan i ima mnogo dnevne svetlosti. U stanu se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 265.000 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran dupleks stan savršen za udoban život. 1 lift Godina izgradnje: 2021. Zgrada poseduje: prilaz za invalide, ventilacija, video nadzor Stan se nalazi na jugoistoku i pruža prijatan ambijent sa pogledom na mirno dvorište. Osnovne karakteristike: Površina: 100m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.120 €, 47,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Sjajan porodični stan u dve etaže! Odličnog rasporeda, izuzetno svetao, betonske stepenice, odlični materijali! Pored toga, stan je dodatno opremljen novom belom tehnikom i nameštajem! Veoma svetao stan! Na gornjem nivou postoje blage kosine samo u dve dečije sobe, dok se u ostatku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan u Duvaništu površine 72m2 na trećem spratu zgrade sa liftom. Dnevni boravak sa trpezarijom je opremnjen sony televizorom i AV receiverom kao i optičkim internetom sa telefonskom linijom. Prostorijom dominira boja terakote dok je kontrast postignut delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 354.000 €, 118,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan koji je stvoren za one koji uvek i u svemu teže najboljem,a projektovan je prema principima vrhunske gradnje i po meri savremenog života. Cena stana je 354000 eur +PDV(10%), a parking mesto u podzemnoj garaži je 20000 eur sa uračunatim PDV (20%).Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 464.900 €, 86,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan 3.0 lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi na drugom spratu u Kosovskoj ulici, nadomak Skupštine. Ima odličan raspored i sastoji se od dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, gostinjskog toaleta, prostranog kupatila,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 93.000 €, 41,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA,SOPSTVENI PARKING,KAPIJA NA ELEKTRO SISTEM,CELA ZGRADA POD VIDEO NADZOROM,PRELEP POGLED SA TERASE.KOMPLET OPREMLJEN,NAMESTAJ,BELA TEHNIKA,POSTELJINA,ESCAJG.ZAISTA VREDNO GLEDANJA. REGISTAR POSREDNIKA 624 A NEKRETNINE.BR.LICENCE 2158.PROVIZJA AGENCISKA URACUNATA U CENU.....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 150.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Kuća, koja je adaptirana kao restoran a u dvorištu ima opremljene apartmane za izdavanje u Banji Topilo. Kuća se nalazi na parceli od 916 m2. Kuća je sređena u etno stilu, u donjem delu je zatvoreni prostor gde je i kuhinja a na sprtu je velika terasa. U dvorištu se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 332.690 €, 94,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo ultra kvalitetnu gradnju pouzdanog investitora u samom srcu Telepa, lokacija na kojoj se zgrada nalazi, odlična je za život, U blizini su osnovna i srednja škola, vrtić, prodavnice, pijaca kao i autobuska stanica. U ponudi su 12 stambenih jedinica projektovanih površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.860 €, 71,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100773 - Četvorosoban uknjižen stan u centru grada- Podbara u blizini Riblje pijace i keja. U pitanju je nova gradnja izuzetnog rasporeda i funkcionalnosti sa dnevnim boravkom, kunjinjom i kupatilom u jednom delu i tri prostrane spavaće sobe i kupatilom u drugom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.200 €, 59,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, DUVANIŠTE, 950 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prizemlje kuće u Duvaništu. Može se izdati kao stambeni prostor, a može i kao poslovni. Površina prostora je 95m2. Sastoji se od jedne prostorije od 70m2 koja može služiti kao poslovni prostor i adaptiraće se po potrebi zakupca. Drugi deo je 25m2 koji je potpuno adaptiran....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s511 Na prodaju je moderan, funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 64 m² u novoj i urednoj zgradi na Kosmaju, idealan za one koji žele mir, udobnost i prirodu, a da su ipak nadomak Beograda (oko 1 sat vožnje). Struktura stana: – svetao dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov dvorišni duplex stan sa parking mestom u ceni. Uz stan se dobija 5m2 terase koja nije u kvadraturi. Stan će biti opremljen nameštajem. Idealan kako za život, tako i kao investicija. Za više informacija pozovite naše agente 064 8 222 154 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 256.500 €, 63,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan perfektnog rasporeda na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija Novoj detelinari. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLETNO OPREMLJENO - NOVO - ODLIČNO ZA IZDAVANJE! Stan-garaža površine 28m2, u dvorištu zgrade. Dva identična stana, jedan do drugog. Svaki je površine 28m2 i po strukturi garsonjera. Grejanje je na inverter klimu, niski troškovi. Mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.730 €, 51,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam extra komplex urbanih vila na vrlo traženoj lokaciji. Blizina Bulevara, pošte, marketa, autobuskih stajališta, urgentnog centra. Zgrada radjena od vrhunskog materijala i opreme. Svi stanovi opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama, ugradjeni elektronski podizači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 237.350 €, 100,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.590 €, 72,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep ,prostran troiposoban stan sa sopstvenim parking mestom, u mirnom kraju, Stan je duplex,u novijoj kvalitetnoj zgradi i poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom,jednu manju sobu koja je služila kao garderober, kupatilo i terasu. Opremljen je kuhinjskim elementima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 67,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kompletno renoviran, namešten stan u ulici Mileve Marić na Novom Naselju. Lokacijski zgrada na odličnom mestu, okružena zelenilom, parking mestima, autobuskim stajalištima, parkovima. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle. Ugradnja lifta je u procesu.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 339.900 €, 460,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fantastičnu kuću, koja se nalazi u centru Veternika. Ova čvrsto građena kuća pruža vam ne samo prostor i udobnost, već i luksuzni način života. Bilo da želite da se opustite u prelepom dvorištu ili da organizujete zabave sa porodicom i prijateljima, ovo je idealno....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 334.750 €, 215,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljena kuća u centru Sremskih Karlovaca. Kuća ima dva sprata. U prizemlju se nalaze veliko predsoblje, kupatilo, ogromni dnevni boravak sa trpezaijom i kuhinjom (otvoreni koncept) modernog dizajna sa novom belom tehnikom. Kuća je u potpunosti renovirana ove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban moderno opremljen stan kod Sajma u novom kompleksu SAJAM KORNER u ul. Branka Bajića Površina stana je 56m2, nalazi se na 1 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje,2 spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Centralno grejanje(plaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 163.470 €, 44,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 2.300 €, 209,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vertikalu luksuzne kuće smeštene u mirnoj zoni Beograda, na Kanarevom brdu. Ova moderna porodična kuća izgrađena je po najvišim građevinskim standardima, idealna za one koji traže udobnost, privatnost i vrhunski kvalitet života. Kuća je uknjižene površine 209 m2, sve terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 89.000 €, 25,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izuzetnu garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija - Novoj Detelinari! Odlično upakovanih 25m2, prodaje se kompletno opremljena i poseduje parking u dvorištu za sve stanare. Lokacija je fenomenalna, u neposrednoj blizini zgrade je apsolutno sve što Vam je neophodno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 72m2 na šestom spratu u zgradi sa liftom u blizini Lutkarskog pozorišta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase i podruma. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 697)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>