• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2" pronađeno 675 nekretnina - prosečna cena 1.284 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • 3.sprat
    • klima
    • useljiv
    • parket
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, kompletno opremljen stan u novogradnji – Vranjska ulica Izdaje se prostran, potpuno namešten stan površine 104 m², na 3. spratu (od ukupno 4) u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima tri spavaće sobe, dva kupatila, terasu, dodatne prostorije, kao i obezbeđeno parking mesto uključeno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 104,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18701 Na prodaju dvorišna spratnica sa dve stambene jedinice i terasom koja je pokrivena 30m2.Kuća je dvorišnog tipa što je prava retkost u ovom delu telepa. Površina stambenog dela je 104m2 uknjiženo +30m2 dvorište i bašta .Kuća je odmah useljiva. Kuća je smeštena....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 82.400 €, 104,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonska troiposobna kuća u centru Žablja. Čvrsta gradnja, održavana. Ispod ostave podrum. U dvorištu garaža, čardak i pomoćno objekti. Lep plac sa baštom od 1668 m2 pod voćem. Grejanje na gas peći. Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.900 €, 96,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predivan četvorosoban stan na idealnoj lokaciji - Liman 5, blizina kružnog toka, gimnazija, marketi, autobuske stanice Tiha, manje prometna ulica. Prostran stan od 96 kvadrata poseduje svetao dnevni boravak sa trpezarijom, dugačku kuhinju (elementi ostaju u stanu), tri....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 27.500 €, 96,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17648 Prodaju se dve kuće u dvorištu prva je starije gradnje i ima 4 sobe, kupatilo, kuhinju, hodnik a druga kuća je nedovršena novije gradnje. Nova kuća ima suteren sa prostorijama, visoko prizemlje i nedovršen sprat. Starija kuća ima monofaznu struju, gradsku vodu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorososoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Svetosavskog parka, Osnovne škole, vrtića, na par minuta od TC Roda, 5 minuta do Delta Planeta Stan je po strukturi četvorosoban , površine 95 m2 sa terasama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan u zgradi novije gradnje na Vračaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Dvostrano orijentisan stan , prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatilo , toalet , 2 terase, podrum. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 199.320 €, 95,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan na Karagači koji je pravi izbor za one koji traže savršen balans između urbanog i prirodnog okruženja. Iako okružena prirodom i mirom, zgrada se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja. Uživajte u prednostima života na idealnoj lokaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan sa velikom terasom – Ulcinjska ulica Lokacija: Ulcinjska ulica Površina: 95 m² Struktura: Dvosoban stan Sprat: 6. (poslednji sprat, zgrada sa liftom) Terasa: Ogromna terasa sa prelepim pogledom Parking: Privatno parking mesto iza zgrade Cena zakupa:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks na ukupnu kvadraturu od 105kvm, koji funkcioniše potpuno odvojeno kao dve zasebne stambene jedinice i to u prvom nivou stan od 60kvm, a gornji nivo 45kvm sa redukovanom kvadraturom zbog kosina. U stanu je zamenjena stolarija. Gornji stan je novije gradnje tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 177.100 €, 95,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan na jednoj od najlepših porodičnih lokacija u gradu! Stan se prodaje kompletno namešten, u ceni se nalaze i dva parking mesta. U blizini stana se nalaze škole, marketi i sve ostalo što je potrebno za život. Stan je opremljen najsavremenijom tehnikom i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 94.500 €, 105,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća na Grbavici za poslovne delatnosti, površine 105m2. Sastoji se iz tri prostorije (radne sobe/kancelarije), hodnik/čekaonica, kuhinje, kupatila, podrumske ostave, garaže i parking mesta. Grejanje na gas, plaćanje samo u grejnoj sezoni po utrošku. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 650 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 85m2 na sedmom spratu u zgradi sa liftom preko puta Magdona. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i inverter klimom. Komplet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan za izdavanje na tržištu nekretnina, opremljen po najvišim standardima današnjice. Zgrada je smeštena u mirnu, jednosmernu ulicu u blizini Hrama Svetog Save. Odlična lokacija bogata komercijalnim sadržajima, kafeima, restoranima i zelenim površinama. tan predstavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 175.800 €, 95,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram. Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 95,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 98.000 €, 105,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u nizu u površini od 144kvm u Kertvarošu. Kuca se sastoji od suterena koji iznosi 39kvm i u svom sastavu ima garazu, kotlarnicu I pomocnu prostoriju. Na sledecoj etazi se nalazi stambeni deo koji se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, hodnika, toaleta i dnevne sobe.....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 125.000 €, 105,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja prodaja apartmana U jednoj od najlepših banja Srbije - Sokobanji prodaje se komforan trosoban stan. Lux sredjen stan sa dve velike terase. Četvorostran je, svetao i ima predivan pogled na Ozren i Rtanj. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije zasebno.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 80.000 €, 105,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada.U osnovi je površine 105m2. Kuća poseduje ulazni deo, trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe i kupatilo, veliki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.000 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao trosoban stan površine 95 m² na Autokomandi, u mirnom delu grada sa odličnom saobraćajnom povezanošću. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i reprezentativnim ulaznim holom, što ga čini savršenim rešenjem za porodice, poslovne ljude ili diplomate.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 123.500 €, 95,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo posebnu priliku da vam predstavimo izuzetan poslovni prostor, idealan za sve koji traže funkcionalno, moderno i pristupačno mesto za svoju delatnost. Smešten u kući sa privatnim dvorištem, ovaj prostor obuhvata tri odvojene prostorije koje pružaju maksimalnu fleksibilnost u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji - naselje Ženeva, na idealnom mestu za život u mirnom okruženju. Nalazi se na parceli od 311 m2, kuća je starije, kvalitetne gradnje sa svim urednim komunalnim priključcima, Pr + Pk. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.000 €, 95,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, površine 95m2, u naselju Mišeluk. Na samo 5 minuta od grada, u mirnom delu Petrovaradina. Kraj radova mart-april 2025. godine. Cena nije fiksna i postoji mogućnost kupovine parking mesta. U sklopu stana su: -Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom -Tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 185.400 €, 95,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam savršenu nekretninu ukoliko želite komfor, kvalitet i mirno okruženje. Vrhunski materijali, podno grejanje na gas, centralna klima, video nadzor. Dvostrano orijentisan, prelepo osunčane prostorije. Stan uknjižen na vlasnika 1/1, mogućnost kupovite preko stambenog....

 
 
 
  Stan, BAJINA BAŠTA, 90.000 €, 95,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan u Bajinoj Basti u neposrednoj blizini centra grada. Na stanu je radjeno sve osim grejanja koje je ostavljeno kupcu.U stanu imaju i 3 terase i ostava u okviru zgrade i parking mesto. Kontakt:063294241 (Dusan) Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 171.500 €, 95,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 1. spratu u vili sa samo 6 stanova, prodaje se savršeno organizovanog rasporeda i vrhunskog kvaliteta gradnje, četvorosoban stan, površine 95m². Novija gradnja, grejanje je na gas, plaća se samo u grejnoj sezoni (svaki stan ima svoj kotao). Stan ima prelep dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 25.000 €, 95,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se sastoji od dve stambene jedinice, prva od 95kv se prodaje. iznutra 70% renovirana, nova kuhinja, Novi pvc prozori i vrata. Kuća sa velikim dvorištem, donjim dvorištem, šupom, salašem i baštom 100x16 metara sa 50 stabala kajsije u punom rodu kao i orasi, lešnici, jabuke, kruške,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 95,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u okviru ekskluzivnog kompleksa koji prvi put donosi ovakav koncept stanovanja u ovom delu grada. Projektovan je tako da spoji udobnost porodičnog života sa praktičnošću poslovne zone, uz pogled na Frušku goru i odličnu povezanost sa ostalim delovima grada. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, troiposoban stan u strogom centru grada, u blizini SUP-a. Uknjižena površina stana je 85m2 bez terase (95m2 sa terasama). Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta . Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan duplex u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 175.000 €, 95,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji uknjizen lokal, Višnjička Banja, Sunnyville, prizemlje, površine od 95m2. Spratna visina iznosi 4,5m. . Naselje koje je progresivno sa prilivom stanovnistva,tako da lokal predstavlja sjajnu investiciju sa povećanjem potencijala iz godine u godinu zbog razvoja naselja. Lokal....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 95,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, duplex, u neposrednoj blizini kliničkog centra i medicinskog fakulteta. Zbog lokacije odlična je investicija kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje na petom spratu, površine 95m2. Prva etaža se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, DUVANIŠTE, 950 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prizemlje kuće u Duvaništu. Može se izdati kao stambeni prostor, a može i kao poslovni. Površina prostora je 95m2. Sastoji se od jedne prostorije od 70m2 koja može služiti kao poslovni prostor i adaptiraće se po potrebi zakupca. Drugi deo je 25m2 koji je potpuno adaptiran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 157.500 €, 105,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 105m2, EG, lift, III/V, telefon, interfon,parking. Uknjižen. Lep,svetao stan, salonskog tipa na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve sobe, dnevnog boravka, antre, dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan, pripadajuće parking mesto. Kontakt 060/559-3691....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 181.050 €, 95,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prestižan četvorosoban stan u izgradnji, idealan za kupce koji ne prave kompromise kada su u pitanju kvalitet, komfor i moderan način života. Ovaj savremeno projektovan stan pruža savršen balans između funkcionalnosti i elegancije, te predstavlja idealno rešenje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121327, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Po strukturi je četvorosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 586)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>