• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 što veći

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 što veći" pronađeno 581 nekretnina - prosečna cena 1.191 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • bazen
    • opremljen
    • 4.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 109,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život, a i za izdavanje. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 109m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, velike trpezarije sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 25.750 €, 109,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću na odličnoj lokaciji u Vilovu. Kuća je starije gradnje, dobro održavana. Kuća površine 109m2. Uknjižena 1/1. Ono što ovu nekretninu odlikuje jeste prostrano dvorište od 650m2, poseduje pomoćnu prostoriju koja se koristi u svrhu letnje kuhinje. Za više infromacije....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 109,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najlepših vojvodjanskih sela Erdeviku prodaje se kuća 109 m2, okružena Fruškom gorom i prelepim jezerima.Na placu od 27ari nalazi se dve kuće, jedna je za život a druga je 200m2 na sprat u sivoj fazi.Drugi deo dvorišta je velika bašta a dvorište je prostrano i ima i pomoćne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 što veći'
149.000 €
139.000 €
64.900 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.000 €, 109,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika! Na raspolaganju je retko dostupan stan na vrhunskoj lokaciji, posebno privlačan jer pruža mogućnost formiranja dve odvojene stambene jedinice. Ovaj prostrani stan obuhvata 4 spavaće sobe i 3 moderno opremljena kupatila, dok su 3 visokokvalitetne klime već ugrađene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 163.500 €, 109,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 39214, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se prostran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan se sastoji od: • Četiri sobe • Kuhinje sa trpezarijom • Kupatila i toaleta • Dve terase Dodatne pogodnosti: • Parking mesto....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi, širi centar , površine placa 480 m2, stambene površine 109 + 100 m2. Kuća ima podrum, prvi nivo (dnevna soba i kuhinja) i drugi nivo tri sobe ( dve veće i jedna manja) i kupatilo. Svuda su laminati, gasne peći. Kuća je pogodna za veću porodicu. U dvorištu ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.000 €, 109,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ovakav stan na izuzetnoj lokaciji, pogotovu što mogu biti dve odvojene stambene jedinice. Ima 4 spavaće sobe, 3 kupatila, i 3 kvalitetne klime koje ostaju u stanu. Inače se prodaje prazan, odmah useljiv po isplati. Ima uvučen parking prostor u dvorištu, po sistemu ko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 93.000 €, 108,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude kuću na 4 ara zemljišta. Izvanredna montažna kuća izgrađena 2008. godine, osvežena 2019. godine na ravnom prvougaonom ograđenom placu. Glavni ulaz je sa strane ulice, drugi je na suprotnoj strani. Prostorije: -hodnik, -dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije i sl.). Stan je po strukturi troiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 159.000 €, 108,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 2.000 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Do uključenja na autoput je potrebno svega pet minuta vožnje, a do frekventnih ulica....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 43.000 €, 108,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Bezdanu, ulica Bajska 108. Oko 108 m2, poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, ostavu, kuhinju i trpezariju (jedna prostorija) te izlaz na terasu koja je prema dvoriṣ̌tu. Podrum se nalazi ispod pola kuće-Dvoriṣ̌te i baṣ̌ta ukupno 880 m2. U dvoriṣ̌tu postoje nus....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Petosoban stan LUX namešten stan 108m (četiri spavaće sobe + dnevna soba), dupleks, dve prostrane terase, dva garažna mesta – obezbeđeno i sigurno parkiranje. Stan je kompletno luksuzno opremljen i ekskluzivno namešten (ležajevi, stolovi, stolice, plakari, tepisi, ugradni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 108,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Petrovaradinu, u mirnom i porodičnom naselju Sadovi, idealna za one koji traže dom u okruženju tišine i zelenila, a ipak na svega nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada. Kuća ima 108 kvadratnih metara i nalazi se na placu od 375m², pravilnog oblika, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan salonski stan u samom centru, starom jezgru grada u pešačkoj zoni. Stan se nalazi na I spratu sa potkrovljem.Stan ima odvojen ulaz i veliku terasu, kao i parking u dvorištu.Stan je petosoban sa tri kupatila, kuhinjom i trpezarijom.Visina je u donjem delu sprata....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 91.800 €, 108,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju montažna kuća na 4 ara placa. Kuća je novije gradnje sa garažom. Sređena, ima struju, vodu, asfalt, protivpožarni sistem. Od prostorija ima veliku dnevnu i dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostava.. Plac uknjižen, kuća na ozakonjenju. Samo za keš kupce.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 67.500 €, 108,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na velikom placu, blizu centra i Doma zdravlja.Kuća ima dve velike sobe sa ulične strane, veće predsoblje, odvojenu kuhinju, kupatilo i ostavu. U produžetku kuće se nalzi velika prostorija koja se može preurediti u stambeni deo kuće. U nastavku kuće se nalaze velike....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 39.500 €, 108,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dve zasebne kuće na placu + pomoćni objekti i garaža koje se prostiru na prelepom placu od 30ari koji je pod 9 vrsta voća. 1. Vikendica na sprat 68kvm 2. Lovačka-stara kuća 40 kvm 3. Pečenjara-Pušnica 4 kvm 4. Kačara za alat 56 kvm 5. Garaža 90kvm Ukupno 258 kvm. Kuća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivan stan površine 108 m² na 2. spratu nove zgrade (2023), sa liftom i premium fasadom. Raspored obuhvata dnevni boravak, kuhinju, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet,ostavu i dve prostrane terase sa pogledom na dvorište. Stan je u potpunosti opremljen luksuznim nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 194.400 €, 108,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 108 m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan, četvorosoban kancelarijsko - stambeni prostor na ekstra lokaciji u neposrednoj blizini suda. Sastoji se od 3 spavaće sobe, velikog dnevnog boravaka sa kuhinjom, velikog predsoblja, 2 kupatila i terase. Nalazi se na 11. od 12....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad,Petrovaradin Izdaje se namešten petosoban stan. Useljiv od 10.08. Grejanje na gas. Stan poseduje 4 spavaće sobe,2 kupatila,dnevnu sobu,kuhinju,2 terase,ostavu i 2 garažna mesta. Želite luksuz ?Onda je ovo pravi izbor za Vas. Cena 1100e+depozit. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJUR, 197.860 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal na prizemlju stambene zgrade koja je u izgradnji. Rok uselenja zgrade je mart 2027 godine. U pitanju je zgrada-urbana vila sa dvorištem i parking mestima u dvorištu. Ukupna površina ovog lokala je 107m2. Lokal je pogodan za više namena jer je odličnoj poziciji u Petrovaradinu!....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 160.286 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Braće Popović. Predstavljamo namešten poslovni prostor na jednoj od najboljih lokacija za poslovanje. Odlična saobraćajna komunikacija kako sa gradom tako i sa izlazima iz grada. Ovaj prostor čine četiri komforne kancelarije. Pozicioniran na V spratu poslovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 107,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex penthaus u novogradnji. Garažno mesto u sklopu zgrade uračunato u cenu zakupa. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0) 63 82 11 760 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 171.200 €, 107,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan stan sa tri spavaće sobe i dva pripadjuća garažna mesta. Smešten u mirnoj ulici na četvrtom spratu, nadomak Hrama Svetog Save. Stan odiše komforom, dok ga velika površina čini idealnim za porodični život u gradskom jezgru. Pozovite nas za više informacija, zakazivanje....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 70.000 €, 107,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemni sprat kuće na Zlatiboru u Naselju Gajevi. Naselje je idilično, u prirodi a opet na asfaltiranom putu koji se čisti od snega cele godine. Do centra ima 20minuta hoda uređenom stazom ili 5 minuta kolima. Ako vam treba nekretina u prirodi a opet blizu svega ova lokacija je idealna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten lokal površine 107 m2. Nalazi se u Master Centru Novosadskog Sajma. 3 kancelarije, predsoblje, kupatilo, kuhinja, toalet. Idealan za kancelarijski prostor. Postoji mogućnost zakupa i više parking mesta. Vlasnik direktno. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 90.000 €, 107,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća blizu Univerexporta na Karađorđevom putu, čvrsta gradnja. Parking, garaža, Telefon.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 198.000 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremski Karlovci, Stražilovo, nova, izuzetno elegantna i zaista sa stilom sređena vikend kuća površine 107m2 na velikom placu od čak 4100m2. Odlikuje je tiho okruženje, tj. činjenica da nema direktnih komšija što garantuje mir i intimu. Kuća se nalazi u prirodnom okruženju, sa prelepim....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 60.000 €, 107,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U lepoj vojvođanskoj varošici poznatoj po Belocrkvanskim jezerima, formiranoj na obroncima Karpata nedaleko od ušća reka Nere i Karaš u Dunav u ponudi je ova nekretnina, porodična kuća sa pomoćnim objektima i svojom baštom. Varošica Bela Crkva, sa osnovama današnjeg izgleda, formirana....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 87.000 €, 107,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Kopaoniku, vikend naselje Kostovac, u blizini Zoned-a i Mujen Lux-a od 107m2, od čega je 80 m2 kuca plus trem i nadtrešnica 27 m2. Prelepa vikendica, na odličnom mestu. Prodaje se polovina (vertikala) dvojne vikendice, uknjižena kao celina za sebe, sa odvojenim ulazima. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 154.295 €, 107,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trazite konfor i mir? Ovo je prava nekretnina za vas! U ulici koja je siroka, a ne prometna, u blizini novosadskog puta, prevoza. Sve sto je potrebno za jednu porodicu. Moguca kupovina putem stambenog kredita! Informacije na broj 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 20.000 €, 107,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Banatskom Velikom Selu, na desetak kilometara od Kikinde, prodaje se prizemna kuća površine 107 m2, na parceli ukupne površine 800 m2. Na parceli se nalaze pomoćne prostorije, a kuća je uslovna za život. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 169.950 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u NOVOM SADU, VETERNIK površine 110m2. Stan je useljiv. Objekat odlično povezan sa glavnom saobraćajnicom. Mirna ulica. Praking mesto uz stan.U stanu je pripadajuća ostava,dve terase i tri sobe izlaze na terase. Odlična komunikacija sa gradom. Mogčnost kupovine putem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 195.000 €, 107,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119946, 4.5a, prizemna, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 144.200 €, 107,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544482-Odlična porodična 4.0 kuća od 107m2. Kuću čine veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, toalet, ostava i terasa u prizemlju, kao i 3 komforne sobe na spratu, terasa, kupatilo i ostava, što zajedno čine prostor idealnim za porodicu sa decom. Kuća je u odličnom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.000 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Sremske Kamenice, nadomak crkve, izdaje se spratna kuća sa dvorištem i prelepim pogledom na zelenilo i Dunav. Kuća raspolaže sa dve spavaće sobe, dva dnevna boravka, kuhinjom, dva kupatila i prostranom terasom koja pruža poseban ugođaj. Enterijer je opremljen kvalitetnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 581)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>