• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2" pronađeno 675 nekretnina - prosečna cena 1.284 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • lift
    • 3.sprat
    • potkrovlje
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 200.000 €, 102,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K758 Na prodaju kuća površine 102 m² sa 5,37 ari placa u samom centru Sopota, na fenomenalnoj lokaciji, idealnoj za porodični život. Kuća je funkcionalna i sastoji se od: – dnevnog boravka sa kuhinjom, – 3 spavaće sobe, – kupatila, – ostave, – 2 terase. Pored toga, poseduje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 98,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjizene površine 86m2, plus dve terase koje ne ulaze u kvadraturu stana povrsine 12m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.300 €, 102,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan na Trošarini. Ukupna površina stana je 102m2 i nalazi se na VI (nije poslednji) spratu stambene zgrade sa lifom. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, kancelarije i 2 terase, od kojih je jedna zatvorena i koja može da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo odličan, kompletno namešten, komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Bulevara cara Lazara, Limanskog Doma zdravlja, škola, vrtića Ovaj svetao stan modernog enterijera karakteriše i funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 93.500 €, 102,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća Vojka površine 102m2 površina placa 1414m2 struja / bunarska voda / gas 5 soba + 2 kupatila prizemlje + sprat vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 10336 Porodična....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 138.000 €, 98,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru grada, pored hotela Galerija, izuzetno komforan i pravilnog oblika (pravougaonik). Izdvaja se po visini plafona od 3,15m i visini vrata od 2,2m što čini osećaj prostora još većim. Stanom dominira dnevni boravak veličiine 38m2. Poseduje potpuno odvojeni spavaći....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.700 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji, garaza Luksuzan stan na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije, nova ugradna kuhinja, 2 spavace sobe, 2 kupatila, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade uracunato u cenu zakupa. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 181.000 €, 98,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 98,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Petrovaradinu , samo 4km od centra grada, sa prelepim pogledom na padinu fruške gore. Prodaje se prostran i funkcionalan stan u gornjem delu kuće u Petrovaradinu, uknjižen kao zasebna stambena jedinica površine 98 m². Odlikuje ga odličan raspored prostorija koji....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 98.000 €, 98,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno atraktivnu kuću u neposrednoj blizini jezera Duboki potok u Barajevu. Kuća je uknjižena sa površinom od 49m2 u osnovi, mereno ima oko 80m2. U prizemlju je prostran dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom, u potkrovlju je smeštena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Veternik. Mirna i lepa ulica. Porodična, po strukturi četvorosobna prizemna kuća površine 98m2 na placu veličine 475m2. Samostalna na placu. Ovaj stambeni prostor prodaje se u sivoj fazi, ozidana i pod krovom. Kuću čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažni stan (dupleks) na atraktivnoj lokaciji - Somborski bulevar / Bulevar Patrijarha Pavla. Ovaj specifičan stan nudi veliki potencijal za uređenje prema vašim potrebama, kako za život, tako i za tihu poslovnu delatnost. Stan je prostran, s površinom koja je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, BUKOVAC, 103.000 €, 98,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 98,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Odličnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban život u njemu. Stan je u dva nivoa : veliki dnevni boravan sa odvojenom kuhinjom, fantastičnom zatvorenom terasom, ostavon i kupatilom, dok....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Ker, 116.000 €, 102,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna kuća od čvrste gradnje građena ciglom, u svim sobama parket. Kuća poseduje i suteren od 35m2 koji ima zaseban ulaz pogodan za izdavanje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 175.700 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 98,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Novim Kozarcima, selu nadomak Kikinde, prodaje se spratna nedovršena kuća, korisne površine cc 180 m2 na parceli ukupne površine 800m2. Navedena nekretnina je delimično osposobljena za život, a veći deo nekretnine je predviđen za renoviranje i završetak radova na uređenju iste.....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 128.750 €, 98,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća u blizini centra Vrdnika sa prelepim dvorištem. Na placu se nalaze dve kuće, sa velikim potencijalom. Plac je odlične širine oko 21m i dubine 53m, ima blagi pad i prelep pogled. Okolina je mirna i sređena, tako da možete maksimalno da uživate u prirodi. Cena je za dogovor.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 123.600 €, 98,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa porodična kuća smeštena u mirnom delu Zrenjanina, nedaleko od kružnog toka za Elemir i Novi Sad (obilaznica) – videti na priloženoj slici. Nekretnina je idealna za udoban život. Kuća je sagradjena od čvrstog materijala (cigla i kamen) i sastoji se od dve etaže. Na prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 130.000 €, 102,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nova kuca u Banostoru na fantasticnoj lokaciji, odmah pored reke. Pogodna kako za odmor i uzivanje, tako i eventualnu poslovnu delatnost u oblasti ugostiteljstva. Koncipirana je sa dve odvojene stambene jednice na spratu, u pitanju su jednosoban i dvoiposoban apartman,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten četvorosoban stan na Limanu IV. Strukturu stana čini predsoblje, kuhinja, tri spavaće sobe (u jednoj sobi se nalaze samo garderoberi), dve terase, kupatilo (sa tuš kabinom i kadom) i posebno wc. U cenu zakupa je uključeno garažno mesto. Kućni ljubimci....

 
 
 
  Stan, RUMA, 145.000 €, 102,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan u novoj zgradi na 5. spratu, ukupne površine 85 m² + 17 m² terasa. Stan poseduje: Tri spavaće sobe, Veliki dnevni boravak, Dva kupatila, Dvе terase. Grejanje je podno, na gas. Stan je polunamešten, a u cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja. Takođe, postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.500 €, 102,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju uskoro useljivog, komfornog četvorosobnog stana koji se nalazi u modernoj zgradi renomiranog investitora na veoma poželjnoj lokaciji, nedaleko od Bulevara Patrijarha Pavla, Evrope i Cara Lazara. Ovaj stan je dvorišne orijentacije i nalazi se na visokom prizemlju......

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 176.000 €, 98,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugao ulica Dragoslava Srejovića i Olge Ilić u Veterniku, Novi Sad. Fasadna aluminijumska stolarija i drvena unutrašnja stolarija. Energetski pasoš. Grejanje je na gas. Obezbeđeno parking mesto u dvorištu objekta. Svi lokali se nalaze u prizemlju i imaju svoju prostranu baštu, idealnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 145.860 €, 102,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. d24 šifra. 548684 Terasa, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.440 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan na traženoj lokaciji Bulevar patrijarha Pavla! Izuzetan, nesvakidašnji stan! U pitanju je duplex koji ima svoj poseban ulaz! Na donjoj etaži (50m2) nalazi se kozmetički salon, kupatilo i ostava. To pruža mnoge mogučnosti za ljude koji žele da se bave privatnim biznisom,....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostranu kuću u Titelu. Odlično je pozicionirana i nazali se u samom centru. Površine je 102m2 i po strukturi je spratna. Prostire se na lepo uređenom placu od 6,85 ari. Kuća je novije gradnje sa kvalitetnim materijalima. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 102.000 €, 102,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odličan, komforan četvorosoban stan u Kisačkoj ulici. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, ostave, velikog garderobera, tri odvojene spavaće sobe, dva sanitarna čvora, terase. Opremljen je novim i modernim nameštajem. Zgrada poseduje lift, kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ČAČAK, 250 €, 102,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor za više namena preko puta robne kuće Aćim kod Čačka. Lokal ima dva zasebna ulaza, dve odvojene veće prostorije tako da može da funkcioniše i kao dva lokala sa zajedničkim kupatilom. Objekat se nalazi na samom putu, na skretanju za Balugu (Ljubićku). Mogučnost....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 170.000 €, 103,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Extra funkcionalan veliki stan od 103 m2, odličan za poslovanje Stan funkcioniše trenutno kao dve stambene jedinice.( JIS i Trosoban) Stan je veoma lepo sređen -renoviran nedavno i sve su ugrađene nove stvari. Stan je u postupku legalizacije i trenutno nije moguće isti kupiti na kredit.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 135.000 €, 103,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centru Sopota u lux zgradi sa liftom, energetskim pasošem i parkingom obezbeđenim rampom, izuzetan četvorosoban penthaus sa tri terase plus galerijom od 11m2 (idealna kao radna soba ili dečija soba za igranje). Stan je izuzetno funkcionalan sa odvojenim spavaćim blokom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Paliluli u neposrednoj blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se u potkrovlju porodične kuće koja ima svoj poseban ulaz. Prostor je površine 103m2 i predstavlja "open space" prostor. Izvučena je struja, voda i kanalizacija, postavljena pvc stolarija. Velika prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan troiposoban stan, uknjižen 1/1. Jedinstvena ponuda, svega 3 minuta do Kej-a. Stan je na dve etaže, na prvoj etaži se nalazi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća soba, ostava i garderober, na drugoj etaži dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.970 €, 97,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks površine 97 m², smešten u mirnom delu Podbare. Stan se nalazi na poslednjem spratu kvalitetne, novije zgrade i prostire se na dve etaže. Donji nivo obuhvata prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu, dok se na gornjoj etaži....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 130.000 €, 103,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Meljak, kuća sa garažom na 13a, asfalt, gradska voda, termo fasada .. / nedaleko od Ibarske magistrale i restorana "KOD MOMČILA", ul. Save Radosavljevića, novija kuća pr+spr, asfalt, gradska voda, trofazna struja, termo fasada, plac izlazi na 2 ulice, porodična stambena zgrada u funkciji....

 
 
 
  Kuća, MALČA, 43.000 €, 97,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica koja se nalazi na 10-ak kilometara od Niša u selu Malča (na putu za Knez selo). Kuća je površine 97 m2, nalazi se na placu od 2910 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila, sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 157.590 €, 97,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama. Odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, električne roletne, podno grejanje na gas. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Završetak je planiran za februar 2024. godine. Grade se dva objekta, ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 202.000 €, 97,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan troiposoban stan na četvrtom spratu zgrade u naselju Braće Jerković. Stan je svetao, prostran, lepog rasporeda, sa odvojenim spavaćim blokom - u kome su 2 spavaće sobe i kupatilo. Poseduje : 3 spavaće sobe, veliko predsoblje, toalet, kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 97,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ponuda koju Vam predstavljamo retko se nalazi na tržištu i zato je ovo jedinstvena prilika da sebi obezbedite dom koji će ispuniti sve Vaše kriterijume i zahteve. Prodaje se troiposoban stan površine 97m2, nalazi se na III spratu novije stambene zgrade sa liftom. Komfornost, udobnost....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 586)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>