• GoHome Professional
oglasi.rs parking opremljen 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking opremljen 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking opremljen 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking opremljen 80 m2" pronađeno 273 nekretnina - prosečna cena 2.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan od 80 m², na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini 10. Beogradske gimnazije. Stan se nalazi u srcu Bloka 21 – jedne od najuređenijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan na najpopularnijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 80m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking opremljen 80 m2'
67.000 €
350.000 €
1.500 €
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Ćele Kula, 300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan troiposoban stan preko puta Ekonomske škole. Nalazi se na prvom spratu kuće sa posebnim ulazom. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 80 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 408.000 €, 80,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam trosoban, izuzetno svetao stan u BW AQUA, pažljivo dizajniran i sa puno prefinjenosti osmišljen za ugodno i lepo življenje. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 272.700 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Beograd prodaja stana. Kompletno lux sredjen stan u dobroj zgradi. Za lift je obezbedjen investitor i trenutno se pribavlja dokumentacija potrebna za lift. Parking u dvorištu zgrade. Stan je na dva nivoa, (četvrti i peti sprat). Stan je izuzetno svetao. Kompletno opremljen.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 113.000 €, 80,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dobro došli u novogradnju, savršeno usklađenu sa savremenim standardima i potrebama savremenih stanara! Ovi predivni stanovi nude ne samo funkcionalnost, već i izuzetnu udobnost i stil, pružajući idealno okruženje za vaš novi dom. Naša novogradnja se nalazi u Novoj Pazovi, predivnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan na petom spratu odlične zgrade sa pikovanom fasadom iz 2010. godine na Crvenom krstu u ulici Vojvode Šupljikca u neposrednoj blizini, svih potrebnih sadržaja za komforan život i dobrom povezanošću sa različitim delovima grada. Stan je svetao, dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 950 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux opremljen stan površine 80m2 na drugom spratu u novogradnji, u širem centru grada, u blizini Doma zdravlja i Delta planeta. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve prostrane terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u Kumodražu, nadomak Farmaceutskog fakulteta. Stan je površine 80m2 i nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi stan je četvorosoban. Maksimalni komfor i funkcionalnost glavna odlika stana. U okviru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.900 €, 80,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se komforan i moderno namešten trosoban stan u prestižnom naselju Belvil – jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u savremenoj zgradi, a sve u stanu je potpuno novo i pažljivo birano kako bi pružilo maksimalan komfor, funkcionalnost i estetiku. Raspored....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja visokokvalitetnog i komfornog stana smešten u mirnom okruženju opštine Zvezdara, na samo 500m od autoputa Beograd – Niš. Svega 5min udaljeno od Bulevara kralja Aleksandra. U neposrednoj blizini se nalazi market, vrtić i predškolska ustanova, apoteka, kao i tržni centar Point.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalan trosoban stan tik do Beogradskog dramskog pozorišta i korak od Bulevara kralja Aleksandra. Nalazi se u novijoj, urednoj zgradi iz 2010. godine. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, savršeno organizovana kuhinja, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta kao i popularne ulice Bulevar kralja Aleksandra, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novijoj zgradi iz 2010. godine, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi sadržaji kako za mlađe, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.000 €, 80,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 80m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se četvorsoban stan, odličnog rasporeda. Sastoji se od prostranog hodnika, dva kupatila, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Iz dnevnog boravka i spavaće sobe se izlazi na terasu. Dnevni boravak je opremljen sa mestom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 219.700 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan - Podbara, atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen balans između mirnog života i blizine svih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan 3.0 stan u prelepoj, ozelejenoj ulici-Vojvode Šupljikca! Stan se nalazi u zgradi izuzetno održavanoj, na 5.spratu/5, sa liftom. Prodaje se potpuno opremljen i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlaskom na zastakljenu terasu sa panoramskim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlično opremljen trosoban stan u zgradi BW Sole preko puta TC Galerija. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjskim i trpezarijskim delom. Kuhinja je moderno opremljena sa svim neophodnim uređajima. Iz dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 355.000 €, 80,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115840, V/V, klima, lift, terasa(2), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Raskošan, dvostrano orijentisan 3.0 stan, modernog enterijera, sa predivnom terasom (9m2) i panoramom na grad, prodaje se kompletno namešten. Smešten je na 5. spratu novijeg stambenog objekta visokog....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se novoizgradjen sprat 80m2 + dve terase 15m2 i 6m2 , ukupno ~100m2 sa parking mestom - kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja I dve spavace sobe, dve terase. Datum useljenja 1.Oktobar Grejanje je na gas. Opremljeno sa novom belom tehnikom: masina za pranje vesa (Candy),....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću sa prelepim pogledom na vojvođansku ravnicu i Dunav. Kuća se nalazi na domak Petrovaradina i Novog sada, 10-15 min lagane vožnje. U blizini kuće je autobusko stajalište gradskih linija, prodavnica. Spratna kuća građena od kvalitetnih materijala u svom sklopu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan troiposoban stan u zgradi novogradnje na Telepu. Uknjižen 1/1. Stan se prostire na dve etaže. Na donjoj se nalazi dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kao i moderno opremljeno kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se tri sobe - dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.320 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan kod Margera, na trećem spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Površina stana je 79 m2. Stan je opremljen potrebnim nameštajem i belom tehnikom. Sastoji od ulaznog hodnika površine 7m2, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 81m2 na petom spratu u novom luksuznom kompleksu. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Objekat je priključen na daljinski sistem grejanja, ugradni radijatori sa kalorimetrima. Izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 262.650 €, 81,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda fenomenalnog nameštenog stana u blizini centra grada. Komforan trosoban stan koji odiše toplinom s ukusom opremljen. Takođe poseduje parking mesto u dvorištu zgrade, koje se može kupiti uz stan- cena parking mesta 15000 e. Do centra grada 10 min. laganog hoda. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 301.200 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan sa sopsvenim dvorištem od 3 ara u srcu Zemuna po ceni od 301200 sa uračunatim PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju i nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 79m2 na četvrtom spratu u zgradi. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je etažno na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 325.000 €, 79,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2(terasa 5,10m2), CG, dva lifta, IV/IX, telefon, interfon,podrum, garaža, parking. Građevinska dozvola. Fantastičan trosoban stan u novogradnji u Beogradu na vodi, na 4. spratu od ukupno 9 spratova zgrade Lumia. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji, kompletno opremljen prostran, izuzetno svetao, trosoban stan u ulici Pavla Bakića, na Telepu. Za sve one koji žele da žive u mirnom delu grada, sa dovoljno parking mesta, okruženi zalenilom, ovo je idealna lokacija. Odlično povezan bulevarima sa drugim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Crveni pevac. Po strukturi je troiposoban, površine 81 m2 sa odličnim rasporedom prostorija.. Nalazi se u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijim i rešo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena stana iznosi 250.000 € i uključuje garažno mesto i kompletan nameštaj rađen po meri od najkvalitetnijih materijala. Struktura stana Prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 430.000 €, 81,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, stambena zgrada. Salonski stan u manjoj stambenoj zgradi na II/ IV vrlo kvalitetne gradnje u lepom okruženju, bez lifta. Dvostrano orijentisan.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 273)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>