• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat" pronađeno 439 nekretnina - prosečna cena 1.308 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 54.863 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 54.690 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u izgradnji na drugom spratu zgrade. Rok zavrsetka radova 30.03.2025. godine. povrat PDV-a. Pozovite 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 53.450 €, 36,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-62m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 52.000 €, 36,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u centru Zlatibora; - Uknjižen 1/1; - Knjižne površine 30m2, plus 6m2 zastakljene terase; - II sprat, bez lifta; - TA grejanje, norverški radijator; - Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje, kupatila, i zastakljene terase; - Poseduje veliki pripadajući podrum; - Slobodan....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.000 €, 61,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 61 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade na uglu Sportske ulice i Prvomajskog bulevara, u naselju Selenča. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, kupatila, kuhinje, ostave i terase. Južna orijentacija pruža puno svetlosti tokom dana. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdavanje trosobnog stana na Podbari! 🌟 Tražite prostran stan koji možete prilagoditi svojim potrebama? Ovaj trosobni stan na Podbari je savršena prilika za vas! 🏠 Stan se nalazi na 2. spratu i ima 72m², što ga čini idealnim za porodice ili sve one koji žele dodatni prostor.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 27m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centar Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih kvadratura i struktura 27m,33m,41m,46m,53m,prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111101. Izdaje se odličan, luksuzno opremljen dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade u Centru, u blizini Futoške pijace. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Centar grada, 60m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je prostran, svetao i funkcionalan, idealan za one koji žele udoban dom u samom srcu....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 38.700 €, 43,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan u blizini centra Bečeja. Stan je sagrađen u okviru stambene zgrade za kolektivno stanovanje na drugom spratu poseduje terasu i ulično je orjentisan. Površina stana 43 m 2 .Struja trofazna. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 34,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Kalča. Lokal je površine 24m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se iz jedne veće prostorije, ostave, mokrog čvora, i galerije na spratu površine 10m2. Trenutno je izdat. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija & zgrada: Atraktivna lokacija na Čuburi, deo opštine Vračar — mirna, karakteristična beogradska urbanistička sredina. Zgrada je dobro održavana, sa urednim ulazom i pouzdanom strukturom. Nema lifta, što treba istaći. Spratnost: Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.800 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad 🏙️✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja, izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 53m² . Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade i odmah je useljiv. Ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 57m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je veoma komforan, kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, KANJIŽA, 31.000 €, 55,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban komforan stan od 55kvm u centru Horgoša, na drugom spratu. Stan raspolaže sa dve odvojene sobe, hodnikom, kupatilom, kuhinjom, terasom i ostavom. Grejanje je na struju. Uz stan idu i dve garaže. U prizemlju zgrade se nalazi prodavnica i pekara. Pošta je u susednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov izuzetno lep jednoiposoban stan površine 47m2 Na odličnoj lokaciji u centru grada, neposredno blizu Spensa, TC Promenada i fakulteta. Kompletno opremljen modernim nameštajem i svim neophodnim električnim uređajima. Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104363. Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen dvosoban stan (45m2) na drugom spratu zgrade sa liftom kod futoške pijace. Stan nije useljavan od kada je renoviranje i opremanje završeno. Uz stan dobijate i parking mesto u suterenu zgrade, a postoji opcija....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, dvosoban stan na Podbari, uknjižene površine 55 m², dok u stvarnosti raspolaže sa čak 70 m² prostora. Nalazi se na drugom spratu u urednoj zgradi sa liftom, u mirnoj ulici nadomak centra grada, svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, namešten stan P=52m2 na drugom spratu nove zgrade sa liftom. Struktura:hodnik, kupatilo, spavaća soba,dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, terasa i parking mesto. Namešten novom na meštajem i tehnikom. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065883 3446. Libo agencija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, opremljen i renoviran stan, u blizini reke i centra Zemuna. Na drugom spratu, sa velikom terasom sa pogledom na park. Centralno grejanje, klima, alarm. Mesečni troškovi oko 100e. Sbb kablovska. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Dva lifta. Slobodan parking ispred zgrade. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo davanje u zakup uknjiženog, dvosobnog stana u delu grada koji je još uvek, koliko je to moguće, sačuvao duh starog Novog Sada. Nalazi se u mirnoj ulici punoj zelenila, u zgradi novije gradnje, koja je u odličnom stanju. Stan je klasične strukture i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem funkcionalan dvosoban (49 m2),kompletno namesten stan na 2 spratu , u centru Novog Sada,na 3min od Mileticeve,Zmaj Jovine ul .Useljiv 1 oktobra,. lep,suncan,topao, mirna lokacija (bez buke),balkon, zgrada posjeduje parking u dvoristu, koji mozete koristiti uz daljinski za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdavanje jednoiposobnog stana – Podbara ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade. Stan je odmah useljiv ✅ i predstavlja savršen spoj komfora i praktičnosti. 🚗 Posebna pogodnost: stan se izdaje zajedno sa garažnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan dvosoban (47 m2), kompletno namesten stan na 2. spratu , u centru Novog Sada, na 3min od Miletićeve i Zmaj Jovine ulice. Lep, sunčan, topao, mirna lokacija bez buke, tearsa. Zgrada poseduje parking u dvorištu, koji možete koristiti uz daljinski za kapiju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Jednosoban ,40m2, 650e+++Agencijska oznaka 9116877. Izdaje se jednosoban stana na Grbavici. Stan se nalazi na drugom spratu. Gradsko grejanje. Ima i parking mesto u garazi.Mogu kucni ljubimci. Cena 650e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine ,jednokrtano . Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 439)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>