• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 što veći

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 što veći" pronađeno 584 nekretnina - prosečna cena 1.191 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nov, kompletno namešten, komforan trosoban stan u suterenu zgrade. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo sa tuš kabinom. Bez terase. Grejanje na gas. Kablovska televizija i internet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan sa garažom u novogradnji kod Hrama. Apartmanski opremljen stan. Odmah useljiv stan. Stan se izdaje na duži vremenski period ozbiljnim zakupcima. 063/ 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 75.000 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban stan koji je predvidjen da bude poslovni prostor za neku firmu, kompaniju, ordinaciju, polikliniku, salon lepote itd. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, ostave, čak tri odvojene spavaće sobe, dve prelepe terase i ostava! Stan je fenomenalno orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 129.000 €, 100,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dva bušena bunara, ima gas u ulici. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109235.Izdaje se trosobna nameštena kuća od 100 m2 sa dvorištem u mirnoj ulici na Adicama. Parking mesto obezbeđeno. U dvorištu kuće su dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiva je odmah. Potreban depozit visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 95.000 €, 100,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novoizgradjena kuća sa pogledom na šumu i grad,na samo 5,5 km udaljenosti od centra Kragujevca. Ukupna površina kuće je 100m2 na placu od 10ari+29ari +107ari U celini 146ari Kuća se sastoji od dve spavaće sobe, hodnika, kupatila, podrumskog dela, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Drapšin, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K693 Na prodaju je sjajna kuća koja predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i prirodnog okruženja. Ova nekretnina nudi sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život. Optimalne površine od 100 m2, kuća je smeštena na placu od 6,67 ari, pružajući dovoljno prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljena kuća sa grejnom površinom od 100 m2 i prelepom terasom od 90 m2 sa kandelabrima. Predivna oaza mira i zelenila na samo 10 km od centra Novog Sada, gde se pruža pogled na zelene obronke Fruške gore i na Petrovaradinsku tvrdjavu. Kuća je uvučena tako da....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u Zakup - Poslovni Prostor, 4 kancelarije, u zgradi "Lola" površina : 100 m2, na adresi : Bulevar Kralja Aleksandra 84, Biznis Centar "Lola" preko puta hotela Metropol. Na trećem spratu. Poseduje ili ima : Eksluzivni poslovni prostor je kompletno uredjen, Centralno grejanje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici,na prometnoj lokaciji izdajemo I sprat kuće,100m 2 ,prostora koji može da se koristi i kao stan i kao poslovni prostor.Kuhinja je komplet nameštena sa belom tehnikom.Odvojeni svi računi. Obezbeđen parking za zakupca. Nataša 060/424 97 72 Sprat, Delimično namešten,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 93.000 €, 100,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne neto površine 100 m2 i 3,98 ari placa. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 1.000 €, 100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i prostran ulični lokal na Novom Naselju, površine 100m2. Lokal sa velikim portalima sto daje dosta mogućnosti za brendiranje. Orjentisan na dve strane što pruža dodatnu fleksibilnost za različite tipove delatnosti. Nalazi se u mirnom delu grada sa velikim brojem....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 100,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje poslovnog prostora 100 m² – odlična lokacija, prizemlje, kancelarija, trgovina ili uslužne delatnosti Izdaje se poslovni prostor površine 100 m² na prizemlju, idealan za različite poslovne delatnosti. Ovaj lokal na odličnoj lokaciji pruža funkcionalan raspored i odličnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten troiposoban stan na I spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dvi spavaće sobe, kupatilo i terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika:....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dve papirološki odvojene stambene jedinice u mirnoj ulici u Leštanima. Stanovi su površine od po 50m2 i nalaze se na drugoj i na trećoj etaži stambenog objekta. Oba stana su koncipirana tako da se sastoje od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijskim....

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizena,odmah useljiva kuca sa pomocnim objektima,na glavnom putu Bogatic-Bijeljina 0647008020 Terasa, Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.250 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljena kuća sa bazenom na Popovici sa prelepim pogledom na grad i Petrovaradinsku tvrđavu. Površina kuće je 100 m2 i prelepom terasom od 90 m2 sa kandelabrima. Plac je površine 800m2. Predivna oaza mira i zelenila na samo 10 km od centra Novog Sada, gde se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u Veterniku. Parking mesta u dvorištu Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,nameštena kuća sa dvorištem,grejanje na gas.Lep raspored na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,soba,toalet,a na gornjem delu su hodnik,2 sobe,kupatilo,lepo dvorište,terasa,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiva od 15 oktobra,cena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 1.200 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan na odličnoj lokaciji, kompletno opremljen i funkcionalan, idealan za porodice i one koji traže komfor i praktičnost. Struktura stana: uređena dnevna soba povezana sa trpezarijom, moderno opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnik sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Trosoban stan 100m², Voždovac (Jajinci), Bulevar JNA – 180.000 € Na prodaju prostran trosoban stan površine 100m² u mirnom delu Voždovca – ulica Bulevar JNA (Jajinci). Stan se prodaje sa nameštajem, što ga čini idealnim za one koji žele da se usele odmah, bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 44.000 €, 100,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Čelarevu: površina placa: 250 m2 površina kuće: 100 m2 pomoćni objekat: 20 m2 Sve uknjiženo. Za više informacija pozvati broj 0648768333 Parking, garaža, Telefon, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sprat kuće na Paliluli sa odvojenim zasebim ulazom u blizini crkve Sveti Nikola. Kuća je 100 kvadrata + 2 terase. Kuća je trosobne strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Jedna terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 200 €, 100,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Donjem Međurovu, na pet kilometra od Niša . Nalazi se u prizemlju porodićne kuće sa posebnim ulazom. Površina prostora je 100 m2. Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta. Nalazi se do same ulice. Grejanje na struju. Ima parking ispred lokala i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 600 €, 100,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje ordinacije- kancelarijskog prostora u glavnoj ulici preko puta KBC, u Kragujevcu, koja je smeštena na 1.spratu, zgrade koja je novogradnja. Površina prostora koji se izdaje je 72 m2, plus terasa 28m2, Sama spratna visina je 2,9 m. Prostor poseduje 6 mokrih čvorova, a još....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 123.600 €, 99,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je porodična spratna kuća u mirnom delu Bukovca, idealna za one koji traže mir, prirodu i komfor. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje veliko dvorište, koje pruža brojne mogućnosti. Lokacija je odlična – ulica mirna i bez velike frekvencije saobraćaja, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u naselju Duvanište. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće sa zasebnim ulazom. Korisna površina stana je 64,22m2 i uknjižen je u katastru kao stan 1 od 23,73m2 i stan 2 od 40,49m2 . Jedan stan je funkciji dvosobnog stana sa izalzom na dvorište oko 15m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 99,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju UKNJIZEN stan na Novom Naselju (Savina) BEZ ULAGANJA, podne površine 120m2, korisne površine 99m2. Gradila Buducnost, odlicnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban zivot u njemu. Stan je sa centralnim gradskim grejanjem i toplom protocnom vodom, izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor, ordinacije, a svakako i odlična prilika za rentiranje. Stan-poslovni prostor ukupne površine 99m2. Po strukturi je četvorosoban (Su+P),....

 
 
 
  Kuća, CRNA BARA, 90.000 €, 99,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem nameštenu kuću (ima izvedenu instalaciju za parno grejanje) sa garažom, pomoćni objekat (trpezarija sa kuhinjom, kupatilo sa WC-om i ostava) sa velikom garažom (alat za baštu), sve na 20 ari placa u selu Crna Bara. Cena: 90.000 € Lice za kontakt: Dejan Ilić, tel. 064-617-3998....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 128.700 €, 99,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep cetvorosoban stan na odlicnoj lokaciji u blizini Bulevara Oslobodjenja. Poseduje parking mesto u dvoristu zgrade. Dvostrano orijentisan. Useljiv po potpisivanju ugovora. Za vise informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.200 €, 99,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju oko 1.400m od reke Južne Morave, kao i više bara prepunih ribom za uživanje u sportskom ribolovu. Od Bovanskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan porodičan četvoroiposoban stan u Veterniku. Stan se nalazi na prvom spratu u kompleksu od tri urbane vile i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve terase, kupatila, toaleta, tri spavaće sobe i jedne male sobe koja je pretvorena u garderober.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 107.000 €, 99,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Maljak - prodaja kuće. Kvalitetno građena kuća podeljena na tri stambene jedinice. U prizemlju je stan sa dve sobe, prostranom kuhinjom i kupatilom. Na spratu je takođe stan sa dve sobe, kuhinjom, kupatilom i velikom terasom od 28m2. Stan u potkrovlju je površine 40m2, funkcioniše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 99,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan bez ulaganja, sa mogućnošću adaptacije u 3.5 Stan ima dve velike spavaće sobe, kao i posebno odvojen wc i kupatilo. Svetao i dvostrano orijentisan sa dve velike terase sa obe strane. U stanu se nalaze dodatni ugradni plakari za odlaganje stvari. Zgrada se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 584)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>